„СЛОГА“ – „БСК 1931“  1:3 ( 0:1)

Живица – Стадион: „Топлица Илић“. Гледалаца: 1.000. Судија: Милан Николић (Породин) 8. Стрелци: Милошевић у 47. за Слогу, Ђорђевић у 9. и 87, Живадиновић у 77. минуту за БСК 1931. Жути картони:  Богосављевић у 42. (Слога), Перкић и Ђорђевић (БСК 1931).

Пред великим бројем навијача на неутралном терену у Живици одиграна је бараж утакмица за попуну Браничевске окружне лиге. Оба тима, БСК 1931 (Брежане), другопласирани из МФЛ „Дунав“ и Слога (Лучица), последњепласирана из Браничевске лиге, лавовски су се борили. Лучичани да опстану, а Брежанци да изборе играње у Лиги ФС БО.

После 1:1, Владимир Живадиновић је повисио на 1:2, а Марко Ђорђевић је потврдио, својим другим голом у 87. минуту, заслужену победу БСК-а 1931.

„СЛОГА“: Радисављевић 6,5, Мирковић 6,5, Јоњић 6,5 (Јанковић -), Рајковић 7, Стевић 7, Радивојевић 7, Ђурић 7 (Алексић-), Станисављевић 7 (Арсић 7), Богосављевић 7, Милошевић 7,5 и Радојевић 7 (Миланко -).

„БСК 1931“: Цветковић 7, Карапанџић 7, Латковић 7 (Стефановић -), Спасојевић 7, Миловановић 7, Живадиновић 8, Перкић 7, Петровић 7 (Антић-), Ђорђевић 8,5 (Живојиновић-), Дракулић 7 и Јеремић 7.

Играч утакмице: Марко Ђорђевић (БСК 1931).