Са првим данима oвог месеца чланови Планинарског клуба „Вукан“ постају све активнији. Од почетка па до краја марта програм им је испуњен радним акцијама и успонима. Тако су се 3. марта успели на Каблар, на 986 метара надморске висине а 16.марта биће на Ртњу и Фрушкој Гори. Од 15. до 17. марта учествоваће на радној акцији уређења Хомољске трансферзале, од „Равништарке“ до врха Велики Врањ. Следећа дестинација, 17.марта је Ђердапска клисура са румунске стране, а 23. планирани су: успон на Мали Вукан, па прво коло Трекинг лиге на Делиблатској пешчари и Стишко побрђе Горица-Рам. Слапове и водопаде реке Беу у Румунији пожаревачки планинари посетиће 24. марта, док је претпоследњи дан овог месеца резервисан за уживања у окружењу водопада „Прскало“, Лисина, Кучајских планина и Бељанице.
Популарно
- Виминацијум фест: Прво „Уздарје“ Радовану Вујовићу. Вечерас представа „Гaлeриje“
- За модернизацију кучевачког Центра за културу 20 милиона
- У Пожаревцу ЕКО Serbia отворила нову бензинску станицу
- Риболов: Миа Шарановић првакиња региона
- У Костолцу: СНС зове на трибину о превентивним прегледима
- Фудбал: Раброво надмоћно до Зоне
- У Костолцу: Пети ,,Мајдан“ пред публиком. Међу гостима глумац Александар Дунић.
- Кадети Младог радника следеће сезоне у Првој лиги