„ВОЈВОДИНА“ – „ПОЖАРЕВАЦ“  3:4 (1:3)

Нови Сад – Стадион на детелинари. Без гледалаца. Судија: Јован Каначки (Каћ). Стрелци: Плавшић у 3. и 69. и Петровић у 76. за Војводину, а Трутић у 35. и Матејић у 22, 42. и 63. минуту за Пожаревац.

Пожаревљанке пуне снаге просто су прегазиле Новосађанке у првом полувремену, играјући пуним темпом. У наставку тренер Братислав Живановић изменио је читаву прву поставу и дао шансу осталим (15) играчицама, па су фудбалерке Војводине успеле да смање резултат на 3:4. Као и на претходним утакмицама бриљирала је Нина Матејић са три постигнута гола.

„ВОЈВОДИНА“: Марјанов, Милановић, Маговчанин, Бероња, Денда, Вуксановић, Стојић, Малијар, Гајдобрански, Плавшић и Петровић. Играле су још: Тривић, Милошевић и Савић.

„ПОЖАРЕВАЦ“: Обрадовић, Кухут, Станковић, Јовановић, Трутић, Ташковић, Мичић, Арсенијевић, Драгутиновић, Матејић, Шево. Играле су још: Ђаловић, Ђулејић, Стевић, Јенић, Јовкић, Ивановић, Нешић, Стојадиновић, Максимовић, Животић, Стоичевић, Туфегџић, Даничић, Младеновић и Марковић.