2020-11-03T10:31:18+01:00 3. новембра, 2020. 10:31 |

Са спортских терена …

ОДБОЈКА – СУПЕР ЛИГА СРБИЈЕ  (М) 

Новосађани одложили меч

РЕЗУЛТАТИ 8. КОЛА: Нови Пазар – Борац (С)  3:1. Рибница – Раднички 3:0. Ниш – Црвена звезда 3:1. Одложено: Војводина НС Семе – Млади радник и  Спарак (С) – Партизан Сокер.  

ТАБЕЛА: Рибница (Краљево) 23, Војводина НС Семе (Нови Сад) 18, Раднички (Крагујевац) и Ниш по 14,  Спартак (Суботица) 12, Млади радник (Пожаревац) 11, Црвена звезда (Београд) 7, Партизан (Београд) 9,  Борац (Старчево) и Нови Пазар по 3.


РУКОМЕТ- СУПЕР ЛИГА  СРБИЈЕ ( М ) ГРУПА „Б“

Нишлије славиле у Костолцу

РЕЗУЛТАТИ 5. КОЛА: Нови Пазар – Раднички 25:24. Рудар – Железничар 1949 27:29. Шамот 65 – Металопластика 27:32. Одложено: Обилић –  Црвена звезда. 

ТАБЕЛА: Железничар 1949 (Ниш) 9, Рудар (Костолац)  8, Металопластика (Шабац) 5. Раднички (Крагујевац), Црвена звезда (Београд) и Нови Пазар по 4, Обилић (Београд) и  Шамот 65 (Аранђеловац) по 2.


КОШАРКА – ПРВА РЕГИОНАЛНА ЛИГА – ЗАПАД – „А“

Пожаревац међу водећима

РЕЗУЛТАТИ 4. КОЛА: Пожаревац – Плана 83:79. Свилајнац Компо – Смедерево 1953 108:83. Раднички  1950  –  Слога Елите 90:82. Јагодина – Зекас.  

ТАБЕЛА: Плана (Велика Плана), Пожаревац,  Раднички 1950 (Крагујевац) и Свилајнац Компо по 7, Слога Елите (Краљево) 5, Јагодина, Зекас 75 (Рача)  и Смедерево 1953 по 4.


ФУДБАЛ – СУПЕР ЛИГА СРБИЈЕ (Ж)

Само реми у Крагујевцу

РЕЗУЛТАТИ 11. КОЛА: Црвена звезда – Слога  4:2. Земун – ТСЦ 1:1. Спартак – Војводина 6:0. Mашинац Трејс – Колубара 1:0. Раднички 1923 – Пожаревац  1:1.

ТАБЕЛА: Спартак (Суботица) 31, Машинац Трејс (Ниш) 25, Црвена звезда (Београд)  21, Слога (Земун) 19, ТСЦ (Кањижа) 18, Војводина (Нови Сад) 11, Земун 9, Пожаревац и Раднички 1923 (Крагујевац) по 8,  Колубара (Лазаревац) по 4 бода.


ФУДБАЛ – СРПСКА ЛИГА –  ЗАПАД 

Петровчани на коти четири  

РЕЗУЛТАТИ 14. КОЛА: Јединство – ГФК Слобода  3:1. Слога 33 – Млади радник 1926 1:0. Будућност Крушик 2014 (Ва) – Сушица  4:1. Тутин – Трепча  0:1.  Таково – Слога (П) 0:2. Бане 1931 – Јошаница 1:2.     Смедерево 1924 – Гружа 4:0. Железничар – Мачва 1929 1:1.  Шумадија – Будућност (Ар) 1:2. 

