2018-04-19T09:38:30+00:00 19. априла 2018, 9:38|

С П О Р Т

ПОВРЕЂЕНА РЕПРЕЗЕНТАТИВКА

Тешко без капитена

Репрезентативка, капитен и голгетер суперлигаша ЖФК „Пожаревац“, Марија Вуковић повредила се наутакмици у Бечу (Аустрија-Србија 1:1) и није могла да игра у последњој првенственој утакмици на Вашаришту против Новосађанки. ЖФК „Пожаревац“ – „Војводина“ 0:5.


РУКОМЕТ –СУПЕР „Б“ ЛИГА“ –ЖЕНЕ

Води „Минаква“

Табела (16.коло): Минаква (НовиСад) 30, Зајечар 1949 28, Врбас 26, Кучево и Железничар (Инђија) по 15, Панчево 16, Пожареваци Пиротпо 13, Халас Јожеф (Ада) 8, Пролетер (Зрењанин) 4, Металац (Краљево) 2.


РУКОМЕТ-СУПЕР ЛИГА -ЖЕНЕ

Петровчанке се селе у нижи ранг

Табела (18. коло): Наиса (Ниш) 29,Медицинар (Шабац) 28, Јагодина 25, Бекамент (Аранђеловац) 23, Младост (НоваПазова) 21, Кикинда 18, Бор РТБ (Бор) 17, Вождовац 1955 (Београд) 10, Јуниор (Београд) 5, Слога (Петровац на Млави)  4.


РУКОМЕТ -СУПЕР ЛИГА –МУШКАРЦИ

 Пожаревљани остали претпоследњи

 Табела (22.коло): Железничар 1949 (Ниш) 39, Партизан (Београд) 31, Црвена звезда (Београд) 28, Металопластика (Шабац) и Обилић (Београд) по 26,Рудар (Костолац) 23,Слога (Пожега) 19,Спартак Војпут (Суботица) и Шамот 65 (Аранђеловац) по 18,Мокра Гора 17, Пожаревац 11, Југовић  6.


 ФУДБАЛ-СУПЕР ЛИГА-ЖЕНЕ

Први „Спартак“ (Суботица)

 Табела (после14.кола): Спартак (Суботица) 39,Црвена звезда (Београд ) 31, Војводина (Нови Сад ) 25, Машинац (Ниш) 23, Пожаревац 19,Напредак (Крушевац) 9,Слога Раднички (Земун) 7,Рад (Београд) 1.


Т
абела (23.коло):Слога (Пожега) 51,Златибор (Чајетина) 49, Смедерево 1924 47, Шумадија (А) 44, Јединство (Уб) 40, Прово39, Будућност Крушик 2014 (Ваљево) 35, Пролетер Михајловац 34, Млади радник 1926 (Пожаревац) 32,Полет (Љубић) 31, Мокра Гора (Зубин поток) 27, Лозница 25, Карађорђе (Топола) 23, Тутин 22, ФАП (Прибој) 20, Железничар (Лајковац) и Шумадија 1903 (Крагујевац) по 18, Јединство Путеви (Ужице) 12.


СРПСКА  ЛИГА  – ЗАПАД

Млади радник 1926девети

 ЗОНА – ДУНАВ

Петровчани на корак од Груже

Табела (20.коло): Гружа 42, Слога 33 (Петровац на Млави) 41,РСК 39, Пролетер 1976 (Јеловик) 38, Морава (Велика Плана) 37,Звижд (Кучево) 35,Напредак (Марковац) 31,Петар Добрњац (Добрње) 29, Хомољац (Жагубица) 27, Ударник (Лозовик) и ВГСК (Велико Градиште) по 23, Рудар 2001 (Костолац) 22, Млади борац (Велико Орашје) 21,Млади радник (Радинац) 19, Шумадија (Топоница)  18,Борац (Жабари) 6.


 БРАНИЧЕВСКА ФУДБАЛСКА ЛИГА

Табановчани успешни уПетровцу

           Табела (21.коло): Рудар (Стамница) 41, Рудар (Крепољин) 34,Слога (Буровац)  33, Јединство (Љубиње) 32, Трговачки (Петровац), Будућност (Везичево) и Макце по 31,Ђердап (Голубац), Млава (Мало Лаоле) и Борац (Кленовник) по 29, Напредак 1936 (Велико Црниће) 27, Полет (Суви До) 26, Задругар (Табановац) 25, Младост (Бискупље) и Радник (Салаковац) по 22, Железничар (Пожаревац) 21.


МЕЂУОПШТИНСКА ФУДБАЛСКА ЛИГА „ МЛАВА“

 Манастирицапобедила у Рановцу

Табела (16. коло): Омладинац (Шетоње) 39, Интеграл (Батуша) 31, Раде Милошевић (Дубочка) 27, Јасеновац (Крепољин) и Манастирица по 24,Бата Булић (Бистрица) и Напредак (Симићево) по 22, Раднички (Кнежица) 21, Младост (Рановац ) 20, БСК 1924 (Божевац) и Крилаш (Ћовдин) по  18, Слога 1952 (Велики Поповац) 17,Омладинац (Бусур)  16, Омладинац (Старчево ) 13.


 МЕЂУОПШТИНСКА ФУДБАЛСКА ЛИГА „ ДУНАВ“

 Реми у Пољани

            Табела (16.коло):Обилић (Живица) 40, Дизел (Баре) 32, Жика Марковић Уча (Миљевић ) и Житковица 2017 по 28, Сираково и Стиг 1955(Берање) по 25, Напредак (Пољана ) 24, Полет (Волуја ) 22, Напредак 1934(Набрђе) 19,Слога (Мустапић ) и Раднички (Пожежено ) по 15, Десине 13, Дунавац (Петка) 9.


 ГРАДСКА ФУДБАЛСКА ЛИГА  ПОЖАРЕВАЦ – „МЛАВА“

МлаваиспредВихора

Табела (15.коло): Млава (Братинац) 36 ,Вихор (Маљуревац) 35, МИП Мајдан (Пожаревац) 32, Напредак (Бубушинац) 25, Слога (Дрмно) 24, Земљорадник (Трњане) 22 ,Победа (Стари Костолац) 21, Бели орао (Брадарац) 14, Металац (Пожаревац) 11, ОФК Грађански (Пожаревац) 7, Војвода Миленко (Кличевац ) 5.


 ГРАДСКА  ФУДБАЛСКАЛИГА  ПОЖАРЕВАЦ – „ДУНАВ“

Љубичевци поражени у Батовцу

Табела (12.коло): Слога (Лучица) 26, Батовац 23, Слога (Дубравица) и Љубичево по 22, Пролетер 1932 (Пожаревац) и Дунав (Острово) по 21, Морава (Пругово) 19, Слога (Ћириковац) 9,Сопот (Пожаревац) 6, Рудар „Костолац 2008“ 4.

Раде Сандић