2019-06-11T20:32:13+00:00 11. јуна 2019, 20:32|

С П О Р Т

ФУДБАЛ – СРПСКА ЛИГА – ЗАПАД

              Млади радник на шестом месту

      Резултати 30. (последње) коло: Прово – Лозница 1:1. Ф А П – Јошаница 0:1. Мокра Гора –  Пролетер Михајловац 2:2. Смедерево 1924 – Тутин 1:1. Јединство – Полет 6:1. Млади радник 1926 –Дрина 3:0. Шумадија – Будућност Крушик  2014.  Слога 33 – Слога (ПЖ) 2:1.

     Табела: Смедерево 1924(-1) 64, Слога (ПЖ) 60, Јединство (Уб) 54, Тутин 53, Јошаница 47, Млади радник 1926 и Шумадија (А) по 43, Будућност Крушик 2014 42, Мокра Гора 40,  Слога 38, Лозница 37, Дрина Прово и  Пролетер Михајловац  по 30, ФАП  20,  Полет  13.


ФУДБАЛ – ПОДУНАВСКО – ШУМАДИЈСКА ЗОНА

                      Рабровци нови српсколигаши

       Резултати 26. (последњег) кола: ОФК Напредак – Карађорђе 1:3. Рудар -Морава 2:3. РСК – ОФК Аранђеловац 1979 3:0. Борац 1932 – ВГСК 0:3. Партизан 1945 – Млади борац 3:4. Ударник – Петар Добрњац 2:1. Звижд –Хомољац 4:0.

        Коначна табела РСК 59, Карађорђе и ВГСК по 47, ОФК Аранђеловац 1979 45, Рудар по 44, Звижд  40, Борац 1932 и Морава по 39, Ударник, ОФК Напредак и  Петар Добрњац (-1) по 37, Партизан 1945 25, Млади борац 22, Хомољац 0 (-1).


ФУДБАЛ – БРАНИЧЕВСКА ОКРУЖНА ЛИГА

                          Влашкодолци ушли у зону

          Резулати 29. коло: Рудар (К) – Рудар 2001 3:2. Полет (СД) – Поморавље 3:0. Будућност – Омладинац (Ш) 2:1. Макце – Трговачки 0:5. Железничар – Борац (Ж) 1:1. Ђердап – Борац (К) 4:0. Слога (Б) – Млава (МЛ) 1:1. Јединство (Љ) – Обилић 2:2.

         Коначна табела: Поморавље 76, Борац (Ж) 55, Железничар 50, Омладинац (Ш) 49, Ђердап 46, Обилић, Слога (Б) 43 и Трговачки по 44,      Будућност 42, Полет (СД) 41,  Рудар 2001 и Млава (МЛ) по 40, Рудар (К) 39,   Борац (К) 31, Јединство (Љ) 28 и Макце -1.


ФУДБАЛ М Ф Л „ ДУНАВ“

               Сираково слави титулу првака

          Резултати 25. коло: Десине – Полет (В) 3:0. Слога (Л) – Жика Марковић Уча 4:1. Дизел – Слога (М) 3:1. Напредак 1934. Полет (Б) 1:1. Напредак (П) – Стиг 1955 9:1. Житковица 2017 – Вихор 2:2. Сираково – Младост (Б) 0:0.

          Коначна табела: Сираково 61, Слога (Л) и Младост (Б) по 47, Вихор   45, Житковица 2017, Слога (М) и Десине по 39,  Напредак (П) 38, Дизел 37,  Жика Марковић Уча 36, Полет (Б) и Стиг 1955 (-1) по 23, Полет (В) 16. Напредак 1934 14.


ФУДБАЛ – М Ф Л „МЛАВА“

         Момци из Батуше ушли у Окружну лигу

         Резултати 25. кола: Бата Булић – Раде Милошевић 3:2. Задругар – Јединство 3:0. БСК – Интеграл 3:2. Напредак 1936 – Омладинац (Б) 3:0. Јасеновац – Напредак 0:1. Манастирица – Слога 1952. Слободан –  Раднички (К).

         Коначна табела: Интеграл 53, Напредак (С) 47, Омладинац (Б) 46, Задругар 37, Раднички (К) 36, Јасеновац 34, Манастирица 31, Бата Булић (-3) 29, Раде Милошевић 27, Напредак 1936 и Слога 1952 по 24, Јединство  и БСК по 20.


 ФУДБАЛ ОПШТИНСКА ЛИГА   ОФС ЖАГУБИЦА

              „Борац из Вуковца шампион лиге

         Резултати 12. кола: Будућност – Борац 2:5. Младост – Победа 1953 3:0.

         Коначна табела: Борац (Вуковац) 33, Победа 1953 (Табановац) 16, Младост  (Крупаја) 12, Будућност (Милатовац) 10.


ФУДБАЛ ОПШТИНСКА ЛИГА – ОФС ЖАБАРИ

            Александровчани општински прваци

         Резултати 12. кола: Ударник – Б С К 6:1.  Младост – Јединство 2:1. Будућност – Пролетер 3:2.

    Коначна табела: Полет (Александровац) 30, Ударник (Сибница) 27, БСК (Брзоходе) 22, Будућност (Кочетин) 19, Младост (Породин) 13, Јединство (Ореовица) 9, Пролетер (Четереже) 4.

                                                                                                       Раде Сандић