Пожаревачки суперлигаш „Млади радник“ марљиво ради и припрема се за првенствене окршаје у наредној сезони. Тренер Драган Бонић испуњава свој план.

Радимо свакодневно, почели смо са одигравањем утакмица провере. У овом периоду припрема када уигравамо екипу, сви играчи добијају шансу и одређену минутажу на терену. Желимо да се максимално припреме све линије  ради што бољег тактичког ефекта. Залагање и рад су беспрекорни, а уз тренинге и одлазак у теретану играмо и по две утакмице недељно. Резултат је сада још увек у другом плану, каже Бонић.

Већ су одиграна три меча, прва два су изгубљена. У Великом Градишту од прволигаша ВГСК (3:2) и у Крагујевцу од Радничког (3:1), док је у Љигу са Спартаком играно у четири сета, а резултат је био 2:2.

У септембру следе мечеви у Пожаревцу са Металцем из Горњег Милановца, потом путовање у Суботицу на меч са  Спартаком, а затим у Пожаревцу гостује Динамо из Букурешта. На крају овог месеца организоваће се још два узвратна сусрета са Рибницом из Краљева.

Текст и фото: Р. Сандић