2020-10-20T09:33:59+02:00 20. октобра, 2020. 09:33 |

Са спортских терена

ОДБОЈКА – СУПЕР ЛИГА СРБИЈЕ  (М)

Резултати 6. кола: Нови Пазар – Раднички 1:3. Борац (С) – Млади радник 3:2. Рибница – Партизан Сокер 3:2. Војводина НС Семе – Црвена звезда 3:0.   Спарак (С) – Ниш 3:1.

     Табела: Рибница (Краљево) 17, Војводина НС Семе (Нови Сад) 15, Раднички (Крагујевац) и Млади радник (Пожаревац) по 11, Спартак (Суботица) 9, Ниш 8, Црвена звезда (Београд) 7 Партизан (Београд) 9,  Борац (Старчево) 3 и Нови Пазар 0.


РУКОМЕТ– СУПЕР ЛИГА  СРБИЈЕ (М) ГУПА „Б“

      РЕЗУЛТАТИ 3. КОЛА: Железничар 1949 – Раднички 34:27. Нови Пазар – Металопластика 32:30. Рудар – Црвена звезда  34:28. Шамот 65 – Обилић 23:20.

      ТАБЕЛА: Рудар (Костолац) 6, Железничар 1949 (Ниш) 5, Металоопластика (Шабац) 3, Нови Пазар,  Обилић (Београд), Раднички (Крагујевац), Шамот 65 (Аранђеловац) и Црвена звезда (Београд) по 2.


КОШАРКА – ПРВА РЕГИОНАЛНА ЛИГА – ЗАПАД – „А“

           

     РЕЗУЛТАТИ 2. КОЛА: Пожаревац-Смедерево 1953 99:72. Плана (Велика Плана)-Слога Елите (Краљево) 108:67. Свилајнац Компо-Зекас (Рача) 84:80.  Раднички  1950 (Крагујевац) – Јагодина 92:80.

    ТАБЕЛА: Плана (Велика Плана) и Раднички 1950 (Крагујевац) по 4, Пожаревац, Јагодина,Свилајнац Компо и Слога Елите по 3, Зекас 75 и Смедерево 1953 по 2.


ФУДБАЛ – СУПЕР ЛИГА СРБИЈЕ (Ж)

     РЕЗУЛТАТИ 10. КОЛА: Слога-Пожаревац 1:0. Машинац Трејс 0:5.Црвена звезда-Земун 7:0. ТСЦ Спартак  0:7.

    ТАБЕЛА: Спартак (Суботица) 28, Машинац Трејс (Ниш) 22, Слога (Земиун) 19, Црвена звезда (Београд)  18,ТСЦ (Кањижа) 17, Војводина (Нови Сад) 11, Земун 8, Пожаревац и Раднички 1923 (Крагујевац) по 7,  Колубара  (Лазаревац) по 4.


 ФУДБАЛ СРПСКА ЛИГА – ЗАПАД

      РЕЗУЛТАТИ 12. КОЛА: Јединство-Млади радник 1926 2:0. ГФК Слобода-Сушица 1:0. Слога 33-Трепча  1:0. Будућност Крушик 2014 (Ва)-Слога (П) 1:1.  Тутин-Јошаница 0:3. Таково-Гружа  3:1. Бане 1931-Мачва 1929 0:3. Смедерево 1924-Будућност (Ар) 0:1. Железничар -Шумадија  1:1.

      ТАБЕЛА: Слога (Пожега) 30, Будућност (Ариље) 24, Таково (Горњи Милановац), Будућност Крушик 2014 (Вааљево), Слога 33(Петровац на Млави) и Железничар (Лајковац) по 21, Сушица (Крагујевац), ГФК Слобода (Ужице) и Млади радник 1926 (Пожаревац) по 19,Трепча (Косовска Митровица) и Тутин по 18, Мачва 1929 (Богатић) 17, Смедерево 1924 16, Јединство (Уб) 15, Јошаница (Нови Пазар)  7, Шумадија (Аранђеловац) 6, Гружа 4 и Бане 1931 (Рашка) 3.


ФУДБАЛ – ПОДУНАВСКО – ШУМАДИЈСКА ЗОНА

     РЕЗУЛТАТИ 11. КОЛА: РСК-ОФК Напредак 4:0.   ОФК Аранђеловац 1979-Јасеница 2017 3:0. Рудар (С)- ОФК Поморавље 1946 1:1. Петар Добрњац-Слобода  0:2. Морава (Велика Плана)-Слога (Б) 2:0. ВГСК-Борац 1932 1:0. Слога (М)-Пролетер Михајловац  0:4. Борац (Ж)-Ђердап  1:3. Звижд-Карађорђе 0:0.

