2021-06-10T08:21:41+02:00 10. јуна, 2021. 08:21 |

Са спортских терена

ФУДБАЛ

СРПСКА ЛИГА – ЗАПАД

Резултати 34. кола: Јединство – Мачва 1929 1:0. Будућност (А) – Гружа 4:1. Шумадија – Јошаница 0:4. Железничар – Слога (П) 0:0. Смедерево 1924 – Трепча 1:0. Бане 1931 – Сушица 2:3. Таково – Млади радник 1926 1:1. Тутин – ГФК Слобода 3:2. Будућност Крушик 2014 – Слога 33 2.0. 

 

Табела: Слога (Пожега) 78, Јединство (Уб) 68, Будућност (Ариље) 60, ГФК Слобода (Ужице)  57, Трепча (Косовска Митровица) 55, Смедерево 1924 53, Сушица (Крагујевац) 52, Таково (Горњи Милановац), Мачва 1929 (Богатић) и Млади радник 1926 (Пожаревац) по по 50, Слога 33 (Петровац на Млави) 49, Тутин  48, Будућност Крушик 2014 (Ваљево) 47,  Јошаница (Нови Пазар) 46, Железничар (Лајковац) 36,  Гружа 25, Шумадија (Аранђеловац) 16, Бане 1931 (Рашка) 8.


ФУДБАЛ – ПОДУНАВСКО – ШУМАДИЈСКА ЗОНА 

Резултати 33. кола: ОФК Михајловац – ОФК Напредак 2:0. Ђердап – Борац 1932 2:1. Карађорђе – Слога (Б) 1:1. Звижд – Слобода 2:0. Борац (Ж) – Поморавље 0:4. Слога (М) – Јасеница 2017 3:0. ВГСК – РСК 3:2. Морава – ОФК Аранђеловац 2:2. Петар Добрњац – Рудар 2:4.

Табела: РСК (Раброво) 76, ОФК Михајловац 70, Поморавље (Влашки До) 54, ВГСК (Велико Градиште) и Слога (Баточина) по 53, Карађорђе (Топола) и ОФК Аранђеловац 1979 по 52, Морава (Велика Плана) 50, Рудар (Стамница) 47,Ђердап (Голубац) и Слобода (Липе) по 44, ОФК Напредак (Марковац) 43, Борац 1932 (Раља) и Звижд (Кучево) по 42, Јасеница 2017 (Смедеревска Паланка) 32, Борац (Жабари) 21, Слога (Милатовац) 17, Петар Добрњац (Добрње) 10. 


ФУДБАЛ – БРАНИЧЕВСКА ОКРУЖНА ЛИГА

Резултати 33. кола: Будућност (В) – Напредак 1936 3:1. Манастирица – Железничар 0:8. Вихор – Напредак Симићево 1:0. Интеграл – Рудар 2001 1:1. Младост (Б) – Обилић 3:2. Трговачки – Слога (Л)  2:3. Рудар (Кр) – Сираково 2:4. Борац (К) – Млава  (МЛ) 5:2. 

Слободан: Омладинац (Ш).

Табела: Рудар 2001 (Костолац) 74, Обилић (Живица) 58, Вихор (Маљуревац) 50, Будућност (Витежево) и Слога (Лучица) по 49, Напредак, Симићево и Борац (Кленовник) по 48, Железничар (Пожаревац) и Рудар (Крепољин) по 47, Омладинац (Шетоње), Напредак 1936 (Велико Црниће) по 46, Сираково 45, Интеграл (Батуша) по 43, Младост (Бискупље) и Трговачки (Петровац на Млави) по 36, Млава (Мало Лаоле) 13 и Манастирица 0.


ФУДБАЛ – МФЛ „МЛАВА 

Резултати 29. кола: Јасеновац  – Задругар 1947 1:3. Ударник (С) – Младост (Р) 4:3. Победа 1953 – Крилаш 2:0. Раде Милошевић – Борац (В) 1:4. Забрђе  1936 –  Јединство 3:0. Бата Булић  – Слога 1945 0:2. Слога 1952 –  Полет (СД) 5:0. Слободан: Раднички (К).

Табела: Младост (Рановац) 59, Крилаш (Ћовдин) 47, Задругар 1947 (Табановац) 46, Победа 1953 (Осаница), Јасеновац (Крепољин) и Раде Милошевић (Дубочка) по 43, Слога 1945 (Велико Село), Полет (Суви До) и Бата Булић (Бистрица) по 41, Забрђе 1936 40, Слога 1952 (Велики Поповац) 39, Борац (Вуковац) 37, Раднички (Кнежица) 29, Ударник (Сибница) 27, Јединство (Каменово) 3.


ФУДБАЛ – МФЛ  „ДУНАВ“ 

Резултати 29. кола : Дизел –Житковица  2:3. Батовац- Пек 6:2. Напредак (П)- Баштован 2015. 6:0. Барич – Љубичево 2:0. БСК 1931.- Борац 2016. 2:1. Стиг 1955.- Полет (В)  2:3. Млади борац – Слога (М) 5:1. Напредак (Б) -Млава ( Б) 5.2. 

Табела: Житковица 62, Напредак (Бубушинац) 61, Дизел (Баре)  53, Млава (Братинац) 51, БСК 1931 (Брежане) 50, Стиг 1955 (Берање) 48, Батовац  47, Млади борац (Мајиловац), Љубичево и Барич по 45, Полет (Волуја) 43, Слога (Мустапић) 38, Напредак (Пољана) 36, Баштован (Царевац)  31,  Борац 2016 (Доња Крушевица) 18, Пек (Кусиће) -1.


РУКОМЕТ – ПРВА ЛИГА – ЗАПАД „А“ (М)

Резултати 20. кола: Јединство 1947 – Шамот 65 (2) 33:34. ОРК Млади радник – Локомотива 20:29. Осипаоница – Ударник 36:30. Карађорђе – Рудар 2 35:29. Слога– Смедерево 2.  35:25. Слободна: Паланка.

Резултати 21.кола: Смедерево 2.-Јединство 1947. 38:37. Шамот 65 (2) – ОРК Млади радник 42:32. Локомотива – Осипаоница 47:31. Ударник – Карађорђе 24:45. 

Табела: Слога (Петровац на Млави) 37, Локомотива (Лапово) 33, Карађорђе (Топола) 29, Шамот 65 (2) 26, Јединство 1947 (Крњево) 23, ОРК Млади радник 19, Рудар 2 (Костолац) 13,  Паланка (Смедеревска Паланка) 12, Смедерево 2 11, Ударник (Лозовик) 3, Осипаоница 2.

                                                                                                                                    Раде Сандић