ПОЖАРЕВАЦ – ЈАГОДИНА    9 : 0   (6: 0)

55Пожаревац – Стадион: Градски. Гледалаца: 40. Судија: Анђела Угљеваревић (Београд) 8. Стрелци: Тришић у 7, 65. и 88, В.Илић у 30, Виријевић у 34, Вујовић у 40, 42, 44. (из једанаестерца) и 80. минуту.

ПОЖАРЕВАЦ: Милојевић -, Виријевић 7,5 (Т.Илић 7), Теодосијевић 7, Тешић 7, Чутура 7, (С.Николић-), В.Илић 7,5 (Тасић 7), Шебек 7, Вуковић 8 (Гангољ-), Радисављевић 7 (Јовановић -),Тришић 8, Изгаревић 7.

ЈАГОДИНА: Панић 5, М.Петровић 5 (Живковић-), Милић – (Лукић 5), Ашанин 5,  Рацић 5, А.Петровић 5, Филиповић 5, Јанковић 5, Вељковић 5, Миленковић 5, Димић 5. Играчица утакмице: Марија Вуковић (Пожаревац).

Јагодинке су биле сладак и лак залогај за пожаревачке суперлигашице. Андријана Тришић је прва начела мрежу противника, потом погодила и пречку. Виолета Илић је дала други гол шутом са 30 метара. Милица Шебек је два пута погодила голмана Санелу Панић, да би после добре дубинске лопте примљене од Илићеве, Марија Изгаревић повисила на 3:0. У финишу првог полувремена у року од 5 минута, три гола је постигла капитен Марија Вуковић. Дриблингом је отклањала своје пратиоце и непогрешиво погађала мрежу.Трећи гол је постигла са пенала пошто је била срушена од стране Надице Ашанин.

У другом полувремену наставља се доминација Пожаревљанки. Вуковићева даје свој четврти гол за 7:0, а Тришићева са два задња поготка бележи хет-трик.

Поред Пожаревца у четвртфинале Куп-а Србије пласирале су се и екипе: Напредак (Крушевац), Слога Раднички (Земун), Црвена звезда (Београд), Спартак (Суботица), Рад (Београд), Машинац (Ниш) и Војводина (Нови Сад).