НАПРЕДАК ( Б ) – ЈЕДИНСТВО (С) 1:0 (1:1) пеналима 3 :1.

Трњане – Гледалаца: 200. Судија: Ненад Љубисављевић (Пожаревац). Стрелци: Ремовић у 20. минуту за Напредак, а Симоновић у 50. минуту за Јединство. Стрелци са пенал рулета: Петровић, Марић, Ђаловић за Напредак и Стојковић за Јединство.

Поводом сеоске славе Петровдана у Трњану је одржан традиционални Петровдански куп у организацији МЗ Трњане и ФК Земљорадника, на коме су учествовали: Напредак (Бубушинац), првак ГФЛ Пожаревац, група „Млава“, Слога 1945 (Велико Село), првак ОФС Мало Црниће, Јединство (Смољинац) и домаћин Земљорадник (Трњане). Организација изванредна, а терен беспрекоран. Екипе уједначене, па су чак на три утакмице победника одлучивали пенали.

НАПРЕДАК (Б): Ве. Перић, Жабарац, Живојиновић, Мисирлић, Ђорђевић, Павловић, Петровић, Ремовић, Ђаловић, Момчиловић, Марић. Играли су још: Раичевић, Д. Аксић, Вл. Перић, Л. Аксић, Лазаревић, Пауновић, Шарановић, Пешић.

ЈЕДИНСТВО (С): Грујић, Мишић, Авдулахај, Радосављевић, Абдуловић, Стојковић, Стојановић, Ј. Стевић, Симеоновић, Крстић, Милић. Играли су још: Јанковић, И. Стевић,  Дојчиновић, Митић, Антић.

Остали резултати:

За треће место: Слога 1945 – Земљорадника 0:0 – 3:2 пенали.

Полуфинале: Слога 1945 –  Напредак 0:2 (0:0) и  Земљорадник – Јединство 2:2 – 2:3 – пенали.