У Спортској хали „Ранко Жеравица“ у Београду,  одржано је Првенство Србије за пионире и наде у борбама, на коме је учествовало око 520 такмичара из целе Србије. Карате клуб „ВГСК“ Велико Градиште учествовало је са четири такмичара који су освојили висока спортска одличија. У категорији нада  -39 кг Јана Стојановић је заузела прво место и освојила златну медаљу поставши шампион за 2021. годину, а Ружица Живић треће место. Из клуба је наступала и Љубица Илић у категорији -50 кг освојивши пето место, као и Лара Обрадовић у категегорји -36 кг. Такмичаре Карате клубa „ВГСК“ Велико Градиште водио је тренер Бранко Ђорђевић.

Такмичење је одржано по препорукама Министарства омладине и спорта и Владе Републике Србије за одржавање спортских манифестација на јавним местима у затвореним и отвореним просторима.