ОДБОЈКА – СУПЕР ЛИГА СРБИЈЕ ( М )

      Резултати 6.  кола: Јединство – Спартак (Су)  0:3. Ниш – Црвена звезда 3:0. Раднички – Млади радник 3:2. Партизан  – Нови Пазар 2:3.  Рибница-Војводина НС Семе  0:3.

      Тaбела: Војводина НС Семе (Нови Сад) 14, Спартак (Суботица), Раднички (Крагујевац) и Ниш по 13, Млади радник (Пожаревац) 11, Партизан (Београд)  9, Црвена звезда (Београд)  7,  Рибница (Краљево) 6,  Јединство (Стара Пазова) и Нови Пазар по 2.


 КОШАРКА – ПРВА  РЕГИОНАЛНА ЛИГА – ЗАПАД

       Резултати 6. кола: Зекас – Пожаревац 63:89. Чачак – Студент ББ 104:62. Јагодина – Прибој 107:102. Раднички 1950 – Црнокоса  89:70. Напредак Јуниор – Клик 72:74. Златар – Плана  86:88. Свилајнац  –  Лозница  71:92.

      Табела: Клик (Ариље) 12, Напредак Јуниор 86 (Крушевац) 11, Чачак 94. Пожаревац, Јагодина Раднички 1950 (Крагујевац) и Прибој по 10,   Златар (Нова Варош) и Лозница по 9, Зекас (Рача) 8, Плана (Велика Плана), Студент (Бајина Башта)  и Свилајнац по 7 и Црнокоса (Косјерић) 6.


 РУКОМЕТ СУПЕР ЛИГА СРБИЈЕ ( М )

       Резултати 9. кола: Нови Пазар – Спартак Војпут (Суботица)  30:23. Железничар 1949 (Ниш) – Обилић (Београд) 32:26. Црвена звезда (Београд) – Динамо (Панчево) 20:29. Шамот 65 (Аранђеловац) – Кикинда 28:29. Дубочица – Пролетер (Зењанин) 36:28. Партизан (Београд) – Рудар (Костолац) 34:24.

      Табела: Динамо 16, Нови Пазар 14, Дубочица 54 12,  Железничар 1949 и Кикинда по 11, Партизан 9, Рудар 8,  Пролетер и Спартак Војпут по 7, Обилић 6,  Црвена звезда   4,  Шамот 65 3.


РУКОМЕТ – СУПЕР Б ЛИГА – ЖЕНЕ

        Резултати 7. кола: Млади радник (Радинац) – Кучево 36:31. Слога (Петровац на Млави) – Београд 42:30. Кикинда – Панчево – 21:27. Бор РТБ  – Раднички 1964 (Крагујевац) 27:27. Ђердап (Кладово) – ОРК Београд –  22:37. Јуниор (Београд) – Топличанин (Прокупље)  23:28.

        Табела: Раднички 1964 13, Бор РТБ  11, Слога  и Топличанин по 10, Панчево 9, Млади радник 8, ОРК Београд 7, Кикинда и Кучево по 6, Београд и  Ђердап  по 2, Јуниор 0.


РУКОМЕТ – ПРВА ЛИГА „ЦЕНТАР“ ( Ж )

       Резултати 7. кола: Пожаревац – СУ ЖР Раднички (Београд) 18:27. Раднички (Обреновац) – Лозница град 34:33. Металац 2015 (Ваљево) -Црвена звезда (Београд) 34:28. Лозница – Медицинар 2 (Шабац) 28:27. Космај (Раља) – Хазена (Београд) 27:28. Слободан: ОРК Рудар (Костолац).   

      Табела: Металац 2015 12, СУ ЖР Раднички и СУ Хазена по 10, Црвена звезда и Космај  по 8, Лозница град, Медицинар и ОРК Лозница по 6, Раднички (0) 2, ЖРК Пожаревац и Рудар 0.


