ОДБОЈКА – СУПЕР ЛИГА СРБИЈЕ ( М )     

 

      Резултати 5. кола: Рибница – Јединство 3:0. Војводина НС Семе  – Партизан  3:2. Нови Пазар  – Раднички 1:3. Млади радник – Ниш 3:2.Црвена звезда – Спартак (Су) 2:3.

 

       Табела: Војводина НС Семе (Нови Сад), Раднички (Крагујевац) и Ниш по 11, Млади радник (Пожаревац), Спартак (Суботица) и Партизан (Београд) 10, Црвена звезда (Београд)  7,  Рибница (Краљево) 6,  Јединство (Стара Пазова) 2, Нови Пазар 0.


КОШАРКА – ПРВА  РЕГИОНАЛНА ЛИГА – ЗАПАД

     Резултати 5. кола: Свилајнац  – Зекас 71:81. Лозница – Златар 73:86. Плана – Напредак Јуниор 70:82. Клик – Раднички 1950 77:67. Црнокоса  -Јагодина 83:104. Прибој – Чачак  71:83. Студент ББ – Пожаревац 80:92.

      Табела: Напредак Јуниор 86 (Крушевац), Клик (Ариље) по 10, Прибој  9, Раднички 1950 (Крагујевац), Чачак 94 Пожаревац, Јагодина и  Златар (Нова Варош) по 8, Лозница и  Зекас (Рача) по 7, Студент (Бајина Башта)  и Свилајнац по 6, Плана (Велика Плана) и Црнокоса (Косјерић) по 5.


РУКОМЕТ СУПЕР ЛИГА СРБИЈЕ ( М )

       Резултати 8. кола: Спартак Војпут (Суботица) – Партизан (Београд) 21:25. Обилић (Београд) – Црвена звезда (Београд) 27:23. Динамо (Панчево) – Шамот 65 (Аранђеловац) 26:22. Кикинда – Дубочица 30:29. Рудар (Костолац) – Железничар 1949 (Ниш)  28:28. Пролетер (Зењанин -Нови Пазар – одложено.

       Табела: Динамо 14, Нови Пазар и Дубочица 54 по 10, Железничар 1949 и Кикинда по 9,  Рудар 8, Партизан, Пролетер и Спартак Војпут по 7, Обилић 6,  Црвена звезда  4,  Шамот 65 3.


РУКОМЕТ – СУПЕР Б ЛИГА – ЖЕНЕ

      Резултати 6. кола: Кучево – Јуниор (Београд) 23:22. Топличанин (Прокупље) – Ђердап (Кладово) 38:30. ОРК Београд – Бор РТБ 29:25. Раднички 1964 (Крагујевац) – Кикинда 28:19 Панчево – Слога (Петровац на Млави) 36:29. Београд – Млади радник (Радинац) 24:28.

      Табела: Раднички 1964 12, Бор РТБ 10, Слога и Топличанин по 8, Панчево 7, Кикинда, Кучево и Млади радник по 6, ОРК Београд 5, Београд и Ђердап  по 2, Јуниор 0.


РУКОМЕТ ПРВА ЛИГА „ЦЕНТАР“ ( Ж ) 

       Резултати 6. кола: Хазена (Београд) – ОРК Лозница 28:25. Медицинар 2 (Шабац) – Металац 2015 (Ваљево) 22:24. Црвена звезда ((Београд) – Раднички (Обреновац) 29:19. Лозница град – Пожаревац 32:17. СУ ЖР Раднички (Београд) – Рудар (Костолац)  – СУ 44:22. Слободан: Космај (Раља).

Табела: Металац 2015 10, Космај, Црвена звезда, СУ Хазена, ЖР Раднички по 8, Медицинар и Лозница град по 6, ОРК Лозница 4, Раднички (О), ЖРК Пожаревац и Рудар 0.


ФУДБАЛ  – СРПСКА  ЛИГА „ЗАПАД“

        Резултати 14. кола: Будућност Крушик 2014 – Слога 33 (Петровац на Млави) 1:2. Млади радник 1926 (Пожаревац) – Јошаница (Нови Пазар) 4:2. Пролетер Михајловац – Трепча (Косовска Митровица) 3:0. Борац 1926 (Чачак) – Сушица (Крагујевац) 3:1. Шумадија (Аранђеловац) – Слога (Краљево)  1:1. Тутин – Слога (Пожега) 1:0. Мокра Гора (Зубин поток ) –  Мачва 1929 (Богатић) 0:0. Таково (Горњи Милановац) – Лозница 1:2. РСК (Раброво) – Јединство (Уб)  3:4.

Табела: Борац 1926 37, Слога 33 и Јединство по 28, Лозница 27,  Будућност Крушик 2014 25,  Тутин 24,  Слога (П)  21,  Сушица  20, Трепча 19, Јошаница 18, Млади радник  1926 и Таково  по 16,  РСК 14,  Шумадија,  и Мокра Гора по 13, Слога (К)  12, Пролетер Михајловац 11,  Мачва  1929  10.