ТАБЕЛА: Слога (Пожега)  36, Будућност (Ариље) 30, Будућност Крушик 2014 (Ваљево) и Слога 33 (Петровац на Млави) по 25, Таково (Горњи Милановац), Трепча (Косовска Митровица),  Железничар (Лајковац) и Млади радник 1926 (Пожаревац) по 22,  Мачва 1929 (Богатић) и Јединство (Уб) по 21, Сушица (Крагујевац) 20, Смедерево 1924    и ГФК Слобода (Ужице) по 19, Тутин 18, Јошаница (Нови Пазар) 11, Шумадија (Аранђеловац) и Бане 1931 (Рашка)  по 6, Гружа 4 бода.


ФУДБАЛ – ПОДУНАВСКО – ШУМАДИЈСКА ЗОНА

Рабровци све ближи врху

РЕЗУЛТАТИ 13. КОЛА: ОФК Аранђеловац 1979 -ОФК Напредак 4:0. Рудар (С) – РСК 0:2. Петар Добрњац – Јасеница 2017 0:0.  Морава (Велика Плана) – ОФК Поморавље 1946 0:0. ВГСК – Слобода 4:2. Слога (М) – Слога (Б) 0:6. Борац (Ж) – Борац 1932 1:0. Звижд – Пролетер Михајловац 1:1. Карађорђе –      Ђердап  1:0.

ТАБЕЛА: ОФК Аранђеловац 28, Морава ВП (Велика Плана) и РСК (Раброво) по 26, ВГСК (Велико Градиште) и Слога (Баточина) по 22, Поморавље (Влашки До) и Карађорђе (Тополоа) по 20, Пролетер Михајловац 17,  Рудар (Стамница) 16, Звижд (Кучево)    15, Јасеница 2017 (Смедеревска Паланка) 14, Борац 1932 (Раља), Ђердап (Голубац) и ОФК Напредак (Марковац) по 13, Петар Добрњац (Добрње) 12, Борац (Жабари) 11, Слобода (Липе) 10, Слога (Милатовац)     7.


ФУДБАЛ – БРАНИЧЕВСКА ОКРУЖНА ЛИГА

Костолчани  капарисали јесењу титулу

РЕЗУЛТАТИ 14. КОЛА: Напредак 1936 – Манастирица 4:0. Железничар – Вихор 1:1. Омладинац  –  Интеграл 5:0. Напредак Симићево – Младост 4:0. Рудар 2001 – Трговачки  2:0. Обилић – Рудар (Кр) 3:1. Слога (Л) – Борац 3:2. Сираково – Млава (МЛ) 6:4. Слободна: Будућност.

ТАБЕЛА: Рудар 2001 (Костолац) 35, Обилић (Живица) 21, Омладинац (Шетоње) 27, Слога (Лучица)  25, Борац (Кленовник) и Напредак 1936 (Велико Црниће) по 21, Железничар (Пожаревац) Сираково и Будућност ((Везичево) по 20,  Трговачки (Петровац на Млави) 18, Интеграл (Батуша) 17,     Рудар (Крепољин) 16, Вихор (Маљуревац) 14,  Младост ((Бискупље) 12, Напредак Симићево 11, Млава (Мало Лаоле)  10,  Манастирица 0. 


ФУДБАЛ – МФЛ „ДУНАВ“

Батовац сустигао водеће 

РЕЗУЛТАТИ 13. КОЛА: 

Млава – Житковица 2:1. Напредак (Б)  –  Слога   2:1. Млади борац – Полет 2:0. Стиг 1955 – Борац 2016  4:2.  БСК 1931 – Љубичево 3:2. Барич – Баштован 2015 3:1.  Напредак (П) – Пек 3:0. Батовац  –  Дизел 3:2.

ТАБЕЛА: Житковица и Дизел (Баре) по 26, Млава (Братинац)  25, Напредак (Бубушинац) и Батовац по 24, Барич, Стиг 1955 (Берање) по 20, БСК 1931 (Брежане), Баштован 2015 (Царевац) и Љубичево по 19, Полет (Волуја) 18, Слога (Мустапић) 17, Млади борац (Мајиловац) 16, Борац 2016 (Доња Крушевица)  14, Напредак (Пољана) 10, Пек (Кусиће) 0.


