На Школском првенству Србије у каратеу за основне и средње школе, у Панчеву, учествовало је око 420 каратиста. Такмичари KK ВГСK у катеоријама борби, представљали су Основну школу „Иво Лола Рибар“, 8. разред, борбе -45 килограма, Петар Животић је освојио 4. место, док је Основну школу „Миша Живановић“ из Средњева, 8. разред, борбе +50 килограма, предствљао Немања Милосављевић и освојио 4. место.

Средњу школу „Милоје Васић“ Велико Градиште, 4. одељење Гимназије, представљале су Тијана Стоиљковић и Марија Ђорђевић. У категорији борби – 53 килограма, освојиле су друго и треће место, и окитиле се сребром и бронзом.

Иначе, такмичаре су водили, поред тренера клуба, Небојша Стојиљковић и Бранко Ђорђевић, као и професорка физичког васптања у Средњој школи „Милоје Васић“ Велико Градиште Драгана Пајкић.