ФУДБАЛ ПОДУНАВСКО – ШУМАДИЈСКА ЗОНА

        Резултати 12. кола: Звижд (Кучево) – Рудар 1947 (Стамница) 1:2.  Ударник (Лозовик) – Карађорђе (Топола) 0:4. Партизан 1945 (Даросава) – ВГСК (Велико Градиште) 0:6. Слобода (Липе) – Полет (Трновче) 3:0. Слога 1924 (Баточина) – ОФК Аранђеловац 1979 2:0. Морава (Велика Плана) – Борац 1932 (Раља) 1:2. Поморавље – Петар Добрњац (Добрње) 7:0. Млади борац (Велико Орашје) – ОФК Напредак (Марковац) 1:2.

        Табела:  Поморавље 34, ОФК Аранђеловац 1979 и Звижд по 24, Борац 1932  23, Петар Добрњац и ОФК Напредак по 22, Карађорђе, Слога 1924 и  Рудар 1947 по 18, Слобода 17, ВГСК 16, Ударник 13, Морава  Млади борац  по 8, Партизан 1945 6 и Полет 5.


ФУДБАЛ БРАНИЧЕВСКА ОКРУЖНА ЛИГА

       Резултати 13. кола: Слога (Лучица) – Сираково 1:2. Рудар 2001 (Костолац – Млава (Мало Лаоле) 8:0. Слога (Буровац) – Будућност (Везичево) 1:0. Борац (Жабари) – Ђердап (Голубац) 2:0. Омладинац (Шетоње)-Напредак (Симићево) 4:0. Обилић (Живица)–Борац (Кленовник) 2:1. Железничар (Пожаревац) – Интеграл (Батуша)  1:0. Рудар (Крепољин) –Трговачки (Петровац на Млави) 1:0.

      Табела: Ђердап 32, Сираково 28, Рудар 2001 и Будућност по 27, Борац (Ж) 22, Трговачки 21, Омладинац (Ш) и Борац (К) по 20,  Железничар 19, Слога (Б) 16, Обилић и Рудар (КП) по 14, Напредак (С) 12, Интеграл 11, Слога (Л) 8, Млава (МЛ) 5.  


ФУДБАЛ МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА  „ДУНАВ“

       Резултати 11. кола: Вихор (Маљуревац)-Напредак (Пољана) 4:2. Дизел (Баре) Десине 2:2. Стиг1955 (Берање)-Љубичево 4:3. Жика Марковић „Уча“(Миљевић)-Баштован 2015 (Царевац) 5:0. Слога (Мустапић) Барич 0:1. Младост (Бискупље)-Житковица 2017 3:1. Слободна екипа: Млава (Братинац).

      Табела: Младост (Б) 24, Вихор и Барич (-1) по 23, Млава (Б) 20, Дизел и Напредак (П) по 16, Стиг 1955 12,  „Жика Марковић Уча“ 11, Слога (М)  10, Љубичево и Житковица 2017 по 9, Баштован 2015 7 и Десине 5.


ФУДБАЛ МЕЂУОПШТИНСКА  ЛИГА „МЛАВА“

        Резултати 11. кола: Манастирица-Јединство (Каменово) 6:1. Задругар 1947 (Табановац)-Борац (Вуковац) 2:1. Слога 1952 (Велики Поповац)-Напредак 1936 (Велико Црниће) 1:1. Бата Булић (Бистрица)-Полет (Суви До) 3:2. Младост (Рановац)-Раде Милошевић (Дубочка) 1:3. Омладинац (Бусур) – Крилаш (Ћовдин)  1:1. Раднички (Кнежица)-Јасеновац 1:0.

       Табела: Напредак 1936 27. Манастирица 25, Крилаш 21, Раде Милошевић и Младост (Р) по 19,  Задругар 1947 и Јасеновац по 16,  Борац и Бата Булић по15, Раднички (К) 13, Јединство (К) и Омладинац (Б) по 9,    Слога 1952 8 и Полет 7.


ФУДБАЛ – ГРАДСКЕ ЛИГЕ

        ДУНАВ – Резултати 9. кола: Батовац-Сопот (Пожаревац) 5:2. МИП Мајдан (Пожаревац)-БСК 1931 Б.(Брежане) 1:2. Слога 1932 (Ћириковац)-Дунавац (Петка) 1:0. Пролетер 1932 (Пожаревац)-Дунав (Острово) 3:1. Моравац 1933 (Драговац)-Морава 1932 (Пругово) 1:3.

        Табела: Батовац 24, БСК 1931 22, МИП Мајдан и Дунавац по 16, Морава 1932 и Слога 1932 по 15, Сопот 8, Моравац 1933 5, Дунав 4,    Пролетер 1932 2.   

        МЛАВА – Резултати 8. кола: Земљорадник 1932 (Трњане)-Бели орао (Брадарац) 7:0. Победа (Стари Костолац)-Војвода Миленко (Кличевац) 2:0. Слога 1936.(Касидол) – Слога (Дрмно) 3:0. Металац (Пожаревац)-Напредак 1934 (Набрђе) 1:3. Слободан: Напредак (Бубушинац).

        Табела: Напредак (Б) 22, Напредак 1934 18, Земљорадник и Победа   по 15, Слога (Д) 9, Војвода Миленко  и Бели орао по 8, Металац 7 и Слога 1936 (К) 3.         

                                                                                                    Раде  Сандић