„ПОЖАРЕВАЦ  012“ – „ПАРТИЗАН“   1:3  (0:1)

Пожаревац – Нови тренажни стадион. Гледалаца: 150. Судија: Игор Дубајић (Пожаревац). Стрелци: Ранђеловић (из пенала) у 42. минуту за Пожаревац 012, а Муф у 23, Ж. Радојичић у 51. и Г. Радојичић у 57. минуту за Партизан.

„ПОЖАРЕВАЦ 012“: Милан Стаменковић, Данило Илић, Небојша Вељић, Златан Петковић, Миљан Шојановић, Предраг Лукић, Дејан Милосављевић, Зоран Ранђеловић, Златан Златковић, Милош Јанковић, Зоран Ристић, Дејан Аврамовић, Дејан Вучковић, Игор Радуљ, Југослав Чарапић, Милош Станојевић и Владимир Пајић.

„ПАРТИЗАН“ – ВЕТЕРАНИ: Жељко Будиша, Тома Митровић, Горан Каденић, Милан Васиљевић, Фабио Да Силва, Зденко Муф, Бане Смиљанић, Раде Залад, Жељко Радојичић, Војимир Синђић, Александар Ристовски, Влада Ђорђевић, Радован Антић, Милорад Жунић, Жоја Кузмановић, Кузман Бабеу, Габријел Радојичић, Миливој Почуча, Иван Гавриловић и Дане Ивановић.

Веома лепа утакмица је виђена на новом тренажном стадиону са вештачком травом у сусрету пожаревачких присталица „црно-белих“ и ветерана Партизана. Играло се два пута по 30 минута пуним темпом. Шанси је било прегршт на обе старне, али су голмани бранили као у најбољим данима. Ипак, навала Партизана ја била ефикансија и успешно надиграла три пута одбрану домаћина.

Зденко Муф је са левог бока успео лоб ударцем да постигне водећи гол. Над Предрагом Луком направљен је прекршај у казненом простору, а са креча сигуран реализатор био је Зоран Ранђеловић за изједначење (1:1). Потом су се у листу стрелаца уписали Жељко Радојичић и Габријел Радојичић  и поставили коначан резултат.

У редовима домаћих истакли су се Предраг Лука, Зоран Ристић, Далибор Илић и Зоран Ранђеловић, а код гостију Бане Смиљанић, Влада Ђорђевић, Зденко Муф и Фабио Да Силва.

Текст и фото: Р. Сандић