ВГСКСИРАКОВО   8:1   (5:1)

Велико Градиштe Гледалаца: 200. Судија: Милош Киковић (Велико Градиште) 8. Стрелци: Маринковић у 7,  Илић у 19. и 70, Пајкић у 32. и 47, Миловановић у 37, Цвејић у 43. и Милошевић у 81. за ВГСК, а Илић у 20. минуту за Сираково. Жути картони: Јовић (ВГСК), Сузић и Радисављевић (Сираково).

У финалној утакмици куп такмичења на одручју ОФС Велико Градиште састали су се зонаш ВГСК и члан Браничевске окружне лиге, ФК Сираково. Екипа тренера Срђана Димитријевића предвођена на терену капитеном Далибором Илићем деловала је брзом и ефикасном игром.

У трећем минуту Данијел Ивковић је погодио стативу. Први гол је дао главом Вељко Маринковић. На 2:0 повисио је дефанзивац  Далибор Илић, који се придодао нападу. Милан Илић је после брзе акције са петерца смањио на 2:1 и то је било све што је напад гостију учинио. До краја полувремена Филип Пајкић, Милан Миловановић и Младен Цвејић су дали још три гола за високо вођство свога тима од 5:1.

У наставку ВГСК је наставио доминацију на терену, а у листу стрелаца су се уписали  по други пут Филип Пајкић и Далибор Илић као и Вељко Милошевић.

По завршетку сусрета председник ОФС Велико Градиште, Златко Стокић честитао је и уручио сувенир знамења судијама, а капитенима Марку Ивановићу (Сираково) и ВГСК Далибору Илићу, пехаре.

ВГСК: Филиповић – , Милошевић 7,5, Јовић 7 (Перић 7), Маринковић 7,5, Илић 8, Мишић 7, Тошић 7 (Н.Пајкић 7), Димитријевић 8, Цвејић 7, (Павловић 7) Миловановић 7,5, Ф.Пајкић 8.

СИРАКОВО: Ивановић 6, Радосављевић 6, Ивковић 6 (Јовановић-), Драговић 6 (Стојковић 6), Милић 6, Сузић 6,5, Јанковић 6 (Живковић-), Јеремић 6, Илић 6,5, Перишић 6,5, Јанковић 6.

Играч утакмице: Далибор Илић (ВГСК).

Текст и фото: Р.Сандић