Чланови Спортског удружења „Партнери 012“ карате секције „Врело“ из Жагубице настављају да нижу запажене резултате на такмичењима Hа такмичењу „Трофеј уније“ у Лазаревцу награђени су најбољи такмичари и клубови у 2019. години.

Карате секција „Врело“ међу 26 бодованих клубова Српске карате уније у генералном пласману заузела је пето место. Најбољи такмичари савеза у својим категоријама биле су Наташа Максић и Софија Којадиновић. Признања за изузетне резултате у прошлој години добили су и Анастасија Милинковић и Душан Јаношевић. На самом такмичењу, Карате секција „Врело“ наступила је са три награђена такмичара који су освојили четири медаље. Две златне у борби су освојиле Наташа Максић и Анастасија Милинковић, док је две бронзане освојила Софија Којадиновић у катама и контакту.

Медаље је уручио председник светске ВКЦ конфедерације Марко Ницовић.