ЈАГОДИНА – МЛАДИ РАДНИК 0:3

(17:25, 16:25, 26:28 )

333Јагодина-Хала: СЦЈАСА“. Гледалаца.100. Судије: М.Бићанин и Вл.Јокановић. Трајање меча 70 минута.

ЈАГОДИНА: Маринковић, Кочановић, М. Илић, Милошевић, Ђорђевић, Јовановић, Н. Илић (либеро), Петровић, Радивојевић. Нису играли: Крстић, Вучетић. Тренер: Драган Поповић.

МЛАДИ РАДНИК: Дудуј, Ковачевић, С.Илић, Додић, Булатовић, Поповић, И. Илић (либеро), Савић, Рајковић, Тонић. Нису играли: Јевтић, Марковић. Тренер: Драган Бонић.

Победом у Хали „ЈАСА“ над Јагодином пожаревачки одбојкаши су у последњем колу потврдили титулу првака Прве лиге и директно се пласирали у Супер лигу Србије. Против Јагодине је забележена још једна експресна победа (за 70 минута) и то максималним резултатом. Супериорни Пожаревљани су лако савладали немоћног домаћина и после добијања победничког пехара почело је велико славље.

Чета тренера Драгана Бонића је након две године неиграња у елити, успела да се врати где јој је објективно, по квалитету, и место. ОК Млади радник је један од најбољих спортских колектива у Пожаревцу и пожаревачком крају па заслужује све честитке за овај вредан спортски успех. Наравно, највише су се обрадовали љубитељи одбојке и навијачи Младог радника” јер су жељни гледања елитне одбојке.Тако ће од наредне јесени опет видети на паркету Хале КСЦПожаревац“: Црвену звезду (Београд), Војводину (Нови Сад), Нови Пазар, Раднички (Крагујевац), Јединство (Стара Пазова), Спартак (Љиг)), Ниш, Рибницу (Краљево), Партизан (Београд).