СТОНИ ТЕНИС СУПЕР ЛИГА (М)

      Резултати 4. кола: Бачка Паланка – Униреа 4:3. Црвена звезда – Железничар 4:1. Спартак – Партизан  4:0. Раднички – Пожаревац 4:0. Банат – Стенес 2:4.

    Табела: Црвена звезда 8, Банат, Железничар, Раднички и Спартак по 7, Униреа 6, Бачка Паланка и Стенес по 5, Пожаревац и Партизан по 4.


ОДБОЈКА – СУПЕР ЛИГА СРБИЈЕ (М)

      Резултати 2. кола: Јединство – Црвена звезда 1:3. Спартак(Су)-Млади радник 3:2. Ниш -Нови Пазар  3:1. Раднички –Војводина НС Семе  1:3. Партизан – Рибница 3:0.

      Табела: Војводина НС Семе (Нови Сад) и Ниш по 9, Спартак (Суботица), Раднички (Крагујевац) и Млади радник (Пожаревац) по 8, Партизан (Београд)  7, Црвена звезда (Београд)  6,  Рибница (Краљево) 3, Јединство (Стара Пазова) 2, Нови Пазар  0.


КОШАРКА – ПРВА  РЕГИОНАЛНА ЛИГА – ЗАПАД

       Резултати 4. кола: Зекас – Студент ББ 77:70. Пожаревац – Прибој 83:85. Чачак  94- Црнокоса 100:57.  Јагодина – Клик 78:82.  Раднички 1950 – Плана 72:62. Напредак Јуниор – Лозница 79:64. Златар – Свилајнац  82:54.

       Табела: Напредак Јуниор 86 (Крушевац) Клик (Ариље) и Прибој по 8, Раднички 1950 (Крагујевац) 7, Чачак 94. Пожаревац, Јагодина, Златар (Нова Варош) и Лозница по 6, Зекас (Рача), Студент (Бајина Башта) и Свилајнац по 5, Плана (Велика Плана) и Црнокоса (Косјерић) по 4.


РУКОМЕТ – СУПЕР Б ЛИГА – ЖЕНЕ

         Реултати 5. кола: Београд – Кучево 34:31. Млади радник (Радинац) –Панчево 21:29. Слога (Петровац на Млави) – Раднички 1964(Крагујевац) 29:38. Кикинда – ОРК Београд 26:22. Бор РТБ – Топличанин (Прокупље) 32:21. Ђердап (Кладово) – Јуниор (Београд) 25:19.

        Табела: Бор РТБ и Раднички 1964 по 10, Слога 8, Кикинда и Топличанин по 6,  Панчево 5, Кучево и Млади радник по 4, ОРК Београд 3, Београд и Ђердап  по 2, Јуниор 0.


РУКОМЕТ ПРВА ЛИГА „ЦЕНТАР“ (Ж)

          Резултати 5. кола: Рудар (Костолац) – Лозница град 15:35. Пожаревац – Црвена звезда (Београд) 26:30. Раднички (Обреновац) – Медицинар 2 (Шабац) 25:30. Металац 2015 (Ваљево) – СУ Хазена (Београд) 29:19. ОРК Лозница – Космај (Раља) 27:29. Слободан: СУ ЖР Раднички (Београд).

         Табела: Металац 2015 и Космај по 8, Црвена звезда, СУ Хазена, Медицинар 2, ЖР Раднички по 6, Лознца град и ОРК Лозница по 4,  2, Раднички (О), ЖРК Пожаревац и Рудар 0.


 ФУДБАЛ  – СРПСКА  ЛИГА „ЗАПАД“

        Резултати 13. кола: РСК (Раброво) – Будућност Крушик 2014 0:2. Јединство (Уб) – Таково (Горњи Милановац) 1:0. Лозница – Мокра Гора (Зубин Поток ) 1:0. Мачва 1929 (Богатић) – Тутин 1:1. Слога (Пожега) – Шумадија (Аранђеловац) 3:1. Слога (Краљево)  – Борац 1926 (Чачак) 2:3.  Сушица (Крагујевац) – Пролетер Михајловац 3:1.Трепча (Косовска Митровица) – Млади радник 1926 (Пожаревац) 2 :2. Јошаница (Нови Пазар) –  Слога 33 (Петровац на Млави) 0:0.

       Табела: Борац 1926  34, Будућност Крушик 2014, Слога 33 и Јединство по 25,  Лозница 24, Тутин и Слога (П) по 21, Сушица  20, Трепча 19,  Јошаница  18,  Таково  16,  РСК 14, Млади радник 1926 13,  Шумадија и  Мокра  Гора по 12,  Слога (К) 11, Мачва 1929 9  и  Пролетер Михајловац  8. 


 ПОДУНАВСКО – ШУМАДИЈСКА ЗОНА

         Резултати  11.  кола: Млади борац (Велико Орашје) – Звижд (Кучево) 1:4. ОФК Напредак (Марковац)  – Поморавље 0:1. Петар Добрњац (Добрње)  –  Морава (Велика Плана) 2:0. Борац 1932 (Раља) – Слога 1924 (Баточина) 3:0. ОФК Аранђеловац 1979 – Слобода (Липе) 2:1. Полет (Трновче) – Партизан 1945 (Даросава) 6:1. ВГСК (Велико Градиште) – Ударник (Лозовик) 6:1.  Карађорђе  (Топола) – Рудар 1947 (Стамница)  3:0.

