РАДНИЧКИ  1926 – ВГСК   2  : 0  ( 0 :0 )

6.-ВАЛЕНТИНО СТОЈАКОВИЋ Градски стадион. Гледалаца: 300.Судија: Ненад Јовановић (Петровац на Млави)  8. Стрелци: Стојаковић у 55. и Хркаловић у 85. минуту. Жути картони: Карановић (Раднички 1926), Чула, Цвејић (ВГСК).

РАДНИЧКИ 1926: Савић  7, 5, Карановић 7,5,  Стојаковић 8,5, Лазић 8, Јовановић 7, Миладиновић 8, Рајчић 7 (Стојановић 7), Бојатовић 8, Ђуровић 8 (Дамњановић 7),  Ранђеловић  7 (Хркаловић 7,5),  Станковић 7.

ВГСК: М.Панић 7, Јовић 6, Недељковић 6, Бранковић 6, Баиновић 6,5, Милошевић 6 (Тимић 6), Благојевић 6 (Д.Пајић 6), Н.Пајић 6,5, Цвејић 6,5, Илић 6,5 (Карапанџић 6),  Чула  6.

Играч утакмице: Валентино Стојаковић.

Прво полувреме је била права успаванка.Тек после одмора је виђен добар фудбал. Домаћи су дошли у вођство у 55. минуту. Корнер је извео Славиша Ђуровић, у букету играча на петерцу гостију, највиши је био Валентино Стојаковић, који се придодао нападу и главом лопту скренуо у мрежу.

Војислав Бојатовић је имао дивну шансу у 63. Минуту, али је тукао тик поред стативе. Нападач ВГСК-а Никола Цвејић је могао да изједначи у73. Минуту али jе голман Владимир Савић одбранио тај опасaн шут.

У финишу сусрета резервисти су оверили победу домаћина. Севнула је контра. Бојатовић је дугом лоптом пронашао Ивана Стојановића, овај је одмах лопту пребацио на супротну страну усамљеном Дејану Хркаловићу који је са 20 метара шаље у доњи део гола поред немоћног голмана Милана Панића. Био је то Евро гола за коначних 2:0.