2017-09-21T09:41:11+02:00 21. септембра, 2017. 09:41 |

СПОРТСКЕ ВЕСТИ

Пожаревљани побегли са дна

Српска лига „Запад“

Резултати 6. (ванредног) кола : Топола: Карађорђе – Лозница 1:0. Смедерево: Смедерево 1924 – Шумадија (А) 1:0. Уб: Јединство – Полет 1:1. Прибој: ФАП – Железничар  2:0. Прово: Прово – Тутин 2:2. Пожаревац: Млади радник 1926 – Златибор 0:1. Зубин поток:Мокра Гора – Јединство Путеви 1:1. Враново: Пролетер – Шумадија 1903 2:0. Ваљево: Будућност Крушик – Слога (П) 0:1.

 

Резултати 7. кола: Лозница: Лозница – Слога (П) 0:1. Крагујевац: Шумадија 1903 -Будућност Крушик 2014 0:1. Ужице: Јединство Путеви (У) – Пролетер 1:2.        .  Чајетина: Златибор – Мокра Гора  2:1. Тутин: Тутин – Млади радник 1926 2:3.        . Лајковац: Железничар – Прово 0:0. Љубић: Полет – ФАП   2:1. Аранђеловац: Шумадија – Јединство (Уб)  0:1. Топола: Карађорђе – Смедерево 1924 1:0

Табела: Слога (П) 14,  Пролетер  и Златибор по 13, Карађорђе и Смедерево 1924  по 11  Прово и Јединство (Уб) по 10, Шумадија (А) и Тутин по 8, Полет, Будућност Крушик 2014 и Шумадија 1903 по 7, Мокра Гора 6, Јединство Путеви (У) и Железничар по 5, ФАП и Млади радник 1926 по 4, Лозница 3 бода.


 

  У Кучеву Пек дубок за ВГСК

Зона „Дунав

Резултати 5. кола– Жабари: Борац (Ж) – Напредак 1:6. Добрње: Петар Добрњац – РСК 0:3. Гружа: Гружа – Морава 2:2. Лозовик: Ударник – Пролетер 2:0.   Жагубица: Хомољац – Рудар 2001 0:1. Кучево: Звижд – ВГСК  3:1. Радинац: Млади радник – Шумадија  2:1. Велико Орашје: Млади борац – Слога 33 1:3.

Табела: Звижд и Слога 33 по 12, Гружа 11, Морава (ВП), РСК, и Рудар 2001 по 10, Напредак и Млади радник по 9, Ударник и Петар Добрњац по 7, Хомољац 6, Пролетер 5, ВГСК  4, Млади борац  3, Шумадија и Борац (Ж) без бодова.

 


Рудари из Крепољина и Стамнице на челу

Браничевска лига

Резултати 5.  ванредног кола (играно у среду 13.9.): Будућност- Борац (К) 2:1. Јединство (Љ) – Полет (СД) 2:1. Радник –Ђердап 1:0. Младост (Б) -Млава (МЛ) 1:0. Макце – Рудар (С) 1:1. Слога – Задругар (Т)  3:1. Трговачки – Рудар (К)  1:1. Напредак 1936 -Железничар 2:2.

Резултати 6. кола: Кленовник: Борац – Железничар  3:2. Крепољин: Рудар -Напредак 1936 3:2.  Табановац: Задругар – Трговачки 1:0. Стамница: Рудар – Слога (Б)  2:0.   Мало Лаоле: Млава – Макце  1:0. Голубац:Ђердап – Младост (Б) 2.0.  Суви до: Полет -Радник  1:1. Везичево: Будућност – Јединство (Љ) 2:1.

Табела: Рудар (К)  14 и Рудар (С) 13, Задругар (Т) 12, Полет (СД) 11, Трговачки и  Млава (МЛ) по  10, Ђердап и  Будућност (В) по 9,  Макце, Младост (Б) Борац (К) и Јединство (Љ) по 7, Слога (Б) 6, Железничар, Напредак 1936 и Радник по 4 бода.


 Петарда у Мишљеновцу

Међуопштинска лига Дунав

 

Резултати 4. кола: Житковица 2017 – Раднички (П) 3:2. Мишљеновац: Басарац-Сираково   0:5. Набрђе: Напредак 1934. – Десине 3:0. Петка: Дунавац- Стиг 1955 1:3       .Мустапић: Слога – Дизел 2:5. Миљевић: Жика Марковић Уча –  Напредак (П) 3:1.      . Живица: Обилић – Полет (В) 5:2.       .

Табела: Дизел, Обилић и Стиг 1955 по 12, Житковица 2017 9, Сираково и Десине по 7, Жика Марковић Уча 6, Напредак (П) и Слога (М) по 4, Напредак 1934, Полет (В) и Дунавац (П) по 3, Басарац и Раднички (П) без бодова.


 

 Интеграл се пење ка врху

Међуопштинска лига „Млава

Резултати 4. кола: Бистрица: Бата Булић – Раде Милошевић 1:2. Шетоње: Омладинац –Омладинац (Б) 3:0. Манастирица: Манастирица – Младост (Р) 0:2. Велики Поповац: Слога 1952 – Интеграл 1:2. Старчево: Омладинац – Напредак (С) 3:0. Крепољин: Јасеновац – Крилаш 1:0. Кнежица: Раднички – БСК 1924  4:3.

 

Табела: Омладинац (Ш) 12, Раде Милошевић и Интеграл по 9, Раднички (К) 8, Омладинац (С) и Јасеновац по 7, Младост (Р), БСК 1924 и Манастирица по 6, Бата Булић 4, Слога 1952 и Напредак (С) по 3, Крилаш 1, Омладинац (Б) без бодова.


Киша голова у Костолцу

Пожаревачка градска лига „Дунав

Резултати 3. кола: Костолац: Рудар Костолац 2008 – Сопот 7:3. Дубравица: Слога -Морава 1932 6:1. Лучица: Слога – Дунав 5:3. Ћириковац: Слога – Пролетер 1932 2:0. Љубичево: Љубичево – Батовац 3:2.

 Табела: Љубичево и Слога (Ду) по 9, Слога (Л)  и Морава 1932 по 6,  Слога (Ћ) 4, Рудар Костолац 2008, Пролетер 1932 и Дунав по 3, Батовац 1 и Сопот без бодова.


Вихор се пробио на врху

Пожаревачка градска лига –„Млава

 

Резултати 3. кола: Кличевац: Војвода Миленко – Напредак (Бу) 0:1. Пожаревац: Металац – МИП Мајдан 0:1. Маљуревац: Вихор -ОФК Грађански 4:2. Трњане: Земљорадник: Победа (СК) 1:3. Братинац: Млава – Бели орао 2:0. Слододан : Слога  (Ср).

Табела: Вихор 9, МИП Мајдан, Напредак (Бу), Грађански  и Победа (СК)  по 6,                                                        Земљорадник 1932 4, Млава и Слога (Д) по 3, Бели орао 1, Металац и Војвода Миленко без бодова.

Раде Сандић