2018-12-19T12:04:27+01:00 19. децембра, 2018. 12:04 |

С П О Р Т

 ГФС ПОЖАРЕВАЦ

Пререгистрација фудбалера

         На основу Одлуке о пререгистрацији играча ФСС, а у складу са чланом 33. Правилника о регистрацији, статусу и трансферу играча ФСС, Извршни одбор Градског фудбалског савеза Пожаревац, на седници одржаној 13.12.2018. године, донео је одлуку о пререгистрацији играча клубова са територије овог савеза.

       Клубови су обавештени да је пререгистрација играча у периоду од 17.12.2018. до 10.01.2019.године. Да би клуб пререгистровао играча неопходно је да комплетира документацију, да потом Комисији за регистрацију клубова и играча ГФС „Пожаревац“ достави: Списак играча за пререгистрацију; Фудбалску легитимацију играча; Попуњени картон играча, фотографију у електронском облику (нарезану на диску, копирану на УСБ меморији, слањен на маил савеза gfs.pozarevac@gmail.com или слањем на Вибер број 063-812-32-20, 012-556-094, 060-73-00-912 и 060-73-00-920.

                                        Списак клубова за пререгистрацију

        Виши степени такмичења: 1.МЛАДИ РАДНИК 1926 Пожаревац. 2.ЖФК-ПОЖАРЕВАЦ. 3.КМФ ПОЖАРЕВАЦ. 4.РУДАР 2001. Костолац. 5.БОРАЦ Кленовник.   6.ЖЕЛЕЗНИЧАР Пожаревац. 7.ОБИЛИЋ Живица. 8.ДИЗЕЛ Баре. 9.СТИГ 1955 Берање. 10.НАПРЕДАК Пољана. 11.НАПРЕДАК 1934 Набрђе. 12.ВИХОР Маљуревац. 13.СЛОГА Лучица.

           Градска фудбалска лига Пожаревац: 1.ЉУБИЧЕВО Љубичево, 2.БЕЛИ ОРАО Брадарац, 3.МЛАВА Братинац, 4.СЛОГА Ћириковац, 5.МИП-МАЈДАН Пожаревац, 6.НАПРЕДАК Бубушинац, 7.МЕТАЛАЦ Пожаревац, 8.ЗЕМЉОРАДНИК Трњане, 9.ПРОЛЕТЕР 1932 Пожаревац,  10.ПОБЕДА С.Костолац, 11.ОФК ГРАЂАНСКИ Пожаревац, 12.МОРАВА 1932 Пругово, 13.СЛОГА 1936 Касидол, 14.БАТОВАЦ Батовац, 15.ДУНАВ Острово, 16.СОПОТ Пожаревац, 17.СЛОГА Дрмно, 18.ВОЈВОДА МИЛЕНКО Кличевац, 19.БСК 1931 Брежане, 20.МОРАВАЦ 1933 Драговац.

МЛАЂЕ КАТЕГОРИЈЕ: 1.ПРЕСИНГ Пожаревац, 2.БАМБИ 2012 Пожаревац, 3.ПАНТЕР Пожаревац, 4.РУДАР КОСТОЛАЦ 2008 Костолац. 5.ТРОН Пожаревац, 6.БРАЈЕВИЋ Пожаревац, 7.ЛИДЕР Костолац.


  МАЛИ ФУДБАЛ

                                           Меморијални турнир  „Топлица Илић

          Резултати 1.кола 16.12.2018.године: ОБИЛИЋ (Живица -ДУНАВ(Острово) 4:1. ВИХОР (Маљуревац) – ЉУБИЧЕВО (Љубичево) 4:1. МЛАДИ РАДНИК 1926 (Пожаревац) – МЕТАЛАЦ (Пожаревац) 2:1. СЛОГА (Лучица) – МОРАВА 1932 (Пругово) 5:1. РУДАР 2001 (Костолац) – СЛОГА 1936 (Касидол) 4:1.НАПРЕДАК (Пољана) – МЛАВА (Братинац) 6:2. ДИЗЕЛ (Баре) – ОФК ГРАЂАНСКИ (Пожаревац) 3:1.НАПРЕДАК 1934 (Набрђе) – НАПРЕДАК (Бубушинац) 3:2. БОРАЦ (Кленовник) – БАТОВАЦ (Батовац) 0:3. ЖЕЛЕЗНИЧАР (Пожаревац) – ЗЕМЉОРАДНИК (Трњане) 7:2. СТИГ 1955 Берање – СЛОГА (Дрмно) 6:5.

