2018-04-12T09:30:04+00:00 12. априла 2018, 9:30|

С П О Р Т

АМЕРИЧКИ ФУДБАЛ

Пораз Пожаревљана у Ковиљу

На старту Друге српске лиге америчког фудбала, пожаревачки КАФ „Пастуви“ доживео је висок пораз од новосадског КАФ „Дивљи пси.“ Утакмица је играна на стадиону ФК „Шајкаш 1908“ у Ковиљу. КАФ „Дивљи пси“ – КАФ „Пожаревац“ 25:0.


ПОЛУФИНАЛЕ КУПА ФС БРАНИЧЕВСКОГ ОКРУГА

                                    Долазе Великоградиштанци

Познати су парови полуфинала Куп такмичења ФС БО. Учествују клубови из Пожаревца, Великог Градишта, Добрња и Батуше.

Пожаревац: „Младирадник 1926“ – „ВГСК“ (Велико Градиште). Батуша: Интергал“ – „Петар Добрњац“ (Добрње). Оба сусрета се играју усреду, 18. априла са почетком у 16 часова.


 ПРИЈАТЕЉСКИ СУСРЕТ ДАМА У КОПАЧКАМА

Десет голова на Вашаришту

Паузу у првенству, пожаревачки суперлигаш ЖФК „Пожаревац“ искористио је да одигра пријатељску уткамицу са трећелигашем ЖФК „Земун“. На Вашаришту је виђено десет лепих голова, а сусрет је завршен без победника .ЖФК „Пожаревац“ – ЖФК „Земун“ 5:5.


ФУТСАЛ – (МАЛИ ФУДБАЛ)-ДРУГА ЛИГА СРБИЈЕ

Пожаревљани на 8.месту

Табела (19.коло): Ивањица 43, Винерспорт (Ниш) и Врање по 34, Сопот 29, САС Зрењанин (28), Економист (Београд) и Српска (Београд) по 27, Пожаревац и Форум (Вршац) по26, Металац–Колорадо (Горњи Милановац) 24,Пут Инжењеринг (Ниш) 12, Викинг (Рума) 3.


СРПСКА  ЛИГА  – ЗАПАД

Јединство Путеви“ на зачељу 

Табела (22.коло): Слога (Пожега) 48, Златибор (Чајетина) 46, Смедерево 1924, Шумадија (А) по 44, 38, Јединство (Уб) 37, Прово 36, Будућност Крушик 2014 (Ваљево) 32, Пролетер Михајловац и Млади радник 1926 (Пожаревац) по 31, Полет (Љубић) 30, Мокра Гора (Зубин поток) 26, Лозница 25, Карађорђе (Топола) 23, Тутин 21,ФАП (Прибој) 19, Шумадија 1903 (Крагујевац) и Железничар (Лајковац)по 18, Јединство Путеви (Ужице) 11.


ЗОНА – ДУНАВ

Рабровци посустају

Табела (19.коло): Гружа 42, РСК 36, Слога 33(Петровац на Млави) и Пролетер 1976 (Јеловик) по 35, Морава (Велика Плана) 34, Звижд (Кучево) 32, Петар Добрњац (Добрње) 29, Напредак (Марковац) 28, Хомољац (Жагубица) 27, Ударник (Лозовик), ВГСК (Велико Градиште) и Млади радник (Радинац) по 23, Млади борац (Велико Орашје) 21, Рудар 2001 (Костолац) 19, Шумадија (Топоница) 15, Борац (Жабари) 6.


БРАНИЧЕВСКА ФУДБАЛСКА ЛИГА

Трговци узели меружелезничарима

Табела (19.коло): Рудар (Стамница) 38, Рудар (Крепољин) и Јединство (Љубиње) по 32, Трговачки (Петровац) 31, Будућност (Везичево) и Макце по 28, Слога (Буровац) 27, Млава (Мало Лаоле) и Борац (Кленовник) по 26, Радник (Салаковац) 25, Напредак 1936 (Велико Црниће) 24,  Ђердап (Голубац) и Полет (Суви До) по 23, Младост (Бискупље) 22, Задругар (Табановац) 21, Железничар (Пожаревац) 15.


МФЛ МЛАВА

Подела бодова у Манастирици

Табела (16. коло): Омладинац (Шетоње) 42, Интеграл (Батуша) 34, Раде Милошевић (Дубочка) 30, Раднички (Кнежица) 27, Јасеновац (Крепољин) 25 ,Бата Булић (Бистрица), Напредак (Симићево) и Манастирица по 22, Младост (Рановац ) 21, БСК 1924 (Божевац) 18, Крилаш (Ћовдин) 16, Слога 1952 (Велики Поповац ) 14, Омладинац (Старчево) и Омладинац (Бусур) по 13.


МФЛ ДУНАВ

Витезовина челу

Табела (15.коло): Обилић (Живица) 37, Дизел (Баре) 29, Жика Марковић Уча (Миљевић) 27, Сираково и Житковица 2017 25,  Напредак (Пољана ) 23, Полет (Волуја ) и Стиг 1955 (Берање)  по 22,  Напредак 1934 (Набрђе) 19,Слога (Мустапић ) и Раднички (Пожежено ) по 15, Десине 10, Дунавац (Петка) 9.


ГФЛ  ПОЖАРЕВАЦ – МЛАВА

Месари пазарилибод у Маљуревцу

Табела (14.коло): Вихор (Маљуревац) 35, Млава (Братинац) 33, МИП Мајдан (Пожаревац) 29, Напредак (Бубушинац) и Земљорадник (Трњане) по 22, Слога (Дрмно) по 21), Победа (Стари Костолац) 18, Бели орао (Брадарац) 14, Металац (Пожаревац ) 10, ОФК Грађански (Пожаревац)  7, Војвода Миленко (Кличевац ) 5.


ГФЛ ПОЖАРЕВАЦ –ДУНАВ

Батовчани славили у Лучици

Табела (11.коло): Слога (Лучица) 23, Слога (Дубравица) и Љубичево по 22, Пролетер 1932 (Пожаревац) и Дунав (Острово) по 21, Батовац 20, Морава (Пругово) 16, Слога (Ћириковац) 6,Рудар Костолац 2008. 4, Сопот (Пожаревац) 3.

Раде Сандић