2021-04-27T09:08:37+02:00 27. априла, 2021. 09:08 |

Са спортских терена

РУКОМЕТ – СУПЕР ЛИГА –ПЛЕЈ-ОФ ( М )

Резултати 9. кола: Рудар -Дубочица 54.  27:26. Партизан – Металопластика 32:24. Раднички – Динамо 27:28. Војводина -Железничар 1949. 36:27.

Табела: Војводина (Нови Сад )  18, Партизан (Београд ) 13, Металопластика (Шабац) 12,  Железничар 1949 (Ниш) 10, Динамо (Панчево) и Дубочица 54. (Лесковац) по 6,  , Рудар (Костолац). Раднички (Крагујевац) 3


ФУДБАЛ-СУПЕР ЛИГА –ПЛЕЈ-АУТ –ЖЕНЕ

Резултати 2. кола: Војводина- ТСЦ 1:0.Земун – Пожаревац  1:5.

Табела: Пожаревац 27, ТСЦ (Кањижа) 26, Војводина (Нови Сад) 24, Земун 12.


ФУДБАЛ-СРПСКА ЛИГА – ЗАПАД

Резултати 26. кола: Јединство – Смедерево 1924. 3:0. Бане 1931.- Железничар 0:3. Таково – Шумадија  2:2. Тутин – Будућност (А) 2:1. Будућност Крушик 2014.-  Мачва 1929. 2:0. Слога 33.- Гружа 1:2. ГФК Слобода – Јошаница 2:1. Млади радник 1926 – Слога(П) 0:0. Сушица – Трепча  0:0.

Табела: Слога (Пожега) 64, Јединство (Уб) 51,  Будућност (Ариље) 49,   Трепча (Косовска Митровица) 45, Будућност Крушик 2014 (Ваљево)  и  ГФК Слобода (Ужице) по 43, Слога (Петровац на Млави) 41,  37, Мачва 1929 (Богатић) и   Млади радник 1926 (Пожаревац) по 40, Сушица (Крагујевац)  38,  Таково (Горњи Милановац ) 36,  Смедерево 1924.  35,   Тутин 34, Железничар (Лајковац) 30,  Јошаница (Нови Пазар)  28, Гружа 12, Шумадија (Аранђеловац) 10, Бане 1931 (Рашка) 7.


ФУДБАЛ-ПОДУНАВСКО-ШУМАДИЈСКА ЗОНА

Резултати 26. кола: ОФК Напредак –  Јасеница 2017. 6:0. Поморавље – РСК 2:1. Слобода – ОФК Аранђеловац 3:0.Слога(Б) –Рудар  2:1. Борац 1932.- Петар Добрњац 3:1.ОФК Михајловац  – Морава  3:0.Ђердап – ВГСК 6:1.  Карађорђе – Слога(М)  3:0.Звижд –- Борац(Ж)  3:2.

Табела: РСК (Раброво) 58, ОФК Михајловац 51, ОФК Аранђеловац 1979.  и Морава (Велика Плана) и по 46, Карађорђе(Топола)  42, Поморавље (Влашки До),ВГСК (Велико Градиште) 40, и  Слога (Баточина) по  40,  Звижд (Кучево) 38,  Рудар (Стамница) 36, ОФК Напредак(Марковац) 31,  Ђердап(Голубац) , и Јасеница 2017. (Смедеревска Паланка) по 28,  Борац 1932. (Раља) 27,  Слобода(Липе)  25, Борац(Жабари)  18, Слога(Милатовац) 14, Петар Добрњац(Добрње) 10,


ФУДБАЛ – БРАНИЧЕВСКА ОКРУЖНА ЛИГА

Резултати 27. кола:  Вихор- Напредак 1936. 1:1. Младост (Б) – Манастирица 5:0. Трговачки- Будућност (В) 3:1. Рудар (Кр) – Железничар 4:2. Борац (К) – Омладинац (Ш) 1:0. Млава  (МЛ) – Напредак ,Симићево 0:4.  Сираково – Рудар 2001. 1:1. Слога (Л)   –  Обилић  3:2.  Слободан: Интеграл

