2019-05-09T08:36:25+00:00 09. маја 2019, 8:36|

С П О Р Т

ФУДБАЛ – СРПСКА ЛИГА – ЗАПАД

   Шести реми Младог радника

       Резултати 23. кола: ФАП – Шумадија 1:6. Јошаница – Слога (ПЖ) – 0:0. Лозница – Слога 33 2:1.Мокра Гора – Млади радник 1926 4:2. Полет (Љ) -Прово 0:1. Пролетер Михајловац – Будућност Крушик 2014 2:1. Смедерево 1924 – Јединство (Уб) 2:1. Тутин -Дрина 3.0.

       Резултати 24. кола: Прово – Смедерево 1924 0:0. Јединство – Мокра Гора 2:1. Млади радник 1926 – ФАП 3:0. Шумадија – Лозница 1:0. Слога 33 –Јошаница 1:0. Слога (ПЖ) – Пролетер Михајловац 1:0. Будућност Крушик 2014 – Тутин 0:0. Дрина – Полет 3:0.

      Резултати 25. кола: Дрина – Прово 1:1. Полет – Будућност Крушик 2014 1:3.Тутин – Слога (ПЖ) 0:0. Пролетер Михајловац – Слога 33 3:2. Јошаница – Шумадија 1:0. Лозница – Млади радник 1926 0:0. ФАП – Јединство 0:7. Мокра Гора – Смедерево 1924 0:1.

    Табела: Смедерево 1924 53, Слога (ПЖ) 50, Тутин 48, Јошаница 44,  Јединство (Уб) 41, Мокра Гора 35, Шумадија (А) 34, Млади радник 1926 и Будућност Крушик 2014 по 32,  Прово  и  Лозница по 29, Слога 33 и Дрина   по 28, Пролетер Михајловац 27, ФАП 19,  Полет 13.


 ФУДБАЛ – ПОДУНАВСКО-ШУМАДИЈСКА ЗОНА

                    Рабровци у шампионској форми

     Резултати 20. кола: ОФК Напредак – Борац 1932 1:0. Партизан 1945 – РСК 1:1. Ударник – Рудар 3:2. Звижд – Карађорђе 0:3. Хомољац – Морава 0:4. Петар Добрњац – ОФК Аранђеловац 5:1. Млади борац – ВГСК 3:4.

    Резултати 21. кола: Млади борац – ОФК Напредак 3:5. ВГСК – Петар Добрњац 3:2. ОФК Аранђеловац 1979 – Хомољац 5:0. Морава – Звижд 1:1. Карађорђе – Ударник 1:1. Рудар – Партизан 1945 5:1. РСК – Борац 1932 4:1.

    Табела РСК 53, ОФК Аранђеловац 1979 39, Рудар 38, ВГСК и ОФК Напредак по 34, Борац 1932 33, Карађорђе 32, Морава и Звижд по 30,  Ударник 28, Петар Добрњац 26, Партизан 1945 22, Млади борац 16 и Хомољац 0 (-1).


ФУДБАЛ – БРАНИЧЕВСКА ОКРУЖНА ЛИГА

                               Голеада у Везичеву

       Резулати 23. кола: Макце – Рудар 2001 1:9. Железничар – Будућност 3:2. Ђердап – Полет (СД) 3:4. Слога (Б) – Рудар (К) 2:0. Јединство (Љ) – Поморавље 0:5. Обилић – Омладинац (Ш) 0:0. Млава (МЛ) – Трговачки 2:1. Борац (К) – Борац (Ж) 3:2.

      Резултати 24. кола: Рудар 2001 – Борац (К) 5:2. Борац (Ж) – Млава (МЛ) 1:2. Трговачки – Обилић 0:3. Омладинац (Ш) – Јединство (Љ) 3:2. Рудар (К) – Ђердап 3:2. Полет (СД) – Железничар 2:2. Будућност – Макце  10:1.

     Табела: Поморавље 69, Борац (Ж) 45, Ђердап 42, Слога (Б) 40, Железничар и Омладинац (Ш)  по  39, Будућност 36,  Обилић 34, Млава (МЛ) 33, Трговачки  32, Рудар 2001 31, Рудар (К) 30, Полет (СД) 29, Борац (К) 28,   Јединство (Љ) 27 и Макце -1.


ФУДБАЛ – МФЛ „ДУНАВ“

                     „Вихор однео бодове из  Бикиња

        Резултати 19. кола: Напредак 1934 – Полет (В) 4:1. Напредак (П) – Дизел 4:3. Житковица 2017 – Слога (Л) 1:1. Сираково – Десине 5:0. Младост (Б) – Жика Марковић Уча 0:1. Вихор – Слога (М) 3:0. Стиг 1955 – Полет (Б) 2:2.

