2021-06-22T23:56:03+02:00 23. јуна, 2021. 07:01 |

Са спортских терена

КОНАЧНЕ ТАБЕЛЕ ДВОРАНСКИХ СПОРТОВА 2020/2021.

СТОНИ ТЕНИС – СУПЕР ЛИГА СРБИЈЕ (М)

1.Црвена звезда (Београд) 40; 2. Банат (Зрењанин) 40; 3. Железничар 4; Раднички  (Нови Сад) 21; 5. Партизан (Београд) 30; 6. Темерин Ферокоп 28; 7. Спартак Инфостуд (Суботица) 34; Стенес (Зрењанин) 34; 8. Ада 29; 10. Пожаревац 28; 11. ТСЦ (Бачка Паланка) 25; 12. Таурунум (Земун) 24.


КОШАРКА – ПРВА РЕГИОНАЛНА ЛИГА ЗАПАД (плеј оф)

1.Чачак 94   2; Студент  ББ (Бајина башта) 13; 3. Плана (Влика Плана) 12; 4. Златар (Нова Варош) 12; 5. Свилајнац 11; 6. Ивањица 11; 7. Пожаревац; 11. Зекас 75 ( Рача) 10.


РУКОМЕТ – СУПЕР ЛИГА –ПЛЕЈ ОФ ( М)

1.Војводина (Нови Сад) 28; 2. Партизан (Београд) 20; 3. Металопластика (Шабац) 18; 4. Железничар (Ниш) 15; 5. Динамо (Панчево); 6. Дубочица (Лесковац) 8, 7. Раднички (Крагујевац) 7; 8. Рудар (Костолац) 6.

РУКОМЕТ-СУПЕР „Б“ ЛИГА – ЖЕНЕ

1.Црвена звезда (Београд) 34; 2. Београд 34; 3. Кикинда 32; 4. Панчево 30; 5. Кучево 27; 6. Топличанин (Прокупље) 25; 7. Срем (Сремска Митровица) 24; 8. Петроварадин 27; 9. ОРК Београд 27; 10. Слога (Петровац на Млави) 12; 11. Јуниор (Београд) 4; 12. Житорађа 0.


РУКОМЕТ – ПРВА ЛИГА – ЗАПАД „ А“ (М)

1.Слога (Петровац на Млави ) 29; 2. Локомотива (Лапово) 33; 3. Карађорђе (Топола) 31; 4. Шамот 2 (Аранђеловац) 28; 5. Јединство (Крњево) 23; 6. ОРК Млади радник (Пожаревац) 21; 7. Паланка (Смедеревска Паланка) 15; 8. Рудар 2 (Костолац) 14; 9. Смедерево 2   11; 10. Ударник (Лозовик) 3; 11. Осипаоница 2. 


РУКОМЕТ – ПРВА ЛИГА ЗАПАД „А“ (Ж)

1.Јагодина 2   28; 2. Раднички (Свилајнац) 22; 3. Млади радник 2 (Радинац) 18; 4. Рудар (Костолац) 14; 5. Слога 2 (Петровац на Млави) 12; 6. ЖРК Пожаревац 10; 7. Немањић (Пожаревац) 4; 8. Ударник (Лозовик ) 2.   


ОДБОЈКА –  СУПЕР ЛИГА (М)

1.Воjводина НС (Нови Сад) 45; 2. Рибница (Краљево) 33; 3. Ниш 32; 4. Раднички (Крагујевац) 31; 5. Спартак (Суботица) 33; 6. Партизан (Београд) 29; 7. Млади радник (Пожаревац) 27; 8. Црвена звезда (Београд) 23; 9. Борац (Старчево) 12; 10. Нови Пазар 5.


ОДБОЈКА – ПРВА ЛИГА СРБИЈЕ (М)

1.Спартак (Љиг) 55; 2. Металац Таково (Горњи Милановац) 53; 3. Нови Сад Манекс 54; 4. Карађорђе (Топола) 47; 5. ВГСК (Велико Градиште) 39; 6. Борац (Параћин) 32; 7. Клек Србијашуме 29; 8. Јединство (Стара Пазова) 28; 9. Смедерево   Царина 16 29; 10. ВА 014 (Ваљево) 15; 11. Дубочица (Лесковац) 14; 12. Железничар (Београд) 14.  


ОДБОЈКА – ДРУГА ЛИГА – ЦЕНТАР (Ж)

1.Тент 2 (Обреновац) 56; 2. Лазаревац 55; 3. Рибница (Краљево) 55; 4. Шумадија (Аранђеловац) 51; 5. Лаки Стар (Београд) 41; 6. Авала (Београд) 38; 7. Млади радник (Пожаревац) 27; 8. Србијанка 014    2(Ваљево) 28; 9. Пролетер (Лозница) 21; 10. Смеч СВ (Свилајнац) 15; 11. Слога 2016 (Баточина) 5; 12. Фортуна плус ( Аранђеловац ) 4.  

 Раде Сандић