2021-03-24T09:29:19+01:00 24. марта, 2021. 09:29 |

Са спортских терена

ФУДБАЛ – СУПЕР ЛИГА СРБИЈЕ – ЖЕНЕ

     Резултати 17. кола: Војводина – Пожаревац 0:4. ТСЦ – Раднички 1923 1:1. Црвена звезда – Машинац Трејс 2:2. Земун – Спартак 0:8.

     Табела: Спарак (Суботица) 46, Машинац Трејс (Ниш) 37, Црвена звезда (Београд) 34, Слога (Земун) 28, ТСЦ (Кањижа) 23, Војводина (Нови Сад) 21, Пожаревац 18, Земун 12, Раднички 1923 (Крагујевац) 9, Колубара (Лазаревац) 7.


ФУДБАЛ – СРПСКА ЛИГА – ЗАПАД

     Резултати 20. кола: Јединство – Тутин 3:0. Будућност Крушик 2014 – Таково 0:0. Слога 33 – Бане 1931 4:0. ГФК Слобода – Смедерево 1924 1:1. Млади радник 1926 – Железничар 0:2. Сушица – Шумадија 1:0. Трепча – Будућност (А) 5:1. Слога (П) – Мачва 1929 2:0. Јошаница – Гружа  0:0.

       Табела: Слога (Пожега) 52, Будућност (Ариље) 38, Трепча (Косовска Митровица) и Јединство (Уб) по 36, Сушица (Крагујевац) 34, Мачва 1929 (Богатић) и ГФК Слобода (Ужице) и Слога (Петровац на Млави) по 32, Будућност Крушик 2014 (Ваљево) 31, Таково (Горњи Милановац) и Млади радник 1926 (Пожаревац) по 29,  Смедерево 1924 27, Железничар (Лајковац) 26,Тутин 22, Јошаница (Нови Пазар) 20, Шумадија (Аранђеловац) 9, Гружа 8, Бане 1931(Рашка) 6.


 ФУДБАЛ – ПОДУНАВСКО – ШУМАДИЈСКА ЗОНА 

    Резултати 20. кола: ОФК Напредак – Слога (Б) 2:0. ОФК Михајловац – Поморавље 1:0. Ђердап – Јасеница 2017 0:0. Карађорђе – РСК 1:3. Звижд – ОФК Аранђеловац 1979 1:1. Борац (Ж) – Рудар 1:0. Слога (М) – Петар Добрњац 5:3. ВГСК – Морава 3:0. Борац 1932 – Слобода  0:2.

      Табела: РСК (Раброво) 45, ОФК Аранђеловац 1979 39, ОФК Михајловац 38, ВГСК (Велико Градиште) 34, Морава (Велика Плана) 33, Поморавље (Влашки До), Карађорђе (Топола) и Слога (Баточина) по 31, Рудар (Стамница) 28, Звижд (Кучево) и Јасеница 2017 (Смедеревска Паланка) по 25,  Слобода (Липе) 19, Борац 1932 (Раља) и Ђердап (Голубац) по 28, Борац (Жабари) 17, ОФК Напредак (Марковац) 13, Слога (Милатовац) 11, Петар Добрњац (Добрње) 9. 


ФУДБАЛ – БРАНИЧЕВСКА ОКРУЖНА ЛИГА

     Резултати 19. кола: Рудар (Кр) – Напредак 1936 2:1. Борац (К) – Трговачки 1:3. Млава (МЛ) – Младост (Б) 1:1. Сираково – Интеграл 6:2. Слога (Л) – Вихор 1:2. Рудар 2001 – Манастирица 6:0. Напредак (Симићево) – Будућност (В) 2:0. Омладинац (Ш)  – Железничар 2:1.  Слободан: Обилић.  

