„ПОЖАРЕВАЦ“ – „ЗЛАТАР 033“       9:2 (3:2)

Хала Спортског центра Пожаревац. Судије: Марко Мајсторовић 8 и Никола Стојадиновић 8 из Смедеревске Паланке. Делегат ФС РЗС: Мирољуб Симић (Пожаревац). Стрелци: Јовановић у 6, Крстић у 12. и 38. минуту, Лепојевић у 16, 21. и 24, минуту, Пајић у  26. и 38. минуту, Живадиновић у 39. за Пожаревац, Гордић у 10. и 15. минуту за „Златар 033“.

У 6. првенственом колу КМФ „Пожаревац“ декласирао је екипу „Златар 033“ из Нове Вароши. Гости су имали „танку клупу“, односно стартну поставу и само два резервна играча. Док су имали снаге успешно су одолели налетима домаћих нападача, па је прво полувреме заврешно са голом предности за домаћина.

У наставку је уследила канонада од шест голова у мрежи противника. По два гола дали су Филип Крстић  и Никола Пајић, три је постигао Горан Лепојевић, а по један дали су Дејан Јовановић и Владимир Живадиновић.

Поред ове високе победе КМФ „Пожаревац“ је такође са високим резултатом победио и Рашку (11:1) у другом колу и „Опленац“ из Тополе (10:5) у 4. колу.

„ПОЖАРЕВАЦ“: А. Крстић, Пајић, Гостојић, Јовановић, Лепојевић 8,5, Живадиновић, Тодоровић, Дракулић, Радисављевић, Антић, Миловановић, Ф. Крстић, Марковић, Станковић.

„ЗЛАТАР 033“: Вјетровић 6, Гордић 6,5, Јовановић 6, Крџовић 6, Пурић 6, Маринковић 6, Хаџисалиховић 6.

Играч утакмице: Горан Лепојевић (Пожаревац).

Текст и фото: Р. Сандић