 ФУДБАЛ – СРПСКА  ЛИГА „ЗАПАД“

         Резултати 15. кола: Јединство (Уб)  – Будућност Крушик 2014 0:1. Лозница – (Раброво) 1:0. Мачва 1929 (Богатић) – Таково (Горњи Милановац) 3:0. Слога (Пожега) – Мокра Гора (Зубин Поток ) 3:0. Слога (Краљево)  – Тутин 2:0. Сушица (Крагујевац)  – Шумадија (Аранђеловац) 2:0. Трепча (Косовска Митровица) – Борац 1926 (Чачак) 1:2. Јошаница (Нови Пазар) – Пролетер Михајловац 2:1. Слога 33(Петровац на Млави) – Млади радник 1926 (Пожаревац) 1:1.

       Табела: Борац 1926  40, Лозница 30, Слога 33 29,  Будућност Крушик 2014 и Јединство по 28, Тутин 24 и Слога (П) по  24, Сушица  23, Јошаница   21, Трепча 19, Млади радник  1926 17, Таково  16, Слога (К)  15, РСК 14,  Мачва  1929, Шумадија и  Мокра Гора по 13, Пролетер Михајловац  11. 


 ФУДБАЛ-ПОДУНАВСКО– ШУМАДИЈСКА ЗОНА

Лидер уписао други реми

        Резултати  12.  кола: ОФК Напредак (Марковац)  – Звижд (Кучево) 2:0. Петар Добрњац (Добрње)  – Млади борац (Велико Орашје) 3:2. Борац 1932 (Раља) 1:2. Поморавље 0:0. ОФК Аранђеловац  1979 – Морава (Велика Плана) 2:1. Полет (Трновче) – Слога 1924 (Баточина) 2:1. ВГСК (Велико Градиште)  – Слобода (Липе) 2:4. Карађорђе (Топола) – Партизан 1945 (Даросава)  5:1. Рудар 1947 (Стамница)  – Ударник (Лозовик) 7:0.

        Табела:  Поморавље 35, ОФК Аранђеловац 1979  27, Петар Добрњац и  ОФК Напредак  по 25,  Борац 1932 и Звижд по 24,  Карађорђе и  Рудар 1947 по 21, Слобода 20, Слога 1924 18,  ВГСК 16, Ударник  13, Морава, Млади борац и Полет по 8, Партизан 1945 6.


 ФУДБАЛ БРАНИЧЕВСКА ОКРУЖНА ЛИГА

         Резултати 14. кола: Сираково – Трговачки (Петровац на Млави) 2:1. Интеграл (Батуша) – Рудар (Крепољин) 4:2. Борац (Кленовник) Железничар (Пожаревац)  3:2. Напредак (Симићево) – Обилић (Живица)  2:1. Ђердап (Голубац) 2:0. Омладинац (Шетоње) 3:0. Будућност (Везичево) – Борац (Жабари) 1:2. Млава (Мало Лаоле) – Слога (Буровац) 1:1. Слога (Лучица)  –  Рудар 2001 (Костолац) 1:3.

        Табела: Ђердап  35, Сираково 31, Рудар 2001 30, Будућност 27, Борац (Ж) 25,  Борац (К) 23, Трговачки 21, Омладинац (Ш)  20,  Железничар 19, Слога (Б) 17, Напредак (С) 15, Интеграл, Обилић и Рудар (КП) по 14,   Слога (Л) 8, Млава (МЛ) 6.  


ФУДБАЛ МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА  „ДУНАВ“

         Резултати 12. кола: Напредак (Пољана) – Житковица 2017 2:4. Барич – Младост (Бискупље) 1:0. Баштован 2015 (Царевац) – Слога (Мустапић) 1:6. Љубичево – Жика Марковић „Уча“ (Миљевић) 1:1. Десине.  – Стиг 1955 (Берање) 1:2. Вихор (Маљуревац)–Млава (Братинац) 1:0.                                 Слободна екипа: Дизел(Баре).

        Табела: Вихор и  Барич (-1) по 26, Младост (Б) 24, Млава (Б) 20,  Дизел 18, Напредак (П) 16,  Стиг 1955 15, Слога (М) 13, Жика Марковић Уча и Житковица 2017 по 12, Љубичево 10,  Баштован 2015 7,  Десине (-2)  5.

                                                                                                      Раде  Сандић