    Табела: Рудар 2001 (Костолац) 47, Обилић (Живица) 39, Омладинац (Шетоње) 36, Напредак 1936 (Велико Црниће) 30, Борац (Кленовник), Сираково и Будућност (Витежево) по 29, Слога (Лучица) и Рудар (Крепољин) по 28, Железничар (Пожаревац), Трговачки (Петровац на Млави) и  Вихор (Маљуревац) по 23, Напредак Симићево и Интеграл (Батуша) по 20, Младост (Бискупље) 15, Млава (Мало Лаоле) 14, Манастирица 0.


ФУДБАЛ – МФЛ  „ДУНАВ“ 

      Резултати 17. кола: Млади борац – Житковица 2:0. Напредак (Б) – Стиг 1955 2:0. Млава (Б) – БСК 1931. 3:2. Слога (М) – Барич 2:1. Полет (В) – Напредак (П) 1:2. Борац 2016 – Батовац 2:6. Љубичево  – Дизел 3:2. Баштован 2015 – Пек 3:0. 

      Табела: Батовац 36, Дизел (Баре) 35, Напредак (Бубушинац) 33, Житковица и Млава (Братинац) по 32,  БСК 1931(Брежане) 28, Барич и Љубичево по 26, Баштован 2015 (Царевац) 25, Стиг 1955 (Берање)  24, Слога (Мустапић) 23, Млади борац (Мајиловац) 22, Полет (Волуја) 21, Борац 2016 (Доња Крушевица) и Напредак (Пољана) по  15, Пек (Кусиће) -1.


ФУДБАЛ – МФЛ  „МЛАВА“

       Резултати 17. кола: Борац (ВЛ) – Задругар 1947 3:2. Слога 1952  –  Бата Булић 4:0. Полет (СД)  – Забрђе 1936 0:0. Раднички (К) – Раде Милошевић 0:0. Слога 1945 – Победа 1953 1:0. Јединство – Ударник (С) 2:0. Борац (В) – Јасеновац 2:1. Крилаш – Младост (Р) 6:1. 

       Табела: Младост (Рановац) 43, Крилаш (Ћовдин) 35, Задругар 1947 (Табановац) 30, Јасеновац 29, Слога 1952 (Велики Поповац) и Раде Милошевић (Дубочка) по 25, Раднички (Кнежица) и Забрђе 1936 по 24, Слога 1945 (Велико Село) и Борац (Вуковац) по 23, Победа 1953 (Осаница) 22, Полет (Суви До) 21, Бата Булић (Бистрица)  20, Ударник (Сибница) и Борац (Велико Лаоле) по 18, Јединство (Каменово) 3.


КОШАРКА – ПРВА  ЛИГА – ЗАПАД  (ПЛЕЈ – ОФ)

       Резултати: 6 кола: Плана – Чачак 94 76:88. Свилајнац – Ивањица 97:81. Пожаревац – Студент ББ  83:77. Зекас 75 – Златар 87: 80.

      Табела:Чачак 94 24, Плана, Златар (Нова Варош) и Студент (Бајина Башта) по 18, Пожаревац и Свилајнац по 17, Зекас 75 (Рача) 16 и Ивањица 13.


РУКОМЕТ – ПРВА ЛИГА – ЗАПАД „А“ – МУШКАРЦИ 

       Резултати 11. кола: Ударник – Паланка 22:32. Локомотива – Карађорђе 25:25. Шамот 65 (2) – Осипаоница 54:26. Смедерево – ОРК Млади радник 20:25. Слога – Јединство 1947 27:27. Слободан: Рудар 2.  

      Табела: Слога (Петровац на Млави) 19, Локомотива (Лапово) 17, Карађорђе (Топола) и Јединство 1974 (Крњево) по 15, Шамот 65 – 2 (Аранђеловац) 12, ОРК Млади радник (Пожаревац) 11, Паланка (Смедеревска Паланка) 8, Рудар 2 (Костолац) 7, Смедерево 2 и Ударник (Лозовик) по 2, Осипаоница 0.  

                                                                                                                                           Раде Сандић