2018-11-29T20:39:03+00:00 29. новембра 2018, 20:39|

С П О Р Т

ОДБОЈКА – СУПЕР ЛИГА СРБИЈЕ (М)

 „Млади радник скочио на треће место

Резултати: Јединство (СП) – Ваљево 014. Баувазен 3:2. Војводина НС Семе – Спартак (Љ) 3:0. Спартак (С) – Партизан 3:1. Млади радник – Раднички 3:1. Црвена звезда – Нови Пазар.

        Табела после 10. Кола

Војводина НСС (Нови Сад) 24, Црвена звезда (Београд) 23, Млади радник (Пожаревац) и Јединство (Стара Пазова) по 17, Спартак (Суботица) 14, Партизан (Београд) и Раднички (Крагујевац) по 13, Ва 014. Баувазен 12,  Спартак (Љиг) и Нови Пазар по 7.


РУКОМЕТ-СУПЕР ЛИГА СРБИЈЕ (М)

Костолчани у опасној зони

          Резултати 9. кола: Црвена звезда – Нови Пазар 26:25. Слога – Обилић 16:29. Шамот  65 – Рудар 26:18. Кикинда – Партизан 27:28. Спартак Војпут – Мокра Гора 31:21. Динамо – Металопластика 32:27.

          Табела:

Динамо (Панчево) 18, Металопластика (Шабац) 15, Партизан (Београд) 13, Мокра Гора (Зубин поток), Нови Пазар и Црвена звезда (Београд) по 10, Шамот 65 (Аранђеловац) 9, Обилић (Београд) 8, Спартак Војпут  (Суботица) 6, Кикинда 5, Рудар (Костолац) 4, Слога (Пожега) 0.


ФУДБАЛ СРПСКА ЛИГА – ЗАПАД

 „Млади радник заузео пето место

         Резултати 15. Кола Лозница: Лозница – Прово 2:2. Нови Пазар: Јошаница – ФАП (одложено). Пролетер Михајловац  – Мокра Гора 1:1. Тутин: Тутин – Смедерево 1924  2:1. Љубић: Полет – Јединство 0:2. Љубовија: Дрина – Млади радник 1926. 0:0. Ваљево: Будућност Крушик 2014 – Шумадија (А) 2:0. Пожега: Слога (ПЖ)  – Слога 33  5:5.

          Табела:

Смедерево 1924 и Слога (ПЖ) по 29, Тутин 27, Јошаница 25, Млади радник 1926 23, Шумадија и Мокра Гора по 22, Јединство (Уб) 21, Слога 20, ФАП, Будућност Крушик 2014 и  Лозница по 18, Прово 15, Дрина  13, Пролетер Михајловац  11,  Полет   10.

 


ФУДБАЛ ПРВА ОМЛАДИНСКА ЛИГА ФС ФРЗ

                 „Млади радник претпоследњи

           Резултати 15. кола: Борац – Будућност Крушик 2014 6:0. Карађорђе – Слога (П) 2:0. Лозница – Шумадија (А) 2:3. Младост – Нови Пазар 5:0. Слобода (У) – Јавор Матис 2:0. Слога (К) – Металац 0:2. Смедерево 1924 – Раднички 1923 0:6. Мачва – Млади радник 1926  12:0.

           Табела:

Младост (Лучани) 38, Раднички 1923 (Крагујевац) 31, Шумадија (Аранђеловац) 30, Слобода (Ужице) 25, Мачва (Шабац) 23, Борац (Чачак) 21, Нови Пазар и Јавор Матис (Ивањица) по 18, Смедерево 1924 16, Лозница и Карађорђе (Топола) по15, Млади радник 1926 (Пожаревац) 10, Слога  (Краљево) 9.

 


РУКОМЕТ- СУПЕР „Б“ ЛИГА – ЖЕНЕ

               „Пожаревац“ на последњем месту

         Резултати: ОРК Београд – Пожаревац 35:25, Словен – Топличанин 27:31. Пирот – Раднички 1964 25:24. Врбас – Железничар 19:15. Слога – Напредак 12 21:16.  Кучево – Панчево 20:33.

        Табела после 8. кола:

Панчево, ОРК Београд и Врбас по 14, Железничар (Инђија) 12, Словен (Рума) 9, Толичанин (Прокупље) 7, Кучево 6, Раднички 1964 (Крагујевац), Слога (Петровац на Млави) и Пирот по 5, Напредак 12 (Крушевац)  3,  Пожаревац  2.


РУКОМЕТ – СУПЕР  „Б“ ЛИГА СЕВЕР – ЦЕНТАР (М)

                                 Пораз у Београду

            Резултати: СЦ Вождовац – Пожаревац 25:22. Јединство – Југовић 23:17. Лозница – Мачва  25:29. Лавови БП – Пролетер 19:25. Врбас Петрол – Црвенка 27:23. Колубара – Морава 28:33.

            Табела после 9. кола:

Пролетер (Зрењанин) 14, Врбас Петрол 13, Лавови  БП (Бачка Паланка), Колубара (Лазаревац) и Мачва (Богатић) по 11, Морава (Велика Плана) 9, СЦ Вождовац (Београд) 8, Пожаревац и Југовић (Каћ) по 7,  Јединство (Нови Бечеј) и Лозница по 6, Црвенка 5.

 


РЕГИОНАЛНА ЈУНИОРСКА КОШАРКАШКА ЛИГА

                        

             Табела после 5. кола:

Плана (Велика Плана) и Пожаревац по 9, Младост (Смедеревска Паланка), Баскет Топ (Крагујевац) и Н.Орлови (Крагујевац)  по 7, Јагодина 6, Ћуприја 5, Зицер 2014 (Гружа) 4.

 

                                                                                                   Раде Сандић