ФУДБАЛ – МФЛ „МЛАВА“ 

 Реми у Сибници

РЕЗУЛТАТИ 13. КОЛА: Полет – Задругар1947 2:1. Слога 1952 –  Раднички 6:3. Борац (ВЛ) –  Слога 1945 1:3. Бата Булић  –  Јединство  3:1. Забрђе 1936 – Борац (В)  4:2. Раде Милошевић – Крилаш  3:2. Победа 1953 – Младост 2:4. Ударник – Јасеновац 3:3. 

ТАБЕЛА: Младост (Рановац) 36, Јасеновац (Крепољин) 27, Крилаш (Ћовдин), Задругар 1947 (Табановац) по 26, Слога 1952 (Велики Поповац 21, Раднички (Кнежица) 20,  Победа 1952 (Осаница) 19,       „Раде Милошевић“ ( Дубочка) 18, Слога 1945 (Велико Село) и Полет (Суви До) по 17, Ударник (Сибница)  15, Бата Булић (Бистрица) и Забрђе 1936 по 14, Борац (Велико Лаоле) и Борац (Вуковац) по 11,  Јединство (Каменово) 0.


 ФУДБАЛ  –  ГРАДСКА ЛИГА  „МЛАВА“

 „Војвода“ шест  у мету

РЕЗУЛТАТИ  8. КОЛА: Слога  1936 – Бели орао 0:4.   Победа – Војвода Миленко 0:6. Слога (Д) – Напредак 1934 1:1. Металац  – Земљорадник 1932 0:0. Слободан: Пролетер 1932.  

ТАБЕЛА: Земљорадник 1932 (Трњане) 16, Напредак 1934 (Набрђе) 13, Слога (Дрмно) 12, Бели орао (Брадарац) 11, Војвода Миленко (Кличевац) 10,  Металац (Пожаревац) 7, Пролетер 1932 (Пожаревац) 6, Победа (Стари Костолац) 4, Слога 1936 (Касидол)   1.


РУКОМЕТ – ПРВА СРПСКА ЛИГА – ЗАПАД „А

Петровчани предводе

РЕЗУЛТАТИ 1. КОЛА: ОРК Млади радник – Слога 24:30. Карађорђе – „Шамот 65“ 38:36. II. Паланка – Локомотива  22:34. Рудар II  – Ударник 34:25. 

ДРУГО КОЛО: Локомотива – Рудар II 41:29. Шамот 65 II. Паланка 32:21. Смедерево II. Карађорђе 25:42. Слога – Осипаоница 47:21. Јединство – ОРК Млади радник 37:32.

ТАБЕЛА: Слога (Петровац на Млави), Локомотива (Лапово) и Карађорђе (Топола) по 4, Јединство 1947 (Крњево), Шамот 56 II.(Аранђеловац) и Рудар II. (Костолац) по 2, Ударник (Лозовик), Смедерево II, ОРК Млади радник (Пожаревац) Паланка (Смедеревска Паланка) и Осипаоница 0.


РУКОМЕТ – ПРВА СРПСКА ЛИГА – ЗАПАД „А“ (Ж)

Пожаревљанке поражене у Радинцу

РЕЗУЛТАТИ 1. КОЛА Млади радник II – Немањић 33:23 Пожаревац – Раднички 25:28. Слога II – Рудар 15:22. Јагодина II – Ударник 30:9. 

ДРУГО КОЛО: Немањић – Ударник 28:20. Рудар –Јагодина 17:30. Раднички – Слога II – 37:9. Млади радник II – Пожаревац 26:24.

ТАБЕЛА: Јагодина II –  Раднички (Свилајнац), Млади радник II (Радинац) по 4, Немањић (Пожаревац) и Рудар (Костолац) по 2, ЖРК Пожаревац, Ударник (Лозовик) и Слога II  (Петровац на Млави) 0.   

                                                                     Раде Сандић