С П О Р Т

Objavio: | 25/10/2017

ПОЖАРЕВЉАНИ ПОРАЖЕНИ У УБУ

 

Резултати 12. Кола – Лозница: Лозница – Златибор 1:2. Тутин: Тутин – Јединство путеви 1:1. Лајковац: Железничар – Шумадија 1903 1:1. Љубић: Полет –Слога (П) 0:2. Аранђеловац: Шумадија (А) – Будућност Крушик 2014 2:0. Топола: Карађорђе – Пролетер 0:1. Смедерево 1924 – Мокра гора 4:1. Уб: Јединство – Млади радник 1926  2:0. Прибој: ФАП – Прово 0:0.

Табела: Златибор 29, Слога (П) 28, Смедерево 1924   27, Пролетер 24, Шумадија (А) 22, Јединство (Уб) 20, Будућност Крушик 2014  19, Прово 18, Мокра Гора 16, Карађорђе 14, Млади радник 1926   13, Шумадија 1903   12, Лозница и Тутин по 11, Полет 9, ФАП 8, Јединство путеви 7, Железничар 6 бодова.

ЗОНА „ДУНАВ

ПЕТАРДА У РАБРОВУ

 

Резултати 10. кола – Марковац: Напредак – ВГСК 2:2. Костолац: Рудар 2001 -Шумадија 2:1. Јеловик: Пролетер – Слога 33   0:0. Велика Плана: Морава – Млади борац 2:1. Раброво: РСК – Млади борац 5:0. Жабари: Борац (Ж) – Звижд 1:4. Добрње: Петар Добрњац – Хомољац 2:1. Гружа: Гружа – Ударник 2:2.

Табела: Гружа 24, РСК и Морава (ВП) по 22, Слога 33  20, Рудар 2001  17, Напредак, Пролетер и Петар Добрњац по 14, Звижд 15, Ударник 14, Хомољац, ВГСК и Млади радник (Р) по 12, Шумадија 6, Млади борац 5 и Борац (Ж) без бодова.


БРАНИЧЕВСКА ЛИГА

ЕКСПРЕС СЕ ПОКРЕНУО

Резултати 11. Кола Бискупље: Младост (Б) – Борац 0:0. Макце: Макце – Радник 4:1. Буровац: Слога (Б) – Јединство (Љ) 2:2. Петровац: Трговачки – Будућност (В) 2:0. Пожаревац: Железничар – Ђердап 3:1. Крепољин: Рудар (К) – Млава (МЛ) 2:1. Табановац: Задругар (Т) –  Рудар (С) 1:3.

Табела: Рудар (С) 28, Рудар (К) 24, Трговачки и Полет (СД) по 18, Слога (Б) 17, Ђердап 16, Млава (МЛ), Макце, Задругар (Т) и Будућност (В) по 14, Напредак 1936   13, Јединство (Љ) 12, Радник, Борац (К) и Младост (Б) по 11, Железничар 8 бода.


МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА „ДУНАВ“

ЖИВИЧАНИ ЗАУСТАВЉЕНИ У СИРАКОВУ

Резултати 9. Кола Баре: Дизел – Житковица 3:0. Берање: Стиг 1955 – Напредак (П) 2:1. Десине: Десине – Полет (В) 2:3. Сираково: Сираково – Обилић 3:1. Пожежено: Раднички (П) – Жика Марковић Уча 0:3. Мишљеновац: Басарац – Слога (М) 0:3. Пољана: Напредак – Дунавац (П) 4:1.

Табела: Обилић 24, Дизел 21, Жика Марковић Уча и Стиг 1955 по 18, Сираково 17, Житковица 2017    16, Полет (В) и Слога (М) по 13, Напредак 1934   12, Напредак (П) и Десине по 10, Дунавац (П) 7, Раднички (П) 6, Басарац (-1).

 


МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА „МЛАВА“

 

ДОМАЋИН СЛАВИО У ШЕТОЊУ

 

Резултати 9. Кола Симићево: Напредак – Бата Булић 1:3. Батуша: Интеграл – Крилаш 1:0. Рановац: Младост (Р) – БСК 1924   4:3. Бусур: Омладинац (Б) – Раднички (К) 1:2. Дубочка: Раде Милошевић – Јасеновац 2:2. Шетоње: Омладинац (Ш) – Омладинац (С) 2:1. Манастирица: Манастирица – Слога 1952   2:1.

Табела: Омладинац (Ш) и Интеграл по 24, Раде Милошевић 20, Раднички (К) 17, Младост (Р) 13, БСК 1924   12, Јасеновац 11, Бата Булић и Манастирица по 10, Слога 1952, Напредак (С) и Омладинац (Б) по 9, Омладинац (С) 8 и Крилаш 7 бодова.


ПОЖАРЕВАЧКА ГРАДСКА ЛИГА „ДУНАВ“

 

ПРОЛЕТЕР ПРЕБАЦИО НОРМУ

 

Резултати 8. кола Пожаревац: Сопот – Пролетер 1932   0:7. Пругово: Морава 1932 – Дунав (О) – игра се 5. новембра. Костолац: Рудар Костолац 2008 – Батовац 1:4. Дубравица: Слога –  Љубичево 2:3. Ћириковац: Слога (Ћ) – Слога (Л) 2:3.

Табела: Слога (Ду) 19, Љубичево 18, Слога (Л) 17, Пролетер 1932 и Дунав по 12, Батовац 11, Морава 1932   10, Слога (Ћ) 6, Рудар Костолац 2008    4, Сопот 2 бода.


ПОЖАРЕВАЧКА ГРАДСКА ЛИГА –„МЛАВА“

ПЕТАРДА И У ПОЖАРЕВЦУ

 

Резултати 8. кола Пожаревац: МИП Мајдан – Победа (СК) 1:0. Бубушинац: Напредак – Бели орао 0:0. Дрмно: Слога – Млава (Б) 3:2. Кличевац: Војвода Миленко – Земљорадник 1:3. Пожаревац: Металац – Вихор 0:5. Слободан: ОФК Грађански.

Табела: Вихор 22, Млава 15, МИП Мајдан, Напредак (Бу) и Земљорадник 1932   по 13, Победа (СК) 10, Слога (Д) и Бели орао по 9, ОФК Грађански и Металац по 6,  Војвода Миленко без бодова.

                                          Раде Сандић

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *