С П О Р Т

Objavio: | 03/04/2018

ОДБОЈКА –ПРВА ЛИГА –МУШКАРЦИ

ВГСК  остао прволигаш

Коначна табела (22. коло): ВА-014 Горење (Ваљево) 57, Партизан (Београд) 54, Борац (Старчево) 51, Младеновац 43, Смедерево -Царина 38, Железничар (Београд) 31,Напредак 037 (Крушевац) 28, Косовска Митровица 23, Футог 22, ВГСК (Велико Градиште) 18, Клек Србијашуме (Клек) 15, Јагодина 16.

РУКОМЕТ –СУПЕР „Б“ ЛИГА“ –ЖЕНЕ

Кучевљанке испред Пожаревљанки

Табелa (15.коло): Минаква (Нови Сад), Зајечар 1949 26, Врбас 24, Кучево 15, Панчево 14, Пожаревац, Железничар (Инђија) и Пирот по 13, Халас Јожеф (Ада) 8, Пролетер (Зрењанин) 4, Металац (Краљево) 2.


РУКОМЕТ-СУПЕР ЛИГА –ЖЕНЕ

Петровчанке на зачељу

Табела (17. коло) : Наиса (Ниш) 29, Медицинар (Шабац) 28, Јагодина 23, Бекамент (Аранђеловац) 21, Младост (Нова Пазова) 19, Бор РТБ (Бор) 17, Кикинда 16, Вождовац 1955, (Београд) 8, Јуниор (Београд) 5, Слога (Петровац на Млави)  4. 


РУКОМЕТ-СУПЕР ЛИГА –МУШКАРЦИ

 „Југовић“ са само 6 бодова

Табела (21.коло): Железничар 1949 (Ниш) 37, Партизан (Београд) 29, Црвена звезда (Београд) и Обилић (Београд) по 26, Металопластика (Шабац) 24, Рудар (Косталац) 23,Слога (Пожега) 19,Спартак Војпут (Суботица) и Шамот 65 (Аранђеловац) по 18, Мокра Гора 15, Пожаревац 11, Југовић  6.


ДРУГА КОШАРКАШКА РЕГИОНАЛНА ЛИГА –„ЗАПАД 2“

Пожаревац  и званично првак 

Табела (22.коло): Пожаревац 43, Свилајнац 40, Слога Елите (Краљево) 39, Страгари Шумадија (Аранђеловац) 36, Слога Д (Деспотовац) 35, Трепча (КосовскаМитровица) 33, Зицер 2014  (Гружа) 32, Стари Рас (НовиПазар) 31, Бане (Рашка ),  Слога ПНМ (Петровац на Млави) и  Гоч (Врњачка Бања) по 27, Деспот (Смедерево) 0.


ФУДБАЛСКА СУПЕР ЛИГА – ЖЕНЕ

Пожаревљанке иза Нишлијки

Табела (13.коло): Спартак (Суботица) 36,Црвеназ везда (Београд ) 31, Војводина (НовиСад) 21, Машинац (Ниш) 20, Пожаревац 19,Напредак (Крушевац) 9,Слога Раднички(Земун) 7,Рад (Београд) 1.


СРПСКА  ЛИГА  – ЗАПАД

„Смедерево 1924“ и „Златибор“ воде

Табела (20.коло): Смедерево 1924 и Златибор (Чајетина) по 43, Слога (Пожега) 42, Шумадија (А) 38, Јединство (Уб) 34, Будућност Крушик 2014 (Ваљево) 31, Пролетер, Михајловац и Провопо 30, Млади радник 1926 (Пожаревац) 28, Полет (Љубић) 26, Мокра Гора (Зубинпоток) и Карађорђе (Топола) по 23, Лозница и Тутинпо 21 ,Шумадија 1903 (Крагујевац) 17, ФАП (Прибој) 16,Железничар (Лајковац) 15,Јединство Путеви (Ужице) 11.


ЗОНА ДУНАВ

Петровчани све ближи водећима

Табела (17.коло): Гружа 36, РСК 35, Слога 33 (Петровац на Млави) и Пролетер 1976 (Јеловик) по 32, Звижд (Кучево) 31, Морава (Велика Плана) 30, Петар Добрњац (Добрње) 28, Напредак (Марковац) и Хомољац (Жагубица) по 24, Ударник (Лозовик) 22, ВГСК (Велико Градиште) и Млади радник (Радинац) по 20, Рудар 2001 (Костолац) 18, Млади борац (ВеликоОрашје) 17, Шумадија (Топоница) 11, Борац (Жабари) 5.


БРАНИЧЕВСКА ФУДБАЛСКА ЛИГА

Салаковчани победили у Стамници

Табела (18.коло): Рудар (Стамница) 35, Рудар (Крепољин) 31, Јединство (Љубиње) 29, Трговачки (Петровац) 28, Будућност (Везичево) 27, Слога (Буровац), Млава (Мало Лаоле) и Борац (Кленовник) по 26,  Макце  25, Ђердап (Голубац) 23, Полет (Суви До),Младост (Бискупље) и Радник (Салаковац) по 22, Задругар  (Табановац) и Напредак 1936( Велико Црниће) по 21, Железничар (Пожаревац) 15.


МФЛ МЛАВА

Шетоње воли прво место

Табела (15. коло): Омладинац (Шетоње) 39, Интеграл (Батуша) 33, Раднички (Кнежица) и Раде Милошевић (Дубочка) по 27, Јасеновац (Крепољин) и Напредак (Симићево) по 22, Младост (Рановац ) и  Манастирицa по 21, Бата Булић (Бистрица) 19, БСК 1924 (Божевац) 18, Крилаш (Ћовдин) 16, Омладинац (Старчево )  и Омладинац (Бусур) по 13, Слога 1952 (Велики Поповац) 11.


МФЛ ДУНАВ

  „Витезови испред Дизела

Табела (10.коло): Обилић (Живица) 34, Дизел (Баре) 29, Сираково и Житковица 2017. по 29, Жика Марковић Уча (Миљевић ) 24, Полет (Волуја ) и Стиг 1955 (Берање) по 22, Напредак (Пољана) 20, Напредак 1934 (Набрђе) 16,Слога (Мустапић) 15, Раднички (Пожежено ) 12, Десине 10, Дунавац (Петка) 6.


ГФЛ  ПОЖАРЕВАЦМЛАВА

Вихор одувао Грађанског

ТАБЕЛА (13 коло): Вихор (Маљуревац) 34, Млава (Братинац) 30, МИП Мајдан (Пожаревац) 28, Напредак (Бубушинац) и Слога (Дрмно) по 21 ,Земљорадник (Трњане) 19, Победа (Стари Костолац) 18, Бели орао (Брадарац) 14, Металац (Пожаревац) 10, ОФК Грађански (Пожаревац)  7, Војвода Миленко (Кличевац ) 2.


ГФЛ ПОЖАРЕВАЦДУНАВ

Љубичевци прате водеће

Табела (10.коло): Слога (Лучица) 23, Слога (Дубравица) 22, Љубичево 21, Дунав (Острово) и  Пролетер 1932 (Пожаревац) по 18, Батовац 17, Морава (Пругово) 13, Слога (Ћириковац) 6,Рудар Костолац 2008 4, Сопот (Пожаревац) 2.

Раде Сандић

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *