БСК 1924 – Ударник 4:2 (1:1)

Табановац – Игралиште: ФК „Задругар“. Гледалаца: 400. Судија: Милош Ранђеловић (Пожаревац) 8. Помоћници: Бранислав Николић (Костолац) и Александар Живановић (Набрђе). Стрелци: М. Илић у 6, Марковић у 48. и 73. и Митровић у 85. за БСК 1924, а Павловић у 30. и Стојаковић у 51. минуту за „Ударник“. Жути картони: Илић, Живковић, Ђорђевић (БСК 1924), тренер, Цапић, Петровић, Михајловић, Павловић и Ђорђевић (Ударник). Црвени картон: Трајковић у 83. минуту (Ударник).

„БСК 1924“: Томић 7, Ђорђевић 7 (Живић-), Милошевић 7, Глигорић 7, Лазић 7, Ивковић 7, Гавриловић- (Митровић 7,5 ), Зубовић 7, Живановић 9 (Д. Марковић-), Илић 8 и У. Марковић 7. Тренер: Драган Ивковић.

„УДАРНИК: Станисављевић 6,5, Мар. Љубисављевић 7 (Мих. Љубисављевић-), Цапић 7, Ђорђевић 6,5, Петровић 7, Јовановић 7, И. Стојаковић 6,5, Трајковић 7, Павловић 6,5, Михајловић 6,5 и А. Стојаковић 7. Тренер: Јовица Цапић.

Играч утакмице: Милош Живановић (БСК 1924).

ФК БСК 1924

Утакмица одлуке за попуну МФЛ „Млава“ одиграна је на неутралном терену у Табановцу по кишном и облачном времену на добро припремљеном игралишту ФК Задругара. Сусрет је био борбен уз коректно и фер навијање гледалаца. Блиставо је играо Милош Живановић у дресу БСК-а 1924 и асистирао код сва четири гола. Правио је дар-мар по десној страни терена. Код првог гола проиграо је капитена Ацу Илића за вођство од 1:0. Затим је побегао својим чуварима, који су га срушили у висини скраћеног корнера. Послао је идеалну лопту из слободњака право на главу Уроша Марковића да је лако спроведе у небрањену мрежу, код друге стативе. Нова асистенција остварена је код трећег гола. У шеснаестерцу противника створена је гужва, Живановић опет, несебично додаје лопту Марковићу да постигне нови гол. Најзад и код четвртог поготка патосирао је своје чуваре и повратном лоптом упослио резервисту Горана Митровића који са ивице шеснаестерца даје гол и поставља коначан резултат за заслужену победа клуба из Божевца.

Тако је победом у баражу БСК 1924 из Божевца постао нови члан МФЛ „Млава“ у којој ће играти у сезони 2022/23.