2020-04-14T12:09:39+02:00 14. априла, 2020. 12:09 |

.

АТЛЕТСКИ САВЕЗ СРБИЈЕ ОБЈАВИО ЛИСТЕ

Високи пласмани чланова АК Пожаревац

На званичним листама АС Србије објављеним 5. априла 2020. у дисциплинама 600, 800 и 1500 метара атлетичари АК Пожаревац заузимају следећа места: Маша Рајић је најбоља на 600, 800 и 1500 метара, Кристина Стојановић има најбоља времена на 600, 800 и други резултат на 1500 метара, Јања Ранђеловић има друго најбоље време на  800 и четврто на 600 метар, а Вељко Дом има друго најбоље време на 800 метара. Катарина Рогожарски има трећи резултат на 600 и 800, као и пети резултат на 1500 метара. 


РУКОМЕТНЕ ТАБЕЛЕ У МОМЕНТУ ПРЕКИДА ТАКМИЧЕЊА

СУПЕР ЛИГА СРБИЈЕ ( М )

Костолчани шести

ТАБЕЛА после 21 кола: Динамо (Панчево) 37, Железничар 1949. (Ниш)28, Партизан (Београд) 25, Нови Пазар 24, Дубочица 54 (Лесковац) 22, Рудар (Костолац) и Спартак Војпут (Суботица) по 20, Шамот 65 (Аранђеловац) 18, Кикинда Гриндекс  16, Обилић (Београд) и Пролетер (Зрењанин) по 15, Црвена звезда (Београд) 12.


СУПЕР „Б“ ЛИГА –„ СЕВЕР- ЦЕНТАР“ (М)

Пожаревљани одустали

ТАБЕЛА: Југовић (Каћ) 18, Мачва (Богатић ) 17, Црвенка и Колубара (Лазаревац) по 15, Јединство (Нови Бечеј) и Морава (Велика Плана) по 14, Сивац 69. и Врбас Петрол по 13, Лавови Бачка Паланка 8, СЦ Вождовац 2012. 7, Смедерево 4, МРК Пожаревац 0.


СУПЕР „Б“ ЖЕНЕ

Петровчанке пете

ТАБЕЛА: Раднички 1964. (Крагујевац) 27, Бор РТБ 20, Млади радник (Радинац) 18, Панчево 17, Слога (Петровац на Млави) 16, Топлићанин (Прокупље) 15, ОРК Београд 13, Кикинда 12,  Београд 10, Кучево 8, Ђердап (Кладово) 2, Јуниор (Београд) 0.


ПРВА ЛИГА „ЦЕНТАР“ – ЖЕНЕ

Пожаревљанке  на дну табеле

ТАБЕЛА: Металац 2015 (Ваљево) и СУ ЖРК Раднички (Београд) по 22, Космај (Раља) 18, Хазена (Београд) и Црвена звезда (Београд) по 16, Медицинар 2 (Шабац) 14,  ОРК Лозница по 12, ЖРК Раднички (Обреновац) 8, ЖРК Лозница град 6, ЖРК Рудар (Костолац) 2, ЖРК Пожаревац 0.


ДРУГА ЛИГА ЦЕНТАР-ГРУПА „ДУНАВ“(М)

Костолчани без пораза први

ТАБЕЛА: Рудар 2. (Костолац) 16, Јединство 1974. (Крњево) 13, Умчари 10, Смедерево 2. 9, Осипаоница 7, Лазаревац 6, Паланка (Смедеревска Паланка) 3, СУ Младеновац и Ударник (Лозовик) 0.

                                                                           Раде  Сандић