2020-10-07T08:39:23+02:00 7. октобра, 2020. 08:39 |

Са спортских терена …

ОДБОЈКА – СУПЕР ЛИГА СРБИЈЕ (М)

Пожаревљани уписали и другу победу

РЕЗУЛТАТИ 4. КОЛА: Нови Пазар – Млади радник 0:3. Раднички – Партизан Сокер (од ложено). Борац (С) – Црвена звезда 0:3. Рибница – Ниш 3:0. Војводина НС Семе – Спарак (С) 3:0.

ТАБЕЛА: Рибница (Краљево) 12, Војводина НС Семе (Нови Сад) 9, Ниш 8, Црвена звезда (Београд) и Млади радник (Пожаревац) по 7, Раднички (Крагујевац) 6, Партизан (Београд) 4, Спартак (Суботица) 3, Борац (Старчево) 1 и Нови Пазар 0.


ФУДБАЛ – СУПЕР ЛИГА СРБИЈЕ (Ж)

Пожаревљанке укњижиле четврти бод

РЕЗУЛТАТИ 8. КОЛА: Слога – Колубара 4:0. Пожаревац – Војводина 2:2. Раднички 1923 – ТСЦ 0:2. Машинац Трејс – Црвена звезда 2:1. Спартак – Земун 13:0. ТАБЕЛА: Спартак (Суботица) 24,ТСЦ(Кањижа) 17, Машинац Трејс (Ниш) 16, Црвена звезда(Београд) 14,Слога(Земиун) 13 , Војводина (Нови Сад) 11 , Земун 8, Пожаревац и Ко лубара (Лазаревац) по 4, Раднички 1923.(Краујевац) 1.


ФУДБАЛ – СРПСКА ЛИГА – ЗАПАД

Пожаревљани испред Петровчана

РЕЗУЛТАТИ 9. КОЛА: Смедерево 1924. -Јединство 3:2.Железничар Бане 1931. 3:0. .Шу мадија – Таково 1:4. Будућност(Ар) – Тутин 2:1.Мачва 1929. – Будућност Крушик 2014.(Ва) 2:1. Гружа – Слога 33. 1.2. .Јошаница – ГФК Слобода 1:3. Слога(П) – Млади радник 1926. 4:0. Трепча – Сушица (одложено).

ТАБЕЛА: Слога (Пожега) 23, Млади радник 1926 (Пожаревац) 18, Слога 33 (Петровац на Млави) 17, ГФК Слобода (Ужице) и Железничар (Лајковац) по 16,Таково (Горњи Мила новац), Будућност (Ариље) и Сушица (Крагујевац) по 15, Будућност Крушик 2014 (Ваљево), Мачва 1929 (Богатић) и Смедерево 1924 по 14,Трепча (Косовска Митровица) 13, Тутин 12, Јединство (Уб) 9, Гружа 4, Шумадија (Аранђеловац) и Јошаница (Нови Пазар) по 3, Бане 1931(Рашка) 2.


ЗОНА- ПОДУНАВСКО – ШУМАДИЈСКА

Рабровци у гостима узели бод

РЕЗУЛТАТИ 8. КОЛА: ОФК Напредак – Борац (Ж) 1:0. Звижд – Слога (М) 1:1. Кара ђорђе – ВГСК 2:1. Ђердап – Морава (Велика Плана) 1:4. Пролетер Михајловац – Петар Добр њац 6:1. Борац 1932 – Рудар (С) 1:1. Слога (Б) – ОФК Аранђеловац 1979 0:0. Слобода – РСК  3:3. Поморавље 1946 -.Јасеница 2017 2:0.

ТАБЕЛА: ОФК Аранђеловац 19, Морава ВП 18, РСК (Раброво) 16, Слога (Баточина) 13, Поморавље (Влашки До), ВГСК (Велико Градиште) и Рудар (Стамница) по 12, Петар Добрњац (Добрње) 10, Јасеница 2017 (Смедеревска Паланка) 9, Пролетер Михајловац, Борац 1932 (Раља), Ђердап (Голубац) и Звижд (Кучево) по 8, Карађорђе (Топола), ОФК Напредак (Марковац) и Борац (Жабари) по 7, Слога (Милатовац) 5 и ОФК Слобода (Липе) 4.


БРАНИЧЕВСКА ОКРУЖНА ЛИГА

Костолчани без милости

РЕЗУЛТАТИ 10. КОЛА: Напредак 1936 – Вихор 3:0. Манастирица – Младост 1:3. Бу дућност – Трговачки 3:1. Железничар – Рудар (Кр) 3:1. Омладинац – Борац 1:2. Напредак Симићево – Млава (МЛ) 1:2. Рудар 2001 – Сираково 6:0. Обилић – Слога (Л) 4:1. Слободан – Интеграл .

