Карате Федерација Србије организовала је  у Смедереву Првенство Србије за полетарце, пионире и наде. На Првенству Србије учествовало је око 5000 такмичара који су регистровани у Карате Федерацији Србије и пласирали се на Првенство Србије на основу резултата својих такмичарских целина. Такмичари Карате клуба ,,Млади радник“ освојили су на овом такмичењу две медаље, једну сребрну и једну бронзану.

Медаље су освојили Јована Нешић, у катама, у конкуренцији нада и Давид Цветковски, у катама, у конкуренцији пионира.

Осим учешћа на овом Првенству, такмичари  Младог радника учествовали су и на Школском првенству Србије, које је одржано у Чачку.

Најуспешнији такмичар КК ,,Млади радник“  на Школском првенству Србије био је Андреј Арсић који је освојио титулу првака Србије у борбама у категорији -50 кг, у конкуренцији седмих и осмих разреда.