        Табела:  Поморавље 31, ОФК Аранђеловац 1979 и Звижд по 24, Петар Добрњац 22,  Борац 1932  20,  ОФК Напредак   19,  Карађорђе, Слога 1924  и  Рудар 1947 по 15,  Слобода 14,  ВГСК и Ударник по 13,  Морава   и    Млади борац  по  8, Партизан 1945  6, Полет  5.


 БРАНИЧЕВСКА ОКРУЖНА ЛИГА

          Резултати 12. кола: Сираково – Рудар (Крепољин) 2001 2:0. Трговачки (Петровац на Млави) – Железничар (Пожаревац)  5:2.  Интеграл (Батуша) – Обилић (Живица) 3:0. Борац (Кленовник) – Омладинац (Шетоње) 1:1. Напредак (Симићево) – Борац (Жабари) 2:1. Ђердап (Голубац) – Слога (Буровац) 4:0. Будућност (Везичево) – Рудар 2001 (Костолац)  1:0. Млава (Мало Лаоле)  – Слога (Лучица)  2:1.

        Табела: Ђердап 32, Будућност 27, Сираково 25, Рудар 2001 24, Трговачки 21, Борац (К) 20, Борац (Ж) 19, Омладинац (Ш) 17,  Железничар 16, Слога (Б) 13, Напредак (С)  12, Интеграл, Обилић 11 и Рудар (КП)  по 11,  Слога (Л)  8, Млава (МЛ) 5.


МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА  „ДУНАВ

           Резултати 10. кола: Напредак (Пољана) – Младост (Бискупље) 1:2. Житковица 2017 – Слога (Мустапић) 2:3. Барич – Жика Марковић „Уча“ (Миљевић) 3:2. Баштован  2015 (Царевац) – Стиг 1955 (Берање) 1:3. Љубичево – Дизел (Баре) 3:2. Десине – Млава (Братинац) 2:2. Слободна екипа: Вихор (Маљуревац) 2:5.

          Табела: Младост (Б) 21, Вихор, Млава (Б) и Барич (-1) по 20,  Напредак (П)  16,  Дизел  15,  Слога (М)  10,   Љубичево Житковица 2017 и Стиг 1955 по 9. Жика Марковић Уча 8,  Баштован 2015  7,  Десине 4.


МЕЂУОПШТИНСКА  ЛИГА „МЛАВА“

        Резултати 10. кола: Јединство (Каменово) – Раднички  (Кнежица) 3:1. Јасеновац – Омладинац (Бусур) 1:0. Крилаш (Ћовдин) – Младост (Рановац) 1:1.  Раде Милошевић (Дубочка)  Бата Булић (Бистрица) 1:2. Полет (Суви До) – Слога 1952. (Велики Поповац) 5:1. Напредак 1936 (Велико Црниће) – Задругар 1947 (Табановац) 1:1. Борац (Вуковац) 2:1. Манастирица 0:4.

       Табела: Напредак 1936 26. Манастирица 22, Крилаш 20,  Младост (Р) 19 , Раде Милошевић и Јасеновац по 16, Борац  15, Задругар 1947 13, Бата Булић 12, Раднички (К) 10, Јединство (К)  9, Омладинац (Б)  8, Слога 1952 и Полет по 7.


 ФУДБАЛ – ГРАДСКЕ ЛИГЕ –ДУНАВ и МЛАВА

         ДУНАВ – Резултати 8. кола: Сопот (Пожаревац)  –  Моравац 1933 (Драговац) 4:4. Морава 1932 (Пругово ) – Пролетер 1932 (Пожаревац) 8:1. Дунав (Острово) – Слога 1932 (Ћириковац) 2:1. Дунавац (Петка) – МИП Мајдан (Пожаревац) 0:2. БСК 1931 (Брежане) – Батовац  2:1.

        Табела: Батовац 21, БСК 1931 19, МИП Мајдан и Дунавац по 16, Морава 1932 и Слога 1932 по 12, Сопот 8, Моравац 1933  5, Дунав  4, Пролетер 1932 (-1).  

        МЛАВА – Резултати 8. кола: Напредак 1934 (Набрђе) – Слога 1936 (Касидол) 4:2. Слога (Дрмно) – Победа (Стари Костолац) 2:4. Војвода Миленко (Кличевац)–Земљорадник 1932 (Трњане)1:0. Бели орао (Брадарац)  – Напредак (Бубушинац)1:1. Слободан: .Металац (Пожаревац).

           Табела: Напредак (Б) 22, Напредак 1934 15, Победа и Земљорадник  по 12, Слога (Д) 9, Војвода Миленко и Бели орао по 8, Металац 7 и Слога 1936 (К) 0.      

                                                                                                       Раде  Сандић