Табела: Рудар 2001 (Костолац) 63, Обилић(Живица) 48,  Омладинац(Шетоње) 45, Железничар (Пожаревац) 41, Будућност(Витежево ) 39, Напредак ,Симићево 38,  Борац (Кленовник), Напредак 1936. (Велико Црниће), Слога(Лучица ), Вихор(Маљуревац) и Рудар(Крепољин) по 37,  Сираково  36, Трговачки(Петровац на Млави) 35,    Интеграл (Батуша) 33, Младост (Бискупље) 31, Млава (Мало Лаоле) 23 и Манастирица  0.


ФУДБАЛ – МФЛ  „ ДУНАВ „

Резултати 23. кола : Барич  –  Житковица 0:4.  БСК 1931. – Напредак (П) 3:2. Стиг 1955 – Батовац 2:1. Млади борац – Дизел  2:1. Напредак (Б)  – Пек 4:1. Млава ( Б) – Баштован 2015. 2:0. Слога (М) – Љубичево 5:4. Полет (В) – Борац 2016 2:1.

Табела : Дизел (Баре) 45, Житковица и  Млава (Братинац)   по 44, Напредак (Бубушинац) 43,  Батовац и БСК 1931 (Брежане)  40,  Љубичево 38,  Полет (Волуја) 34, Барич 33, Стиг 1955 (Берање) и  Млади борац (Мајиловац) по 33, Слога (Мустапић)  32, Баштован (Царевац)  31,  Напредак (Пољана)  24 Борац 2016.(Доња Крушевица) 18,  Пек (Кусиће) -1.


ФУДБАЛ – МФЛ  „МЛАВА „

Резултати 23. кола: Раде Милошевић – Задругар 1947. 2:1. Забрђе  1936. –  Победа 1953.   1:0. Бата Булић  – Ударник (С) 4:1. Слога 1952.- Младост (Р) 2:0. Полет (СД) – Крилаш 3:2. Раднички (К)  – Борац(В) 3:2. Слога 1945..-Јединство 4:1.   Слободан: Јасеновац

Табела: Младост (Рановац) 53, Крилаш (Ћовдин) 41, Задругар 1947. (Табановац) и Јасеновац (Крепољин) по 36, Раде Милошевић (Дубочка)   34, Полет (Суви до) 31,  Слога 1945 (Велико село) и Забрђе 1936.  по 30, Бата Булић (Бистрица) 29,  Победа 1953 (Осаница), Слога 1952  (Велики Поповац)  и Борац (Вуковац)  по 28, Раднички (Кнежица)  27,      Ударник (Сибница)  24, Јединство (Каменово) 3.


ФУДБАЛ- ПОЖАРЕВАЧКА ГРАДСКА ЛИГА „ДУНАВ“

Резултати  12. кола: МИП Мајдан – Слога 1932  2:4.  Морава 1932 –  Моравац 1933 7:0.  Сопот  – Маргум 5:2.   Дунав – Дунавац 3:0.

Табела: Дунав (Острово) 31,  Слога 1932. (Ћириковац)  29, Сопот (Пожаревац ) 27,  Морава 1932 (Пругово) 18, Дунавац (Петка) и  Маргун (Дубравица) по 11, МИП Мајдан 6, Моравац 1933 (Драговац) 5.


ФУДБАЛ-ПОЖАРЕВАЧКА ГРАДСКА ЛИГА „МЛАВА“

Резултати 14 . кола: Победа –  Металац 1:3. Пролетер 1932.- Напредак 1934. 3:4. Бели  орао –  Војвода Миленко 1:1. Слободан:Слога (Д)

Табела: Бели орао (Брадарац) 21, Напредак 1934 (Набрђе) 18, Слога (Дрмно) 16,  Војвода Миленко (Кличевац)  14,  Металац (Пожаревац) 12, Пролетер 1932 (Пожаревац)   9 , Победа (Стари Костолац) 3,

Раде Сандић