ТАБЕЛА: Рудар 2001 (Костолац) 23, Обилић (Живица) 20, Борац ((Кленовник) и Слога (Лучица) по 17, Сираково 16, Железничар (Пожаревац) и Омладинац (Шетоње) по 15, Интеграл (Батуша) и Напредак 1936 (Велико Црниће) по 14, Рудар (Крепољин) 13, Трго вачки (Петровац на Млави) 12, Младост ((Бискупље) и Будућност ((Везичево) по 11, Вихор (Маљуревац) 10, Млава (Мало Лаоле) 9, Напредак Симићево, 8 и Манастирица 0.


ФУДБАЛ – МФЛ „ДУНАВ“

Љубичевци освојили бод у Братинцу 

РЕЗУЛТАТИ 9. КОЛА: Полет – Житковица 0:5. Слога -.Борац 2016. 2:1. Млава – Љу бичево 1:1. Напредак(Б) – Баштован 2015. 4:1. Млади борац – Пек 3:0. Стиг 1955. – Дизел 0:0. БСК 1931. – .Батовац 0:2. Барич – Напредак (П) 1:0.

ТАБЕЛА: Дизел (Баре) 20, Житковица 19, Млава (Братинац) и Батовац по 18, Напредак (Бубушинац) и Полет (Волуја) 15, Барич 14, Баштован 2015 (Царевац), Борац 2016 (Доња Крушевица), Љубичево и Слога (Мустапић) по 13, Стиг 1955 (Берање) 11, БСК 1931 (Брежане) 10, Млади борац (Мајиловац)


ФУДБАЛ – МФЛ „МЛАВА“

Славили „Бата Булић“ и „Раде Милошевић“

РЕЗУЛТАТИ 9. КОЛА: Слога 1945. – Задругар 1947.0:1. Раднички – Јединство 4:1. Полет – Борац(В) 2:0. Слога 1952. – Крилаш 1:5. Борац(ВЛ) – Младост 3:2. Бата Булић – Јасеновац 4:2. Забрђе 1936. – Ударник 1:2. Раде Милошевић – Победа 1953. 2:1.

ТАБЕЛА: Младост (Рановац) 24, Крилаш (Ћовдин) и Задругар 1947 (Табановац) по 19, Јасеновац (Крепољин) 17, Победа 1952 (Осаница) 15, Ударник (Сибница), Раднички (Кне жица) и Слога 1952 (Велики Поповац) 14, Раде Милошевић (Дубочка) 12, Слога 1945 (Ве лико Село) и Забрђе 1936 по 11, Бата Булић (Бистрица) 10, Полет (Суви До) 8, Борац (Велико Лаоле) 7, Борац (Вуковац) 6 и Јединство (Каменово) 0.


ФУДБАЛ – ГРАДСКА ЛИГА „МЛАВА“

„Деветка“ у Старом Костолцу

РЕЗУЛТАТИ 4. КОЛА: Бели орао – Напредак 1934 0:0. Пролетер 1932 – Земљорадник 1932 1:2. Слога 1936 – Металац 0:2. Победа – Слога (Д) 0:9. Слободан: „Војвода Миленкo“.  ТАБЕЛА: Слога (Дрмно) 6, Бели орао (Брадарац) 8, Металац (Пожаревац) и Земљорад ник 1932 (Трњане) по 7, Напредак 1934 (Набрђе) и Војвода Миленко (Кличевац) по 4, Про летер 1932 (Пожаревац) 3, Слога 1936 (Касидол) и Победа (Стари Костолац) по 1.


ГРАДСКА ЛИГА ГФС ПОЖАРЕВАЦ – „ДУНАВ“

„Седмице“ у Острову и Пожаревцу 

РЕЗУЛТАТИ 4. КОЛА: МИП Мајдан – Дунавац 1:7. Дунав – Маргум 7:0. Сопот – Моравац 1933 5:2. Морава 1932 – Слога 1932 3:2.

ТАБЕЛА: Дунав (Острово) и Сопот (Пожаревац) по 9, Дунавац (Петка) и Слога 1932 (Ћириковац:) по 7, Морава 1932 (Пругово) 6, Маргум (Дубравица) 4, Моравац 1933 (Дра говац) 3, МИП Мајдан (Пожаревац) 1.

Раде Сандић