2018-11-01T09:15:21+00:00 01. новембра 2018, 9:15|

С П О Р Т

РЕЗУЛТАТИ  УТАКМИЦА

ФУДБАЛ – ОМЛАДИНСКА ЛИГА ФС РЗС – Пожаревац: Млади радник 1926 – Слобода (Ужице) 1:0. Кадетска лига ФС РЗС – Пожаревац: Млади радник 1926 – Шумадија 1923 (Крагујевац) 2:2.

ФУТСАЛ – ДРУГА ЛИГА – Крагујевац: Економац 2 –  КМФ „Пожаревац“  7:1.

РУКОМЕТ: СУПЕР „Б“ ЛИГА – ЖЕНЕ

Прокупље: Топличанин – Пожаревац 36:35 (16:16). Петровац на Млави: Слога – Пирот 30:30 (18:14). Врбас: Врбас – Кучево 24:22 (13:12).


 

СРПСКА  ФУДБАЛСКА ЛИГА  „ЗАПАД“

             Петровчани славили у Тутину

       Резултати  11. кола Зубин Поток: Мокра Гора – Прово 3:0. Прибој: ФАП  – Смедерево 1924 0:1. Лозница: Лозница – Јединство 0:0. Нови Пазар: Јошаница – Млади радник 1926 1:0. Михајловац: Пролетер Михајловац –Шумадија (А) 0:0. Тутин: Тутин – Слога 33. 0:2. Љубић: Полет – Слога (ПЖ) 1:2.  Љубовија: Дрина – Будућност Крушик 2014 1:2.

 

       Табела: Слога (ПЖ) 23,  Смедерево 1924 22, Шумадија  и Тутин  по 19,   Мокра Гора и  Јошаница по 18, Млади радник 1926 и Слога 33 по 16,  Лозница и Јединство (Уб) по 14, ФАП 12, Будућност Крушик 2014 11, Пролетер Михајловац и Прово  по  10, Полет  9, Дрина  8.


 

 ПОДУНАВСКО ШУМАДИЈСКА  ЗОНА

              Жагубичани укњижили први бод

         Резултати 10. кола Марковац: ОФК Напредак – Петар Добрњац  2:1. Жагубица: Хомољац – Млади борац 1:1. Кучево: Звижд – ВГСК  0:0. Лозовик: Ударник – ОФК Аранђеловац 1979 0:2. Даросава: Партизан 1945 – Морава 2:1. Раља: Борац 1932 – Карађорђе 0:0. Раброво: РСК – Рудар (С) 1:0.

          Табела: РСК 28, ОФК Аранђеловац 1979 21,  Рудар 17,  Звижд 16, Борац 1932 15,  ВГСК 14,  Партизан 1924, ОФК Напредак и Петар Добрњац  по 13, Карађорђе и Ударник по 12,  Морава  10 и  Млади борац  9,  Хомољац 1.


БРАНИЧЕВСКА ОКРУЖНА ФУДБАЛСКА ЛИГА

                   „Седмица у Влашком Долу

          Резултати 12. кола – Рудар 2001 (Кос) – Полет 3:2, 4:1. Рудар (Кре)-Будућност 4:3. Поморавље – Макце 7:0. Омладинац (Ш) – Железничар 1:2. Трговачки – Ђердап  0:0. Борац (Ж) – Слога (Б) 1:1. Борац (К) – Јединство 2:1. Млава (МЛ) – Обилић 2:0.

Табела: Поморавље 36, Ђердап 26, Трговачки 22, Будућност и Борац (Ж) по 21, Омладинац 19,  Рудар 2001 18, Железничар и  Млава по 17, Слога и Рудар (К) по 15, Борац (К) 13, Полет 12, Јединство  и  Обилић по 11,  Макце (1).


 

МЕЂУОПШТИНСКА ФУДБАЛСКА ЛИГА „ДУНАВ“

                    Лучичани застали у Волуји

           Резултати 10. кола Полет (В) – Слога (Л) 3:1. Десине – Дизел  3:0. Жика Марковић „Уча“ – Напредак 1934 4:1. Слога (М) – Напредак (П) 4:1. Полет (Б) – Житковица 2017 3:1. Стиг 1955 – Сираково  2:3. Вихор –  Младост 5:3.

Табела: Вихор и Сираково по 22, Слога (Л) 19, Младост (Б) 18, Жика Марковић „Уча“ и Напредак (П) 16, Слога (М) и Стиг 1955 по 15, Полет (Б) и Дизел по 14,  Десине  13, Полет (В)  Житковица 2017 и Напредак 1934 по 6.


 

МЕЂУОПШТИНСКА ФУДБАЛСКА ЛИГА „ МЛАВА“

               Табановчани однели бодове из Дубочке

         Резултати 10. кола Раде Милошевић – Задругар 2:4. Бата Булић – БСК 3:1. Јединство – Раднички 0:2. Интеграл  – Напредак 1936 2:0. Радник -Јасеновац 0:3.  Омладинац  – Манастирица 2:0.  Напредак –  Слога 1952 3:0.

         Табела: Омладинац (Б) и Интеграл по 25, Напредак (С) 20, Раднички 18, Задругар, Јасеновац и  Манастирица по 16, Раде Милошевић 14, Бата Булић  13,  Слога 1952 12, Напредак 1936 11, Јединство 8, Радник  6  и БСК  0.


 

ГРАДСКА ФУДБАЛСКА ЛИГА – ПОЖАРЕВАЦ

                        Љубичевци добри стрелци

         Група – „Дунав“. Резултати 8. кола – Острово: Дунав – Пролетер 1932 4:0. Љубичево: Љубичево – БСК 1931 4:0. Ћириковац: Слога – Морава 1932 3:2. Моравац 1933 – МИП Мајдан  1:3. Пожаревац: Сопот – Батовац 32:1.

           Табела: Љубичево 24, МИП Мајдан 18, Слога 16, Пролетер 1932 12,   БСК 1931 и Сопот по 11, Дунав 10,Батовац 7, Моравац 1933 4, Морава 1932 3.

                  Дерби у Братинцу без победника

група „Млава“. Резултати 8. кола Касидол: Слога 1936 – ОФК Грађански 3:0. Братинац: Млава – Бели орао 0:0. Бубушинац: Напредак – Војвода Миленко 3:1.Трњане: Земљорадник – Металац 3:0. Дрмно: Слога (ДР) – Победа (СК) 3:1.

            Табела: Бели орао 22, Напредак 18, Млава (Б) 17, Земљорадник 14, Слога 1936 и Слога (ДР) 12, Победа (СК)11, Војвода Миленко 6, Металац 3, Грађански (-1).


РУКОМЕТ – СУПЕР „Б“ ЛИГА – ЖЕНЕ

             Табела – После 5. кола: ОРК Београд, Железничар (Инђија), Панчево и Врбас по 8, Словен 7, Раднички 1964 и Толичанин по 5, Слога и Напредак 12 по 3, Кучево и Пожаревац по 2,  Пирот 1.

                                                                                                           Раде Сандић