С П О Р Т

Objavio: | 11/10/2017

Нa  Вaшаришту без победника

 СРПСКА ЛИГА „ЗАПАД“

 Резултати 9 кола -Уб: Јединство (Уб)-Лозница  1:0. Прибој: ФАП – Смедерево 0:2     . Прово: Прово – Карађорђе 4.0. Пожаревац: Млади радник 1926 – Шумадија (А) 1:1   . Зубин поток: Мокра гора – Полет 0:0. Враново: Пролетер – Железничар 3:0. Ваљево: Будућност Крушик –Тутин 3:1. Пожега: Слога – Златибор 1:1. Крагујевац: Шумадија 1903 – Јединство Путеви 2:1 .

Табела: Смедерево 1924 и Златибор по 20, Слога (П) 19, Пролетер 17, Прово и Јединство (Уб) по 16, Шумадија (А) 15, Карађорђе 14, Мокра Гора и Будућност Крушик 2014 по 13,  Шумадија 1903 10,  Полет и  Млади радник 1926 и Тутин по  9, Јединство Путеви 6,  Лозница и Железничар  по 5, ФАП 4 бода.

                                          Жабарци и даље без бодова

 ЗОНА „ДУНАВ

 Резултати 8 кола – Марковац: Напредак – Шумадија  1:0. Велико Градиште: ВГСК – Слога 33 0:0. Костолац: Рудар 2001 – Млади борац 2:2. Јеловик: Пролетер – Млади радник (Р) 3:0. Велика Плана: Морава – Звижд 1:0. Раброво: РСК – Хомољац 2:0. Жабари: Борац (Ж) –Ударник 0:4. Добрње: Петар Добрњац – Гружа 0:4.

Табела: Гружа 20, Морава (ВП), РСК и Слога 33 по 16, Напредак 15, Пролетер и Рудар 2001 по 14, Петар Добрњац 13, Звижд и Млади радник (Р) по 12, ВГСК 11, Ударник 10, Хомољац 9, Млади борац  4, Шумадија 3, и Борац (Ж) без бодова.

 


                         Стамничани победили у Пожаревцу

 

БРАНИЧЕВСКА ЛИГА

Резултати 9.кола Салаковац: Радник-Борац 3:2. Бискупље: Младост (Б) – Јединство (Љ) 1:0. Макце: Макце – Будућност (В) 2:2. Буровац: Слога (Б) – Полет  2:1.  Петровац: Трговачки – Ђердап 4:3. Велико Црниће: Напредак 1936 – Млава (МЛ) 2:1. Пожаревац: Железничар – Рудар (С) 1:3. Крепољин: Рудар (К) – Задругар – (Т)  3:2.

Табела: Рудар (С) 22, Рудар (К) 21, Полет (СД) 17, Трговачки и Будућност (В) по 14, Ђердап Слога (Б) и Задругар (Т) по  13, Млава (МЛ) и   Јединство (Љ) по 11, Младост (Б) и  Напредак 1936 по 10, Борац (К) 9, Радник и Макце по 8,  Железничар 5 бодова.


                                    Живичани славили у Берању

 

МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА „ДУНАВ“

 

Резултати 7. кола Пољана: Напредак (П) – Житковица 2:0. Баре: Дизел – Полет (В) 4.1. Берање: Стиг 1955 – Обилић 1:5. Десине: Десине – Жика Марковић Уча 3:4. Сираково: Сираково – Слога (М) 5:2. Пожежено: Раднички (П) – Дунавац (П) 3:1. Мишљеновац: Басарац – Напредак 1934 1:6.

Табела: Обилић 21, Дизел 18, Стиг 1955  15,  Сираково 14, Житковица 2017  13, Жика Марковић Уча 12, , Десине 10,  Напредак 1934  9, Напредак (П), Полет (В) и Слога (М) по 7, Раднички (П)  6, Дунавац (П), 4, Басарац без бодова.

 


                                      Шетоње и Батуша раме уз раме

 

МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА „МЛАВА“

 

Резултати 7. кола Ћовдин: Крилаш – Бата Булић 3:1. Симићево: Напредак – БСК 1924  2:1. Батуша: Интеграл – Раднички (К) 3:2. Рановац: Младост (Р) – Јасеновац 3:2. Бусур: Омладинац (Б) – Омладинац (С) 2:1. Дубочка: „Раде Милошевић“ – Слога 1952  2:0. Шетоње: Омладинац (Ш) – Манастирица  4:2.

Табела: Омладинац (Ш) и Интеграл по 18, „Раде Милошевић“ 16, БСК 1924 12, Раднички (К) 11, Младост (Р) и Јасеновац по 10,  Слога 1952 9, Омладинац (С) 8, и Крилаш и Манастирица по 7, Напредак (С) и Омладинац (Б) по 6, Бата Булић  4 бода.


                                     Пролетер победио Батовчане

 ПОЖАРЕВАЧКА ГРАДСКА ЛИГА „ДУНАВ“

 

Резултати 6. кола Пожаревац: Сопот – Дунав (О)  1:4. Пожаревац: Пролетер 1932 –Батовац 3:2. Пругово: Морава 1932 – Љубичево 1:2. Костолац: Рудар Костолац 2008 –Слога (Л)  0:3. Дубравица: Слога –  Слога (Ћ) 8:0.

Табела: Слога (Ду) 18, Љубичево 15, Слога (Л) 13, Морава 1932 10, Дунав 9,  Пролетер 1932  6,  Батовац  и Слога (Ћ) по 5, Рудар Костолац 2008  4  и Сопот 1 бод.


                                          „Металац“ надјачао „Војводу“

 

ПОЖАРЕВАЧКА ГРАДСКА ЛИГА – „МЛАВА“

 

Резултати 6. кола Пожаревац: ОФК Грађански – Бели орао 2:3. Пожаревац: МИП Мајдан – Млава (Б) 1:2. Бубушинац: Напредак – Земљорадник 1:0. Дрмно: Слога – Вихор 1:4. Кличевац: Војвода Миленко – Металац  1:4.

Слободан: ФК Победа (СК).

Табела: Вихор 16, Напредак (Бу) и Млава по 12, МИП Мајдан 10, Победа (СК)  и Земљорадник 1932 по 7, Слога(Д), Грађански и Металац по 6,  Бели орао 5 и Војвода Миленко без бодова.

                                                                                                                              Раде Сандић

 

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *