КК Пожаревац – КК Милешевац (Пријепоље) 79:73(21:18; 18:21; 19:19; 21:15)

Судије: Дугалић Д. (Рашка) и Стојановић Д. (Крагујевац).  Гледалаца: 100

КК Пожаревац: Милић, Станић 11(1), Стојиљковић 6, Ковачевић М, Ковачевић Н  9(1), Јовандић 2, Лончар, Перишић 11(3), Зебић 2, Мулабдић 18, Пешић 16(2), Мајсторовић 4.

КК Милешевац: Цвијовић, Плесковић 5(1), Аксентијевић, Барјактаревић, Пајевић, Пејовић 18(1), Милошевић 21(5), Матовић 19, Дучић, Поповић, Кнежевић 4(1), Јањушевић 6.

У 1. колу плеј аут-а Регионалне лиге „Запад“, екипа Пожаревца је успела да савлада доста искуснију екипу из Пријепоља резултатом 79:73, чиме је начинила велики корак у борби за опстанак.

Цели ток утакмице био је резултатска клацкалица, где су млади Пожаревљани у последња 3 минута показали луцидност, добру одбрану и сигурну егзекуцију. Читава последња четвртина била је пуна преокрета, али су пожаревачки кошаркаши коначно посложили коцкице када је било најважније.

У наредном колу екипа Пожаревца гостује Слоги у Краљеву, на незгодном терену и против одличног противника.