„ЕУРОЛИДЕР“ – „ПОЖАРЕВАЦ“  2:3 ( 1:0)

Петровац на Млави – У првом колу купа ФС РЗС, КМФ „Пожаревац“ је успео као гост да савлада домаћег Еуролидера. Петровчанима је припало прво полувреме. У наставку Горан Лепојевић је најпре изједначио, а потом дао још два гола за вођство свога тима од 3:1. Тек у финишу, Владан Скуратенко је смањио на 3:2, што је био и коначан резултат ове куп утакмице.

Хала СЦ „Петровац на Млави“. Судије: Милош Ранђеловић 8 и Јован Јанковић 8 из Пожаревца. Стрелци: Радосављевић у 4. и Скуратенко у 39. за Еуролидеа, а Лепојевић у 23, 32. и 35. минуту за Пожаревац. Жути картони: Јовановић и Пајић (Пожаревац).

„ЕУРОЛИДЕР“:Благојевић 8, Радосављевић 8, Скуратенко 8, Пауновић 7, Јоловић 7, Богдановић 7, Денић 7, Думитрашковић 7, Ракићевић 7, Станковић 7, Живановић 7. Тренер: Жељко Милић.

„ПОЖАРЕВАЦ“: Радисављевић 7, А. Станковић 7, О. Станковић 7, Јовановић 8, Дракулић 7, Гостојић 8, Лепојевић 9, Ф. Крстић 7, Пајић 7, А. Крстић 7, Тодоровић 7, Мирковић 7, Миловановић 7, Антић 7.  Тренер: Милош Ђорђевић.

Играч утакмице: Горан Лепојевић “Пожаревац” (на слици)

Текст и фото:  Раде Сандић