2018-05-16T00:03:00+00:00 16. маја 2018, 0:03|

С П О Р Т

РУКОМЕТ –СУПЕР „Б“ ЛИГА“ –ЖЕНЕ

Пожаревац“ слободан у задњем колу

Табела (19.коло): Минаква (Нови Сад) 36, Зајечар 1949 34, Врбас 32, Панчево 22, Пожаревац, Пирот и Кучево по 17, Железничар (Инђија) 15, Халас Јожеф(Ада) 12, Пролетер (Зрењанин) 4, Металац (Краљево) 2.


СТОНИ ТЕНИС – СУПЕР ЛИГА СРБИЈЕ  (М)

Пожаревљани на 5.месту

Табела (16.коло):Банат (Зрењанин) 31, Црвена звезда (Београд) 29, Ада и Стенес (Зрењанин) по 26, Пожаревац 24, Бачка Паланка, Спартак (Суботица) и Темерин по 23, Униреа (Уздин) 18, Панонија (Нови Сад) 17.


 ФУДБАЛ-СУПЕР ЛИГА–ЖЕНЕ-ПЛЕЈ АУТ

 Пожаревљанке без премца

Табела: Пожаревац 24, Слога Раднички (Земун) 16 и Напредак (Крушевац) по 10, Рад (Београд) 2 бода.

Табела са непрвенственим бодовима: Слога Раднички (Земун) 9, Пожаревац  6, Рад (Београд)  и Напредак (Крушевац) по 1.


 СРПСКА  ЛИГА  – ЗАПАД

Пожаревљани узели бод у Смедереву

Табела (28.коло): Слога (Пожега) 64, Златибор (Чајетина) 62, Шумадија (А) 54 ,Смедерево1924 52, Јединство (Уб) 50, Прово 46,  Будућност Крушик 2014 (Ваљево) и Полет (Љубић) по 38, Пролетер Михајловац и Млади радник 1926 (Пожаревац) по 36, Мокра Гора (Зубин поток) 35, Лозница и Тутин по 32,  ФАП (Прибој) 27, Железничар (Лајковац) и Карађорђе (Топола) по 26, Шумадија 1903(Крагујевац)24, Јединство Путеви (Ужице) 15.


 ФУДБАЛСКА ЗОНА – ДУНАВ

Рабровци прате Петровчане

 Табела (25.коло): Слога 33(Петровац на Млави) 54, РСК и Пролетер 1976 (Јеловик) по 51, Гружа 49, Морава (Велика Плана) 43, Звижд (Кучево) 41, Петар Добрњац (Добрње) 36, Напредак (Марковац) и Хомољац (Жагубица) по 33, Ударник (Лозовик) 32, ВГСК (Велико Градиште) 30, Рудар 2001 (Костолац) 28, Млади борац (Велико Орашје) 26, Шумадија (Топоница) и  Млади радник (Радинац)  по 25,  Борац (Жабари) 9.


БРАНИЧЕВСКА ФУДБАЛСКА ЛИГА

Пет клубова са истим бројем бодова

Табела (25.коло):Рудар (Стамница) 47, Будућност (Везичево) 43,  Макце 38, Рудар (Крепољин) 37, Млава (Мало Лаоле) и Јединство (Љубиње) по 36, Трговачки (Петровац), Ђердап (Голубац), Задругар (Табановац) и Радник (Салаковац) по 34, Полет (Суви До), Слога (Буровац), Железничар (Пожаревац), Борац (Кленовник) и Напредак 1936 (Велико Црниће) по 33, Младост (Бискупље) 22.


 МЕЂУОПШТИНСКА ФУДБАЛСКА ЛИГА „МЛАВА“

 Шетоње већ слави

 Табела (20.коло): Омладинац (Шетоње) 45, Интеграл (Батуша) 34, Напредак (Симићево) 32, Јасеновац (Крепољин) и  Манастирица по 31, Раде Милошевић (Дубочка) 30, Слога 1952 (Велики Поповац) 29, Бата Булић (Бистрица) 28, Раднички (Кнежица) 27, Младост (Рановац) 23, Крилаш (Ћовдин) 21, БСК 1924 (Божевац) 18, Омладинац (Бусур)17. Омладинац (Старчево) 13.


  МЕЂУОПШТИНСКА ФУДБАЛСКА ЛИГА „ ДУНАВ“

Седмица у Сиракову

Табела (20.коло): Обилић (Живица) 47, Дизел (Баре) 41, Сираково 32, Житковица 2017. 31, Напредак (Пољана) 30, Жика Марковић Уча (Миљевић) и Стиг 1955 (Берање) по 29, Напредак 1934 (Набрђе) и Полет (Волуја) по 26, Слога (Мустапић) 24, Десине 21, Раднички (Пожежено) 16, Дунавац (Петка) 10.


 ГРАДСКА ФУДБАЛСКА ЛИГА  ПОЖАРЕВАЦ – „МЛАВА“

  „Вихорпрати Млаву

Резултати 19.кола: Пожаревац: Металац–Земљорадник 0:2. Кличевац: Војвода Миленко–Млава(Б) 1:3. Дрмно: Слога-Бели орао 4:3. Бубушинац: Напредак–Победа (СК) 3:4. Пожаревац: МИП Мајдан – ОФК Грађански 3:0.

Табела (19.коло): Млава (Братинац) 45, Вихор (Маљуревац) 44, МИП Мајдан (Пожаревац) 41 , Слога (Дрмно) и  Победа (Стари Костолац) по 30, Напредак (Бубушинац) 29, Земљорадник (Трњане) 28, Бели орао (Брадарац) 18, Металац (Пожаревац) 12, ОФК Грађански (Пожаревац) и Војвода Миленко (Кличевац ) по 6.


ГРАДСКА ФУДБАЛСКА ЛИГА – ДУНАВ

Петарда Љубичеваца у Костолцу

Резултати16.кола: Пожаревац:Сопот–Слога(Ћ) 1:2. Дубравица:Слога–Слога(Л) 0:2.Костолац:Рудар Костолац 2008-Љубичево 0:5. Пругово:Морава 1932- Батовац 4:3. Пожаревац:Пролетер 1932-Дунав (О) 6:1.

Табела (16.коло): Слога(Лучица) 38, Батовац 32, Љубичево 31, Пролетер 1932 (Пожаревац) 27, Слога (Дубравица) и Морава (Пругово) по 25,  Дунав (Острово) 23, Слога (Ћириковац) 18, Сопот (Пожаревац) 9, Рудар Костолац 2008. 4.

 Раде Сандић