Амбасадорку Румуније у Србији Силвију Давидоју у незваничној посети, током одржавања састанка на Сребрном језеру, у градској кући примио је председник општине Велико Градиште Драган Милић. Посета је протекла у пријатној атмосфери, уз разговор о реализованим и будућим пројектима прекограничне сарадње између ове локалне самоуправе и румунских општина и градова.
Иначе, општина Велико Градиште има развијену сарадњу са партнерима из Румуније, а са неким општинама и вишедеценијску.
Популарно
- Апел Штаба за ванредне ситуације града Пожаревца: Спречимо пожаре на отвореном
- У Малом Црнићу: Потписани уговори са удружењима
- Од 1. до 3. јула, у Великом Градишту Царевчеви дани
- У Пожаревцу: На штанду Самоорганизоване групе студената
- Мали огласи од 23.јуна 2026.године
- Бициклима од Рамске до Голубачке тврђаве
- Министар Селаковић у Пожаревцу: За опремање Галерије 15 милиона
- Селаковић у Кучеву: Потписани уговори вредни 20, 5 милиона динара