       Резултати 20. кола: Полет (В) – Стиг 1955 1:1. Полет (Б) – Вихор 2:4. Стиг (МЦ) – Младост (Б) 3:7. Жика Марковић Уча – Сираково 1:2. Десине – Житковица 2017 0:2. Слога (Л) – Напредак 3:1. Дизел – Напредак 1934 1:0.

     Табела: Сираково 52, Вихор  38, Слога (Л) 35, Младост (Б) 34, Слога (М) 33, Напредак (П) 31, Жика Марковић Уча и Житковица 2017 по 29, Дизел 28,  Десине 27, Стиг 1955 22, Полет (Б) 19, Полет (В) 16. Напредак 1934 13.


ФУДБАЛ – М Ф Л „МЛАВА“

                    Бусур за корак испред Батуше

      Резултати 19. кола: Раднички (К) – Раде Милошевић 3:0. Напредак 1936 -БСК 3:2. Јасеновац – Задругар (Т) 3:0. Манастирица – Бата Булић 3:1. Слога 1952 – Јединство (К) 3:0. Напредак (С) – Интеграл 1:4. Слободан: Омладинац (Б).

     Резултати 20. кола: Раде Милошевић – Омладинац (Б) 2:0. Интеграл –Слога 1952 1:0. Јединство – Манастирица 4:3. Бата Булић – Јасеновац 2:1. Задругар – Напредак 1936 3:1. БСК – Раднички 3:2.

     Табела: Омладинац (Б) 42,Интеграл 41, Напредак (С) 34, Раднички (К) 33, Задругар 30, Јасеновац и Манастирица по 28, Раде Милошевић 26, Напредак 1936 20, Бата Булуић (-3) 19,  Слога 1952 18, Јединство 15, БСК  10.


ФУДБАЛ  ГРАДСКА ЛИГА „ДУНАВ“

                          Љубичевци бољи од „Месара“

      Резултати 14. кола: Дунав – Моравац 1933 4:2. Слога (Ћ) – Сопот 2:3. Љубичево – Батовац 4:1. Пролетер 1932 – МИП Мајдан 3:0. БСК 1931 -Морава 1932 0:6.

      Резултати 15. кола: БСК 1931 – Дунав 2:5. Моравац 1933 – Пролетер 1932 6:2. МИП Мајдан – Љубичево 0:3. Батовац – Слога (Ћ) 3:1. Сопот -Морава 1932 2:1.

       Табела: Љубичево 45, МИП Мајдан 31, Сопот 24, Батовац  и Слога (Ћ) по 23,  Дунав 19, Пролетер 1932 18, Морава 1932 16, БСК 1931 15, Моравац 1933 4.


ФУДБАЛ – ГРАДСКА ЛИГА  „МЛАВА“

                   Братинац и Брадарац раме уз раме

       Резултати 14. кола: Напредак (Б) – Слога (Д) 6:0. Млава (Б) – Победа 4:0. Слога 1936 – Металац 2:1. Бели орао – Војвода Миленко 6:0.

       Резултати 15. коло: Војвода Миленко – Слога 1936 1:0. Металац – Млава (Б) 0:7. Победа (СК) – Напредак (Б) 1:2. Слога (Д) – Земљорадник 3:5. Слободан: Бели орао.

      Табела: Млава (Б) и Бели орао по 32, Напредак (Б) 22, Земљорадник 20, Победа (СК) и Слога 1936  по 18, Слога (Д) 16, Војвода Миленко и Металац  по 7.


РУКОМЕТ- СУПЕР ЛИГА – ПЛЕЈ АУТ (М)

                        Костолчани воде на табели

       Резултати 2. кола: Слога (Пожега) – Мокра Гора 27:38. Рудар – Црвена звезда 27:25.

       Резултати 3. кола: Црвена звзеда – Слога 36:19. Мокра Гора – Рудар 29:22.

      Табела: Рудар (Костолац) 14, Црвена звезда (Београд) 13,Мокра Гора (Зубин поток) 59, Слога (Пожега) 0.


РУКОМЕТ- СУПЕР „Б“ ЛИГА – ЖЕНЕ

                        Пожаревљанке претпоследње

        Резултати 20. кола: Кучево – Напредак 12 36:31. Слога – Железничар 27:28. Врбас – Раднички 1964 30:23. Пирот – Топличанин 32:25. Словен- Пожаревац 24:28. ОРК Београд – Панчево – 23:28.

       Табела: Врбас 35, Железничар 32, ОРК Београд 28, Раднички 1964 21, Панчево 20,Топличанин 19, Слога 17, Кучево 16, Пирот и Словен по 15, Пожаревац 12, Напредак  12 10.

              Раде Сандић