СА СПОРТСКИХ ТЕРЕНА

Objavio: | 07/09/2017

svet-sportaПОЖАРЕВЉАНИ ДРЖЕ ФЕЊЕР

          СРПСКА ЛИГА „ЗАПАД“

Резултати 3. кола Аранђеловац: Шумадија – Лозница 3:1. Топола: Карађорђе-Полет 2:2. Смедерево: Смедерево 194 – Железничар 1:1. Уб: Јединство – Тутин 2:0. Прибој: ФАП – Златибор 2:3. Прово: Прово – Јединство (У) 2:1. Пожаревац: Млади радник 196 – Шумадија 1903. 0:1. Зубин поток: Мокра Гора – Слога (П) 1:1. Враново: Пролетер – Будућност Крушик 2014. 1:0.

Табела: Шумадија (А), Пролетер и Прово по 7, Јединство (Уб) и Златибор по 6, Смедерево 1924, Слога (П) и Мокра Гора по 5, Карађорђе, Шумадија 1903 и Тутин по 4, Полет, Јединство (У) и Будућност Крушик 2014. по 3, ФАП, Железничар и Лозница по 1, Млади радник 1926. 0 бодова.

                                            „МОРАВА ПОПЛАВИЛА ЖАБАРЦЕ

 ЗОНА „ДУНАВ

 Резултати 3. кола – Раброво: РСК – Напредак  2:0. Жабари: Борац – Морава (ВП) 0:6. Добрње: Петар Добрњац – Пролетер 2:0. Гружа: Гружа – Рудар 2001 3:0. Лозовик: Ударник – ВГСК 1:2. Жагубица: Хомољац – Шумадија 3:1. Радинац: Млади радник – Млади борац 3:1. Кучево: Звижд – Слога 33. 1:0.

Табела: Морава (ВП) и Гружа по 9, Млади радник (Р), лога 33, Звижд и Рудар 2001 по 6, Петар Добрњац, Пролетер, РСК и ВГСК по 4, Ударник, Хомоља, Млади борац и Напредак по 3, Шумадија и Борац (Ж) без бодова.


                   ЗАДРУГАР ИЗОРАО ПОБЕДУ У БИСКУПЉУ

 БРАНИЧЕВСКА ЛИГА

 Резултати 3. кола – Суви До: Полет – Борац (К) 3:1. Везичево: Будућност – Ђердап 2:2. Љубиње: Јединство – Млава (МЛ) 1:2. Салаковац: Радник – Рудар (С) 1:2. Бискупље: Младост – Задругар 0:1. Макце: Макце – Рудар (К) 1:3. Буровац: Слога-Железничар 3:1. Петровац на Млави: Трговачки – Напредак 1936. 3:0.

Табела: Рудар (К) и Полет (СД) по 7, Трговачки, Рудар (С), Слога (Б) и Задругар (Т) по 6, Будућност (В) 5, Млава (МЛ) и Младост (Б) по 4, Ђердап, Железничар, Макце, Јединство (Љ) и Напредак 1936. по 3, Борац (К) 1, Радник без бодова.

 


                „ОМЛАДИНАЦ И МАНАСТИРИЦА У ВОЂСТВУ

 МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА „МЛАВА“

 Резултати 2. кола Бистрица: Бата Булић – Омладинац (Б) 5:1. Дубочка: Раде Милошевић – Младост (Р) 2:1. Шетоње: Омладинац – Интеграл 3:0. Манастирица: Манастирица – Напредак (С) 1:0. Велики Поповац: Слога 1954 – Крилаш 3:0. Старчево: Омладинац – БСК 1924 – 3:2. Јасеновац: Јасеновац – Раднички (К)  1:1.

Табела: Омладинац (Ш) и Манастирица по 6, Раднички (К) и Јасеновац по 4, Младост (Р), Слога 195, Омладинац (С), БСК 1924, Раде Милошевић и Интеграл по 3, Напредак (С), Крилаш и Омладинац (Б) без бодова.


                                    „ДИЗЕЛ УСПЕШАН У НАБРЂУ

 МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА „ДУНАВ“

 Резултати 2. кола Житковица: Житковица 2017 – Сираково 1:0. Пожежено: Раднички – Десине 4:6. Мишљеновац: Басарац – Стиг 1955. 1:2. Набрђе: Напредак 1934 –  Дизел 0:2. Петка: Дунавац – Напредак (П) 2:0. Мустапић: Слога – Полет (В) 6:5. Миљевић: Жика Марковић Уча – Обилић 0:2.

Табела: Дизел, Стиг 1955, Обилић и Житковица 2017. по 6, Десине, Напредак (П), Дунавац (П), Полет (В) и Слога (М) по 3, Сираково, Жика Марковић Уча, Басарац, Напредак 1934 и Раднички (П) без бодова.

 


                         „ЉУБИЧЕВЦИ СЛАВИЛИ У ЛУЧИЦИ

 

 ПОЖАРЕВАЧКА ГРАДСКА ЛИГА „ДУНАВ“

 

Резултати 1. кола Пругово: Морава 1932 – Сопот 2:0. Костолац: Рудар Костолац 2008 – Пролетер 4:1. Дубравица: Слога – Дунав 3:1. Ћириковац: Слога – Батовац 1:1. Лучица: Слога – Љубичево 2:6.


 

                          ПЕТАРДА ГРАЂАНСКОГ У КЛИЧЕВЦУ

 ПОЖАРЕВАЧКА ГРАДСКА ЛИГА „МЛАВА“

 

Резултати 1. кола Дрмно. Слога – МИП Мајдан 5:4. Кличевац: Војвода Миленко – ОФК Грађански 0:5. Пожаревац: Металац – Победа (СК) 1:5. Маљуревац: Вихор – Бели орао 3:0. Трњане: Земљорадник – Млава (Б) 3:1.

                                                                                                                        Раде Сандић

 

 

 

 

 

 

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *