
У Месним заједницама Петка и Кленовник и насељу Канал завршенa je санацијa депонија.
Акција чишћења реализована је у сарадњи Градске општине Костолац са Електропривредом Србије, Огранком „ТЕ – КО Костолац“.
Са поменутих локација уклоњен је постојећи отпад и овај терен је комплетно уређен.
– Овакав вид акција представља веома важан корак ка унапређењу квалитета живота мештана и заштите животне средине у Месним заједницама и насељу Канал. Радови на санирању депонија и уклањању отпада биће настављени и у наредним данима у Месној заједници Стари Костолац и Месној заједници Острово, истичу у Градској општини Костолац.
Р. Н.