2017-11-21T21:24:44+01:00 21. новембра, 2017. 21:24 |

С П О Р Т

 

СТОНИ ТЕНИС- СУПЕР ЛИГА СРБИЈЕ – МУШКАРЦИ

Пожаревљани на трећем месту

Табела (после 3. кола): Ада 6, Црвена звезда (Београд), Пожаревац, Банат (Зрењанин) по 5 бодова, Стенес (Зрењанин), Спартак (Суботица) по 4, Темерин 3, Униреа (Уздин), Бачка Паланка и Панонија (Нови Сад) по 2 бода. 

 ФУДБАЛ- СУПЕР ЛИГА СРБИЈЕ – ЖЕНЕ

 Пожаревљанке испред Машинца

 Резултати 11. кола: Суботица: Спартак – Пожаревац 8:0. Београд: Црвена звезда – Машинац Трејс ПЗП 3:1. Нови Сад: Војводина – Рад 8:0. Земун: Слога Раднички – Напредак 5:0.

Табела: Спартак 33, Црвена звезда 25, Војводина 18, Пожаревац 16, Машинац 11, Напредак 9, Слога Раднички 7, Рад 1 бод.


ФУДБАЛ-СРПСКА ЛИГА „ЗАПАД“

Уписана победа на Вашаришту

 Резултати 16. кола Пожаревац: Млади радник 1926 – Мокра Гора 2:1. Лозница: Лозница – Железничар 1:0. Љубић: Полет – Тутин 2:1. Аранђеловац: Шумадија (А) – Златибор 2:1. Топола: Карађорђе – Јединство Путеви 1:0. Смедерево: Смедерево 1924 – Шумадија 1903 5:1. Уб: Јединство (Уб) – Слога (П) 1:0. Прибој: ФАП – Будућност Крушик 2014 1:4. Прово: Прово – Пролетер 3:0.

Табела: Смедерево 1924  39, Златибор 33, Слога (П) 32, Шумадија (А) 31, Јединство (Уб) 30, Пролетер 27, Прово 26, Будућност Крушик 2014    24, Карађорђе 22, Мокра Гора 20 бодова, Млади радник 1926   18, Лозница 17, Полет 16, Тутин 15, Железничар и Шумадија 1903 по 13 бодова, ФАП 9, Јединство Путеви 7.


ЗОНА „ДУНАВ

Прва победа Жабараца

Резултати 14. кола Марковац: Напредак – Пролетер 2:1. Велика Плана: Морава – Рудар 2001   3:0. Раброво: РСК – ВГСК 3:1. Жабари:  Борац (Ж) – Шумадија (Т) 1:0. Добрње: Петар Добрњац – Слога 33  2:1. Гружа: Гружа – Млади борац 4:2. Лозовик: Ударник – Млади радник (Р)  1:1. Жагубица: Хомољац – Звижд 3:2.

Табела: РСК и Гружа по 31, Морава (ВП) 29, Слога 33   26, Пролетер 25, Звижд, Напредак и Петар Добрњац по 22 бода, Ударник и Хомољац по 21, Рудар 2001  17, ВГСК и Млади радник (Р) по 16, Млади борац 14, Шумадија 6 и Борац (Ж) 3 бода.


БРАНИЧЕВСКА ЛИГА

 Радник победио Железничара

 Резултати 15. кола Буровац: Слога (Б) – Борац (К) 5:2. Петровац: Трговачки – Макце 2:2. Велико Црниће: Напредак 1936 – Младост (Б) 2:1. Пожаревац: Железничар – Радник 1:2. Крепољин: Рудар (К) – Јединство (Љ) 3:4. Табановац: Задругар – Будућност (В) 0:0. Стамница: Рудар (С) Полет (СД) 1:0. Мало Лаоле: Млава (МЛ) – Ђердап 1:0.

Табела: Рудар (С) 32, Рудар (К) 27, Ђердап и Млава (МЛ) по 23, Трговачки, Слога (Б) и Јединство (Љ) по 22, Будућност (В) 21, Борац (К)  20, Полет (СД) 19 бодова, Макце, Младост (Б) и Радник по 18, Напредак 1936   17, Задругар (Т) 16 и Железничар 14.


МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА „ДУНАВ“


Витезови ремизирали у Петки

 

Резултати 13 кола Десине: Десине – Житковица 2017  1:4. Сираково: Сираково – Стиг 1955  5:0. Пожежено: Раднички (П) – Дизел 0:2. Набрђе: Напредак 1934 – Напредак (П) 4:0. Петка: Дунавац – Обилић 1:1. Мустапић: Слога (М) – Жика Марковић Уча 2:1.

Табела: Обилић 28, Дизел 26, Жика Марковић Уча 24, Житковица 2017 и Стиг 1955 по 22 бода, Сираково 19, Напредак (П) 17, Полет (В) 16, Слога (М) 15, Напредак 1934  13, Раднички (П) 9, Десине 7, Дунавац (П) 6 бодова.


МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА „МЛАВА“

Кнежичани ефикасни у Великом Поповцу

 

Резултати 13 кола Рановац: Младост (Р) – Бата Булић 2:1. Бусур: Омладинац (Б) – Интеграл 3:1. Дубочка: Раде Милошевић – Напредак (С) 2:3. Шетоње: Омладинац (Ш) – Крилаш 2:1. Манастирица: Манастирица – БСК 1924  3:1. Велики Поповац: Слога 1952 – Раднички (К) 0:4. Старчево: Омладинац (С) – Јасеновац 0:0.

Табела: Омладинац (Ш) 33, Интеграл 30, Раде Милошевић 27 бодова, Раднички (К) 21, Јасеновац и Напредак (С) по 19, Манастирица 18, Младост (Р) 17, Бата Булић 16 бодова, БСК 1924   15, Омладинац (С) и Крилаш по 13, Омладинац (Б) 12, Слога 1952   8 (-1).


ПОЖАРЕВАЧКА ГРАДСКА ЛИГА „ДУНАВ“

 

Љубичево и Вихор јесењи прваци

Табела: Љубичево 21, Слога (Л) 20, Слога (Ду) 19, Дунав 18, Пролетер 1932   15, Батовац 14, Морава 1932  10, Слога (Ћ) 6, Рудар Костолац 2008   4 и Сопот 2 бода.


ПОЖАРЕВАЧКА ГРАДСКА ЛИГА „МЛАВА“

Табела: Вихор 25, Млава 24, МИП Мајдан 19 бодова, Слога (Д) и Напредак (Бу) по 18, Земљорадник 1932   16, Победа (СК) и Бели орао по 14, Грађански и Металац по 6 бодова, Војвода Миленко 1 бод.

                        Раде Сандић