      ТАБЕЛА: ОФК Аранђеловац 25, РСК (Раброво) 23, Морава ВП 22, ВГСК (Велико Градиште) 19, Поморавље (Влашки До), Рудар (Стамница) и Слога (Баточина) по 16, Карађорђе (Топола) 14, Пролетер Михајловац и Звижд (Кучево) по 13, Борац 1932 (Раља) и Ђердап (Голубац) по 12, Петар Добрњац (Добрње) 11, Јасеница 2017  (Смедеревска Паланка), ОФК Напредак (Марковац) и Слобода (Липе) по 10,  Борац (Жабари) 8, Слога (Милатовац ) 6.


ФУДБАЛ-БРАНИЧЕВСКА ОКРУЖНА ЛИГА

      РЕЗУЛТАТИ 12. КОЛА: Манастирица-Вихор 1:3. Будућност-Интеграл 2:0. Железничар-Младост  1:1. Омладинац-Трговачки  2:1. Напредак Симићево-Рудар (Кр) 1:3. Рудар 2001-Борац 3:0. Обилић-Млава (МЛ) 2:0. Слога (Л)-Сираково 3:1. Слободан: Напредак 1936.

     ТАБЕЛА: Рудар 2001 (Костолац) 29, Обилић (Живица)  24, Омладинац (Шетоње) и Слога (Лучица) по 21, Борац (Кленовник) 20, Интеграл (Батуша),    Сираково и Будућност (Везичево) по 17, Железничар (Пожаревац) и Рудар (Крепољин) по 16, Трговачки (Петровац на Млави) и Напредак 1936 (Велико Црниће) по 15, Вихор (Маљуревац) 13,  Младост ((Бискупље)  12, Млава (Мало Лаоле) 9, Напредак Симићево 8, Манастирица 0.


ФУДБАЛ – МФЛ „ДУНАВ“

      РЕЗУЛТАТИ 11. КОЛА: Слога-Житковица 2:2. Млава-Полет 4:0. Напредак (Б)-Борац 2016 6:1. Млади борац-Љубичево 1:0.  Стиг 1955-Баштован 2015 1:0. БСК 1931-Пек 7:0. Барич-Дизел 0:1. Напредак (П)-Батовац  4:3.

      ТАБЕЛА: Житковица и Дизел (Баре) по 23, Млава (Братинац) 22, Батовац 21, Напредак (Бубушинац) и Полет (Волуја) по 18, Стиг 1955(Берање)17, БСК 1931 (Брежане), Баштован 2015 (Царевац) и Љубичево по 16, Барич, Слога (Мустапић) и Борац 2016 (Доња Крушевица) по 14, Млади борац (Мајиловац) 10, Напредак (Пољана)  7 и Пек (Кусиће) 0.


ФУДБАЛ – МФЛ „МЛАВА“

     РЕЗУЛТАТИ 11. КОЛА: Раднички-Задругар 1947 1:3. Полет-Слога 1945 1:0. Слога 1952-Јединство 5:1. Борац (ВЛ)-Борац (В) 1:1. Бата Булић-Крилаш 2:2. Забрђе 1936-Младост 0:1. Раде МилошевићЈасеновац 0:3. Победа 1953 -Ударник  3:0.

      ТАБЕЛА: Младост (Рановац) 30, Крилаш (Ћовдин) 22, Задругар 1947 (Табановац) и Јасеновац (Крепољин) по 23, Победа 1952 (Осаница) 19, Слога 1952 (Велики Поповац) 18, Раднички (Кнежица) 17, Раде Милошевић (Дубочка) 15,Ударник (Сибница) и Полет (Суви До) по 14, Бата Булић (Бистрица), Слога 1945 (Велико Село) и Забрђе 1936 по 11, Борац (Велико Лаоле) Борац (Вуковац) по 8, Јединство (Каменово) 0.


 ФУДБАЛ- ГРАДСКА ЛИГА- „МЛАВА“

       РЕЗУЛТАТИ 6. КОЛА: Пролетер 1932-Војвода Миленко 1:0. Слога 1936-Напредак 1934 0:4. Победа-Земљорадник 1932 0:5. Слога (Д)-Металац 2:0. Слободан:  Бели орао.

        ТАБЕЛА: Земљорадник 1932 (Трњане) 13, Слога (Дрмно) 12, Напредак 1934 (Набрђе) 10, Бели орао (Брадарац) 8, Металац (Пожаревац) и Војвода Миленко (Кличевац) по 7, Пролетер 1932 (Пожаревац) 6,  Победа (Стари Костолац) 4, Слога 1936 (Касидол)  1.


 ФУДБАЛ ГРАДСКА ЛИГА  „ДУНАВ“

      РЕЗУЛТАТИ 6. КОЛА: МИП Мајдан-Дунав 1:2. Сопот-Дунавац 2:1. Морава 1932-Маргум 3:1. Слога 1932-Моравац 1933 8:0.

      ТАБЕЛА: Дунав (Острово) и Сопот (Пожаревац)  по 15, Слога 1932 (Ћириковац) 13, Морава 1932 (Пругово) 12, Дунавац (Петка) 7, Маргум (Дубравица) 4, Моравац 1933 (Драговац) 3 и МИП Мајдан (Пожаревац)  1.

                                                                             Раде Сандић