Карате клуб ,,Бор”, био је  домаћин 41. Купа Бакра који је ове године окупио око 400 такмичара из Бугарске, Румуније и Србије. У изузетно јакој конкуренцији по квалитету и броју такмичара чланови Карате клуба ,,Млади Радник” освојили су шест медаља, две златне једну сребрну и три бронзане. Златне медаље освојили су: Константин Арсић у конкуренцији полетараца у катама и Алекса Арсић у конкуренцији нада у борбама, сребрну медаљу освојила је Миња Вељић у борбама у конкуренцији нада, а бронзане медаље Антонина Младеновић, у борбама у конкуренцији нада, Андреј Арсић  и Андрија Цветковски у борбама у конкуренцији кадета.

Следећег викенда  такмичаре Карате клуба “Млади Радник” очекује Првенство Уже Србије за кадете, јуниоре и сениоре у Чачку.