ОРК “Mлади радник” – РК „Јединство 1974“ Крњево  28:26  (15:15)

ОРК “Млади радник”: Ђоковић, Гогић (5 голова), Новаковић (2 гола), Вељковић (2 гола), Димић (10 голова), Васић, Нацковић, Петровић (3 гола), Дендић, Рачић, Аслани (13 одбрана), Ранђеловић (3 гола), Савић, Маринковић, Ђуровић, Илић (2 гола).

Стручни штаб: Првуловић, Петковић.

РК Јединство 1974: Влаховић, Милошевић (3 гола), Ристић (7 голова), Јоцић, Марковић М, Марковић Г. (4 гола), Ивановић (5 голова), Новаковић, Павловић, Петровић, Губељић, Михајловић (7 голова), Радивојевић.

Стручни штаб: Петровић, Чупић, Радојчић.

Судије: Жељко Стаменић и Стефан Звијерац.

Делегат: Александар Кабић.

Играч утакмице: Владимир Димић (10 голова).

После пораза у прошлом колу од екипе Слоге из Петровца, у Пожаревцу је виђен прави рукометни дерби. Две екипе које се одлично познају, показале су да заслужују да се нађу у самом врху табеле.

Утакмицу је отворила одбрана, одличан голман гостију и уз голове Ристића, Милошевића и капитена Марковића гости су водили. Брзо се екипа домаћина вратила у игру и наставак утакмице се играло гол за гол. На полувреме се отишло резултатом од 15:15.

Од 40. минута домаћин головима Гогића и Димића долази до резултата 23:20, али екипа Крњева долази до егала у 55. минуту. Головима Вељковића и Новаковића крајњи резултат био је 28:26.

У следећем колу екипа ОРК је слободан, а затим гостује у Смедереву, код екипе Осипаонице.