ОДБОЈКA

Сутра Куп утакмица

У среду, 4.  децембра ОК „Млади радник“ игра реванш, Куп утакмицу са ОК „Нови Пазар“, а наредног викенда са истим клубом, опет као домаћин, игра за бодове. Екипу ОК „Нови Пазар“ тренира и води наш суграђанин Дрaган Бонић.


РУКОМЕТ

Пораз у Шапцу

Одиграна је заостала утакмица 4. кола Прве лиге „Центар“. Друга екипа шабачког Медицинара је високо поразила ЖРК „Пожаревац“  резултатом 38:19 (21:10).


ОДБОЈКА – СУПЕР ЛИГА СРБИЈЕ (М)

Резултати 9. кола: Нови Пазар –  Јединство 3:2. Млади радник – Војводина НС Семе 2:3. Црвена звезда –  Рибница  3:2. Спартак (Су) -Партизан  3:0. Ниш – Раднички 3:2.

       Табела: Војводина НС Семе (Нови Сад) 21, Ниш и Раднички (Крагујевац) по 20, Спартак (Суботица) 17, Партизан (Београд) и Млади радник (Пожаревац) по 15, Рибница (Краљево) 10, Црвена звезда (Београд)  9, Нови Пазар и Јединство (Стара Пазова) по 4.


КОШАРКА – ПРВА  РЕГИОНАЛНА ЛИГА – ЗАПАД

Резултати 9. кола: Плана – Зекас 72:75. Клик – Лозница 104:65. Црнокоса  – Свилајнац 85:90. Прибој – Златар 75:69. Студент ББ – Напредак Јуниор 48:98. Пожаревац – Раднички 1950 85:65. Одложено: Чачак –  Јагодина.

      Табела: Клик (Ариље) 18, Напредак Јуниор 86 (Крушевац) 17, Прибој   15, Пожаревац, Раднички 1950 (Крагујевац) и  Зекас (Рача) по 14, Чачак 94, Јагодина  и  Златар (Нова Варош) по 13, Плана (Велика Плана) и Лозница по 12, Студент (Бајина Башта)  и  Свилајнац  по 11, Црнокоса (Косјерић) 9.


РУКОМЕТ СУПЕР ЛИГА СРБИЈЕ (М)

Резултати 12. кола: Спартак Војпут (Суботица) – Обилић (Београд) 31:30. Рудар (Костолац ) – Динамо(Панчево)   22:25. Партизан (Београд) – Кикинда 28:25. Црвена звезда (Београд) – Нови Пазар 30:33. Шамот 65 (Аранђеловац) – Дубочица 28:32. Одложено: Железничар 1949 (Ниш) –        Пролетер (Зењанин) 29:27.

       Табела: Динамо 20, Нови Пазар 18, Дубочица 54 16,  Железничар 1949 15, Кикинда 13, Партизан и Спартак Војпут по 11, Рудар 10,  Пролетер 9,  Црвена звезда  8,  Обилић 6 и  Шамот 65  5.


РУКОМЕТ – СУПЕР  „Б“ ЛИГА – ЖЕНЕ

Резултати 10.  кола:  Кучево – ОРК Београд  28:29. Раднички 1964 (Крагујевац)  – Топличанин (Прокупље) 29:23. Панчево –  Јуниор (Београд)  30:17.  Београд – Ђердап (Кладово) 35:24. Млади радник (Радинац)  – Бор РТБ 27:30.  Слога (Петровац на Млави)  – Кикинда 24:33.

         Табела: Раднички 1964. 19, Бор РТБ  16,  Панчево и  Топличанин по  14 , Слога  и Млади радник по 12, ОРК Београд 11 , Кикинда  10,    Кучево   6, Београд 4,  Ђердап   2, Јуниор  0.


РУКОМЕТ ПРВА ЛИГА – ЦЕНТАР – ЖЕНЕ

 Резултати 10. кола:  Црвена звезда – Хазене 22:21. Лозница град  -Космај 34:26. СУ ЖРК Раднички – ОРК Лозница 28:25. Рудар ЖРК Металац 2015 24:41. ЖРК Пожаревац – Раднички (О) 23:29. Слободан Медицинар 2.

        Табела: Металац (Ваљево) и СУ ЖРК Раднички (Београд) по 16, Црвена звезда (Београд) и Космај (Раља) по 12, СУ Хазена (Београд) 10,  Медицинар 2 (Шабац) и Лозница по 8, ОРК Лозница и Раднички (Обреновац)  по 6, Рудар (Костолац)  2, ЖРК Пожаревац 0.

                                                                                                    Раде  Сандић