2018-11-06T11:19:12+00:00 06. новембра 2018, 11:19|

С П О Р Т

РЕЗУЛТАТИ  УТАКМИЦА

ФУТСАЛ – ДРУГА ЛИГА – Београд: КМФ „БАЊИЦА“ –  КМФ „Пожаревац“  4:4.

ФУДБАЛ ОМЛАДИНСКА ЛИГА ФС РЗС – Краљево: „Слога“ – „Млади радник 1926“ 2:2.

КАДЕТСКА ЛИГА ФС РЗС: Краљево: „Слога“ – „Млади радник 1926“ 0:1.

ЖЕНСКА ФУДБАЛСКА РАЗВОЈНА ЛИГА ФС РЗС – „ЗАПАД“ Пожаревац: ЖФК „Пожаревац“ – ЖФК „Плана“ (Велика Плана) 3:1 (0:1).

СТОНОТЕНИСЕРСКА ДРУГА ЛИГА – ЈУГ „Б“ Зеленик: СТК „Зеленик“ – СТК „Грабовац Спин“ 4:3.

РУКОМЕТ СУПЕР „Б“ ЛИГА (Ж) Врбас: „Врбас“ – „Слога“ (Петровац на Млави) 28:23.


СРПСКА  ФУДБАЛСКА ЛИГА  „ЗАПАД“

          Пожаревљани и Петровчани не попуштају

Резултати 12. кола – Прово: Прово – Будућност Крушик 2014 3:1. Пожега: Слога (ПЖ) – Дрина 2:0. Петровац на Млави: Слога 33 – Полет 1:0. Аранђеловац: Шумадија (А) – Тутин 0:0. Пожаревац: Млади радник  1926 –Пролетер Михајловац 3:1. Уб: Јединство – Јошаница 0:1. Смедерево: Смедерево 1924 – Лозница 3:0. Зубин поток: Мокра Гора – ФАП  3:1.

Табела: Слога (ПЖ) 26, Смедерево 1924 25, Мокра Гора и Јошаница, по  21, Шумадија и Тутин по 20, Млади радник 1926 и Слога 33 по 19, Лозница и Јединство (Уб) по 14, Прово 13, ФАП 12, Будућност Крушик 2014 11, Пролетер Михајловац 10, Полет  9, Дрина  8.


ПОДУНАВСКО ШУМАДИЈСКА  ЗОНА

              Рабровци победили у Тополи

Резултати 11. кола Стамница: Рудар (С) – ОФК Напредак 1:0.
Топола: Карађорђе – РСК 0:2. Велика Плана: Морава Борац 1932 0:4. Аранђеловац: ОФК Аранђеловац 1979 – Партизан 1945 4:1. Велико Градиште: ВГСК  – Ударник  2:2. Велико Орашје: Млади борац – Звижд 1:1. Добрње: Петар Добрњац  – Хомољац 4:3.

Табела:РСК 31, ОФК Аранђеловац 1979. 24,  Рудар 20,  Борац 1932. и ВГСК по 18,  Звижд 17,  Петар Добрњац  16,ОФК Напредак,  Партизан 1924. и Ударник по 13, Карађорђе 12,  Млади борац и  Морава  по 10, и  9,  Хомољац 0.


БРАНИЧЕВСКА ОКРУЖНА ФУДБАЛСКА ЛИГА

           Влашкодолци везали нову победу у Везичеву

Резултати 13. кола – Живица: Обилић – Рудар 2001 (Кос) 1:0. Љубиње: Јединство – Млава (МЛ) 2:0. Буровац: Слога (Б) – Борац (К) 3:2. Голубац: Ђердап  – Борац (Ж) 2:1. Пожаревац: Железничар – Трговачки  4:0. Макце: Макце – Омладинац (Ш) 1:4. Везичево: Будућност – Поморавље 2:3. Суви До: Полет – Рудар (Кре) 3:1.

Табела: Поморавље 39, Ђердап 29, Омладинац и Трговачки  по 22, Будућност и Борац (Ж) по 21,  Железничар 20, Слога и Рудар (К) по 18, Млава  17,  Рудар 2001 и  Полет по 15, Обилић и Јединство по 14, Борац (К) 13, Макце (-1).


