У Месним заједницама Петка и Кленовник и насељу Канал завршенa je санацијa депонија.

Акција чишћења реализована је у сарадњи Градске општине Костолац са Електропривредом Србије, Огранком „ТЕ – КО Костолац“.

Са поменутих локација уклоњен је постојећи отпад и овај терен је комплетно уређен.

– Овакав вид акција представља веома важан корак ка унапређењу квалитета живота мештана и заштите животне средине у Месним заједницама и насељу Канал. Радови на санирању депонија и уклањању отпада биће настављени и у наредним данима у Месној заједници Стари Костолац и Месној заједници Острово, истичу у Градској општини Костолац.

Р. Н.

Leave A Reply