Пожаревачки Црвени крст је, уочи ускршњих празника, деци корисницима Народне кухиње у Пожаревцу и Костолцу поделио ускршња јаја и слаткише које су прикупили ученици основних школа у акцији „Један слаткиш за свог друга“ у оквиру манифестације „Ускршње јаје -дечија радост“.Ову акцију традиционално организује Црвени крст у сарадњи са Друштвом учитеља Града Пожаревца. 
Популарно
- Резултати утакмица играних минулог викенда
- У Костолцу: На разговор са председницом Скупштине
- Oд 12. до 14. јуна: Ноћ књиге
- Пут истине и искрености Љубише Настасијевића
- Спрема се „Балонијада“ у Костолцу
- Спасовдански сусрети у Крепољину
- Амбасадорка Румуније у голубачкој школи. Донирано 15.000 евра
- У Острову: Гради се бунар за јавну чесму