МЕЂУОПШТИНСКА ФУДБАЛСКА ЛИГА „ДУНАВ“

                         Сираково испред свих

Резултати 11. кола Младост – Полет (В) 4:0. Сираково – Вихор 2:0. Житковица 2017 – Стиг 1955 3:0. Напредак (П) – Полет (Б) 4:0. Напредак 1934 – Слога(М) – 0:4. Дизел  – Жика Марковић „Уча“ 1:1. Слога (Л) – Десине 2:1.

Табела: Сираково 25, Слога (Л) и Вихор по 22, Младост (Б) 21, Напредак (П) 19, Жика Марковић „Уча“ 17, Слога (М) 18, Дизел и Стиг 1955 по 15, Полет (Б)  14,  Десине  13, Житковица 2017 и Полет (В) по 9, Напредак 1934 6.


МЕЂУОПШТИНСКА ФУДБАЛСКА ЛИГА „МЛАВА“

              Салаковчани одустали од такмичења

Резултати 10. кола Слога 1952 – Раде Милошевић 1:2. Манастирица -Напредак 1:0. Јасеновац – Омладинац 1:2. Напредак 1936 – Радник (није играно). Раднички  Интеграл 1:2. БСК – Јединство 1:1. Задругар – Бата Булић  5:3.

Табела: Омладинац (Б) 28, Интеграл 25, Раднички 18, Напредак (С) 17,   Задругар  и Манастирица по 16, Раде Милошевић 14,  Јасеновац 13, Напредак 1936 11,  Слога 1952  9, Бата Булић  8, Јединство 6, БСК  4, Радник  0.


 ГРАДСКА ФУДБАЛСКА ЛИГА – ПОЖАРЕВАЦ

                     Љубичевци јесењи прваци

Група – „Дунав“. Резултати 9. кола – Батовац: Батовац – Дунав 2:1. Пожаревац: МИП Мајдан  – Сопот  4:0. Пругово: Морава 1932 – Моравац 1933 3:2. Брежане: БСК 1931 – Слога 3:3. Пожаревац: Пролетер 1932 – Љубичево 1:2.

Табела: Љубичево 27, МИП Мајдан 21, Слога 17,  БСК и Пролетер 1932 по 12, Сопот  11, Батовац  и Дунав  по 10, Морава 1932 6, Моравац 1933 4.

                Јесења титула зимује у Брадарцу

група „Млава“

Резултати 9. кола Стари Костолац: Победа (СК) – ОФК Грађански 6:1. Пожаревац: Металац – Слога (ДР) 1:2. Кличевац: Војвода Миленко -Земљорадник 0:3. Брадарац: Бели орао – Напредак  2:1. Касидол: Слога 1936  –  Млава 1:2.

Табела: Бели орао 25, Млава (Б) 20, Напредак 18, Земљорадник 17, Слога (ДР) 15, Победа (СК) 14, Слога 1936 13, Војвода Миленко 6, Металац 3, Грађански (-1).


 РУКОМЕТ – СУПЕР „Б“ ЛИГА – ЖЕНЕ

                                           Пожаревац преузео „фењер“

Табела – После 5. кола: ОРК Београд, Железничар (Инђија), Панчево и  Врбас по 10,  Словен 7, Раднички 1964 и Толичанин по 5, Кучево 4, Слога, Пирот и Напредак 12 по 3,  Пожаревац  2.


 РУКОМЕТ – СУПЕР  „Б“ ЛИГА СЕВЕР – ЦЕНТАР (М)

                                         Пожаревљани изгубили  дерби

Табела после 6. кола: Врбас Петрол 11, Лавови БП (Бачка Паланка) 9, Пролетер (Зрењанин) 8, Колубара (Лазаревац), Мачва (Богатић) и Пожаревац по 7, Морава (Велика Плана) 5, Југовић (Каћ), Лозница и Једиство (Нови Бечеј) по 4, Црвенка и СЦ Вождовац (Београд) по 3.


 ОДБОЈКА – СУПЕР ЛИГА СРБИЈЕ (М)

                                    „Млади радник јури средину

Табела после 7. кола Црвена звезда (Београд) 17, Војводина НСС (Нови Сад) 15, Јединство (Стара Пазова) 12, Ва 014 Баувазен 11, Партизан (Београд) и Раднички (Крагујевац) по 10, Спартак (Суботица) и Млади радник (Пожаревац) по 8, Нови Пазар 7, Спартак (Љиг) 4.

                                                                                                              Раде Сандић