        Друго и треће коло такође се игра од 11,00 – 20,00 часова: 2.коло: Субота, 22.12.2018. 3.коло: Недеља, 30.12.2018.


ОДБОЈКА – СУПЕР ЛИГА СРБИЈЕ (М)

                 Млади радник на трећем месту

        Резултати 13. кола: Млади радник – Јединство (СП) 3:1. Црвена звезда –  Спартак (С) 1:3. Нови Пазар – Војводина НС Семе 0:3. Раднички – ВА 014. Баувазен 3:0. Партизан – Спартак (Љ) 1:3.

        Табела после 13. кола Војводина НСС (Нови Сад) 32, Црвена звезда (Београд) 28, Млади радник (Пожаревац) 22, Спартак (Суботица) 20, Јединство (Стара Пазова)  21, Раднички (Крагујевац) 19, Ва 014 Баувазен 15, Партизан (Београд) 14, Спартак (Љиг) 13, Нови Пазар 8.

        Парови 14. кола: Стара Пазова: Јединство – Партизан. Љиг: Спартак –Раднички (Крагујевац). Ваљево: ВА 014. Баувазен – Нови Пазар. Нови Сад: Војводина НС Семе – Црвена звезда (Београд). Суботица: Спартак – Млади радник (Пожаревац).


 РУКОМЕТ СУПЕР ЛИГА СРБИЈЕ (М)

             Костолчани зимују са четири бода 

        Резултати 13. кола: Шамот  65 – Нови Пазар  32:20. Слога – Кикинда 19:28. Црвена звезда – Спартак Војпут 22:27. Обилић – Динамо 25.36. Рудар – Металопластика 28:36 – Партизан  – Мокра Гора  26:23.

         Табела: Динамо (Панчево) 26, Металопластика (Шабац) 21, Нови Пазар и Партизан (Београд) по 16, Шамот 65 (Аранђеловац) 14, Црвена звезда (Београд), Спартак Војпут (Суботица) и Кикинда по 13, Мокра Гора (Зубин Поток) и Обилић (Београд)  по 10,  Рудар (Костолац) 4, Слога (Пожега) 0.


РЕГИОНАЛНА ЈУНИОРСКА КОШАРКАШКА ЛИГА (У-19)

                       Пожаревљани јуре  прво место     

       Табела Плана (Велика Плана) 9, Пожаревац 9, Младост СП (Смедеревска Паланка) 7, Баскет Топ (Крагујевац) 7, Нови орлови (Аранђеловац) 7, Јагодина 6, Ћуприја 5, Зицер 2014 (Гружа) 4.


ФУДБАЛ ЛИГА ОФС ГОЛУБАЦ ЈЕСЕН 2018.

                      Барич испред Мрчковца

       Табела: Барич 12, Мрчковац 10, Борац 2016 (Доња Крушевица) 9, Електричар (Шувајић) и Младост 1970 (Радошевац) по 5, ОФК Винци 1.


 ФУДБАЛ – ЛИГА ОФС ВЕЛИКО ГРАДИШТЕ – ЈЕСЕН 2018.

                         „Баштован највреднији

       Табела: Баштован 2015 (Царевац) 22, Кумане 17,  Дунавац (Кисиљево) и Стишки курјак (Курјаче) по 14, Рам 13, Пек (Кусиће) 12, Млади борац (Мајиловац) 10, Слога (Тополовник) 9, Мирко Томи (Триброде) 8, Средњево 3.  

                                                                                                         Раде Сандић